Блог сайту

Блог нашої компанії


1.Jan.1970 Віктор Баран Коментарів: 0
Помилки, які ви робите в SMM

Помилки, які ви робите в SMM

Соціальні мережі - не тільки вагома частина нашого життя, а й потужний канал для просування вашого бренду та комунікації з аудиторією. Якщо ви досі думаєте, що основна задача в соц.мережах - накопичувати підписників та робити 3 публікації в день, то в мене для вас погані новини! 99% підприємців неправильно ведуть бізнес в соціальних мережа, а половина з них скаржаться на безрезультативність просування в соціальних мережах. Спробуємо разом розібрати основні проблеми та помилки, а також зрозуміти як можна їх запобігти.

5 трендів маркетингу в 2019 році

5 трендів маркетингу в 2019 році

Щороку поведінка онлайн користувачів змінюється. Особлибо те, як вони реагують на рекламу, бренди, товари і як приймають рішення про покупку. Як здивувати та втримати свого клієнта? Я розповім вам про 6 гарячих трендів маркетингу в 2019 році.

Контент маркетинг. Передозування та побічні реакції

Контент маркетинг. Передозування та побічні реакції

Контент-маркетинг - гарячий тренд, який довів ефективність. З його допомогою продають літаки, просувають послуги психологів, роблять популярними хостинги і фондові ринки. Як будь-який тренд, він намотує на себе сніжний ком шанувальників. Але за цим криється небезпека, про яку варто знати.

Конспект лекцій стенфордського мільярдера

Конспект лекцій стенфордського мільярдера

Геніальна людина. Завантажуйте конспект його легендарних двотижневих курсів в Стенфорді на тему стартапів. Кожен поважаючий себе сучасний підприємець повинен прочитати ці записи. Ці записи, в деякому роді, стали зараз вже частиною підприємницької культури.

Ефективна реклама суші

Ефективна реклама суші

Щоб Ваш заклад не відчував нестачі в клієнтах, а прибутковість бізнесу в повній мірі покривала витрати на придбання якісних інгредієнтів для екзотичних страв і утримання ресторану або бару, необхідна ефективна реклама суші, здатна забезпечити дійсно відчутний ефект при невеликих фінансових вкладеннях.

Реклама автосервісу – як збільшити доходи?

Реклама автосервісу – як збільшити доходи?

Якщо ви бажаєте значно скоротити час виходу на хорошу загрузку, тоді вам не обійтись без активного маркетингу. В ідеалі розпочинати роботу по залученню клієнтів потрібно ще до того, як двері вашого автосервісу гостинно розчиняться перед відвідувачами. Як мінімум у вас має бути чіткий план дій, основні моменти котрого ми і розглянемо в даній статті

Що таке UTM-мітки і для чого вони потрібні?

Що таке UTM-мітки і для чого вони потрібні?

Як і про більшість до болі знайомих речей у маркетингу, про UTM мітки не писав хіба лінивий. Проте, зважаючи на те що я інколи сам люблю повертатись до цієї шпаргалки, вважаю за потрібне все ж про це написати кілька слів. Тим більше що у ми написали невеличку аплікуху під назвою UTM-генератор і тепер кожен зможе нею скористатись перейшовши за посиланням: leosvit.com/app/utm, попередньо освіживши свої знання про UTM-мітки у цьому пості.

Як отримувати більше замовлень на сайті?

Як отримувати більше замовлень на сайті?

Займаючись більше 7 років просуванням сайтів, ми проаналізували сотні запитів (заявок) в різних сферах торгівлі та послуг. В результаті, ми отримали основні фактори, які впливають на конверсію відвідувачів в покупців. На підставі цих даних ми виділили інформацію, яку необхідно додати на сайт, щоб збільшити ймовірність відправки відвідувачем замовлення.

Цілеспрямованість і конверсія

Цілеспрямованість і конверсія

Попри величезну кількість тренінгів особистої ефективності, ток-шоу на ТБ, дешевих книжок про успіх в підземних переходах, море постів в бізнес-пабліках в соцмережах ми усі залишаємося розумними але доволі неефективними. В сучасному світі усі знають про таймменеджмент, S.M.A.R.T для постановки цілей, топ 10 звичок найефективніших людей, тощо. Проте взрощуванням цілого покоління ефективних лідерів чомусь навіть не пахне. Окрім постійного триндіжу і вічного безпідставного вимахування перед іншими у більшості з нас чомусь справа не доходить

Гнилий оселедець: чорні технології в політичній рекламі

Гнилий оселедець: чорні технології в політичній рекламі

Ні для кого не секрет що політична діяльнісь в Україні ще ох як далека до ідеалу. Кількість брудних технологій що вокористовується нашими політиками тільки зростає, стаючи також більш підступною та цинічною. Сучасні політичні діячі не гребують нічим задля отримання такого бажаного місця у різних радах, і чим більша ставка у політичних перегонах тим більш аморальні засоби використовуються у боротьбі.

А ви контролюєте свій маркетинг?

А ви контролюєте свій маркетинг?

Цей тест трохи про інше. Його завдання - зробити зріз поточного стану вашої системи маркетигу і продажів. Він не претендує на абсолютну достовірність, але картина, отримана з його допомогою, цілком реальна.

Воронка продажів

Воронка продажів

Якщо фізіономією не вийшов, а рід продовжувати хочеться - можна запросити на побачення одну, що відмовить і забути про продовження роду. А можна підійти до сотні, з них десять погодяться на побачення і з однією точно закрити угоду! ))))))

ROMI: стероїди для бізнесу

ROMI: стероїди для бізнесу

У цьому пості я поясню прості основи ведення бізнесу. Нажаль попри надзвичайту простоту основних тез ми постійно стикаємось з повним нерозумінням основних дій, які необхідно робити бізнесмену щоб його бізнес розвивався.


Віктор Баран

Автор: Віктор Баран

Блог сайту
Джерело: Leosvit Marketing
https://leosvit.com/blg

Увага! Усі права на опубліковані матеріали належать їх авторам, право на переклад - Компанії Leosvit Marketing.

Дозволяється републікування матеріалів сайту в Інтернеті українською мовою тільки з обов'язковим зазначенням незакритого активного посилання на сайт Компанії Leosvit Marketing (https://leosvit.com) і з посиланням на авторів статей, публікацій та інших матеріалів опублікованих на даному сайті (з зазначенням автора і його сайту).

ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В ОФІС

Ви завжди можете приїхати
і отримати консультацію з приводу Вашого проекту

пр. В. Чорновола, 45а, 8 корпус, офіс 1 (200 метрів від Forum Lviv)


ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ВЖЕ ЗАРАЗ

044 221-3009 // Київ
032 247-3009 // Львів

093 792-9000 // Реклама на ТБ, на радіо, у пресі
093 356-9090 // Розміщення зовнішньої реклами
093 948-9000 // Веб-продакшн, реклама в Інтернеті
093 356-9000 // Виготовлення зовнішньої реклами, друк
063 792-9000 // Дизайн та відеопродакшн