SEO - Пошукове просування сайту

Пошукове просування сайту - Маркетинг в Інтернеті


Пошукове просування

Чому пошукове просування?

Пошукове просування, у плані ефективності, не тільки не уступає іншим методам просування інтернет-ресурсів, але й, як правило, перевищує по ефективності. Великі компанії часто без вагань вкладають величезні суми в традиційну платну рекламу. Суть такого підходу – досягти як можна більшої аудиторії, щоб одержати хоч невеликий відсоток потенційних клієнтів. Після застосування оптимізаційних технологій пошуковики направлять до вас 100%, але зацікавлену аудиторію, тобто людей, які при пошуку задали ключові для Вашого сайту фрази, тим самим, продемонструвавши свій інтерес саме до Вашої продукції або послуг. Відсоток покупок серед таких відвідувачів надзвичайно високий і не витримує ніякого порівняння з відвідувачами від іншої платної реклами.

Як ми працюємо?

Перший етап - це аналіз і аудит поточного стану оптимізації сайту. Він містить аналіз допущених помилок і упущених можливостей. Ми аналізуємо не тільки ваш сайт, але й сайти конкурентів, що займають провідні місця в пошукових системах. За результатами проведеного аналізу ми робимо корекцію вашого ресурсу. Сюди входить детальний аналіз і виправлення HTML-коду сайту, коректування контента, створення й розміщення додаткових сторінок, інші роботи. Одночасно проводяться роботи із зовнішніми складовими пошукового просування.

Результатом даного етапу роботи є знаходження вашого ресурсу по погоджених ключових запитах у ТОР 10 видачі пошукових систем.

Другий етап - проведення заходів щодо пошукового просування для підтримки вашого сайту на лідируючих позиціях після проведення переіндексації пошуковими системами й у випадку зміни алгоритмів ранжирування пошукових систем. При цьому ви оплачуєте винятково за фактичне перебування у ТОР 10 видачі пошукових систем запити. Таким чином, ви платите тільки за отриманий по факті результат.

Безумовно, дана схема - не догма, з кожним клієнтом ми готові працювати індивідуально.

Просування сайту

Весь наш досвід роботи й накопичені знання ми використаємо для надання послуги пошукового просування. Провівши оптимізацію сайту, ви одержите високонаправлений трафик за порівняно невисоку ціну. Ми пропонуємо прозору й чесну схему роботи, при якій ви платите винятково за отриманий результат. Просування сайту за допомогою команди професіоналів, обов'язково приведе Ваш бізнес до тривалого стабільного успіху.

Ми готові протягом робочого дня надати вам пропозицію по пошуковому просуванню вашого ресурсу. При необхідності фахівці нашої компанії складуть семантичне ядро для вашого сайту. Просто заповніть форму замовлення і на наступний же робочий день наша пропозиція буде очікувати у вашімй електронній скринці.Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію