SEO: Пошукова оптимізація сайту

Пошукова оптимізація сайту - Вебдизайн та розробка веб-сайтів


Інтернет, в порівнянні з традиційними ЗМІ, володіє однією незаперечною перевагою - це можливість вибірки з багатомільйонної аудиторії тієї частини, яка тут і зараз зацікавлена ​​пропонованими вами товарами або послугами. Для будь-якого виду діяльності можна сформулювати набір ключових фраз, за якими вас можуть шукати в пошукових системах потенційні клієнти. При цьому основна маса переходів на сайти здійснюється тільки з першої сторінки результатів пошуку.

Пошукова оптимізація (SEO)- це комплекс заходів що проводяться безпосередньо на сайті, спрямованих на те, щоб по ключових фразах діяльності компанії, сайт з'являвся в десятці перших результатів у всіх основних пошукових системах.
Іншими словами це процес приведення внутрішніх чинників ранжирування сайту до вимог зі звіту SEO-аудиту проекту.

Пошукова оптимізація сайту- це обов'язковий крок, який необхідно зробити перед просуванням сайту за результатами його SEO-аудиту.

Існує думка, що контент (видимий вміст) і структура сайту не впливають на позиції веб сайту в пошукових системах по певних пошукових запитах. Це абсолютно не так, - не вірте "професіоналам", які з піною біля рота доводять, що вміст сайту не впливає на його пошукове просування!

Щоб побудувати надійний будинок, потрібен міцний фундамент. Щоб машина завелася і поїхала, потрібен хороший двигун. Щоб ваш сайт почав приносити клієнтів і прибуток, потрібна оптимізація сайту.

Дизайн сайту - це його одяг, по якому зустрічають, але навіть будь він тричі красивий і сучасний, це не допоможе сайту вийти в лідери - в ТОП-10. Крім красивої обгортки, сайту потрібно гідний зміст (контент).

Технічно впровадження внутрішньої SEO-оптимізації - складне завдання, вирішення якої зобов'язана задовольнити і пошукові системи, і живих користувачів сайту - ваших потенційних покупців.

Справжня оптимізація вашого веб-сайту дозволить наростити довіру до нього Googl'а, Яндекса і інших пошукових систем: якщо сайт містить якісну інформацію, значить, він корисний людям, а це - прямий шлях до десятки лідерів.

Правильна внутрішня оптимізація - запорука успішного просування сайту

Всі люди шукають в інтернеті одне - інформацію. Щоб це було можливим, пошукові системи розробляють і вдосконалюють свої пошукові алгоритми. Але якщо допомогти цим алгоритмам, правильно оптимізувавши інформацію на конкретному сайті - цей сайт отримає безперечну перевагу.

Деякі навіть вважають, що пошукова оптимізація сайту - це весь процес просування сайту , але насправді - це фундамент для подальшої розкрутки.

Чому цей фундамент повинен бути міцним? Є 4 відповіді на це питання:

 1. Ваша кінцева мета - це покупці.
  А це значить, що оптимізація повинна забезпечувати продажу. Формальні результати у вигляді абстрактних позицій і неякісного трафіку не дадуть вам рівним рахунком нічого, крім викинутих даремно інвестицій.
 2. Сучасне SEO зобов'язана бути білим.
  Переповнений ключовими словами текст, який, за твердженнями багатьох, повинен подобатися Яндексу і який ви можете побачити на 90% просуваються сайтів - це псевдооптімізація. Пошуковим системам зараз подобається те, що подобається користувачам. Не більше і не менше.
 3. Перспективи є тільки у кращих.
  Щоб приносити прибуток, ваш сайт повинен бути краще конкурентів у всьому. Інакше ваш прибуток будуть отримувати вони. Інтернет давно став серйозним майданчиком для бізнесу, і він не терпить слабкостей.
 4. Історія сайту відіграє ключову роль.
  Абсолютно все, що відбувається з сайтом відкладається в історії пошукових систем і формує для них образ сайту. Тому нелюдськи складно працювати з сайтами, які раніше були оптимізовані некоректно. Пошукові системи їх ВЖЕ не люблять. І в ряді випадків набагато простіше почати з нуля.

У розробленому нами комплексі в поняття оптимізації входить:

 • Наскрізна оптимізація всіх сторінок сайту
 • Точкова і більш детальна оптимізація окремих сторінок сайту під опорні запити
 • Шліфування і контроль кросбраузерності верстки
 • Роботи з підвищення зручності користування сайтом (юзабіліті)
 • Роботи з підвищення продають властивостей сайту (конверсії)

Всі ці роботи виконуються нами безкоштовно - якщо сайт взагалі піддається поліпшенню. У найбільш запущених випадках ми пропонуємо розробити сайт заново.

Оптимізація сайту: ціна компетентності

Недоотриманий прибуток - це збитки. Інтернет-ресурс, що оптимізується і просувний непрофесіоналами - це кілька місяців недоотримання прибутку з сайту.

Професіонали не працюють за їжу, але ми постаралися підготувати для вас тарифи з гранично привабливими цінами.

Працюючи з нами, ви отримуєте собі в партнери та друзі:

 • Надійного помічника у розвитку вашого бізнесу.
 • Досвідчену команду експертів - програмістів, оптимізаторів, аналітиків, копірайтерів.
 • Персонального менеджера - SEO-фахівця.

І найголовніше: ви отримуєте дійсно індивідуальний підхід. Індивідуальні запити для просування, опрацьований під вас договір, знижки та зручну вам схему оплати. Прибуток клієнтів і їх зручність - це наша робота.

Розцінки на послугу: SEO: Пошукова оптимізація сайту

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію