Конспект лекцій стенфордського мільярдера

[Скачайте]. Конспект лекцій стенфордського мільярдера Пітера Тіля (засновника PayPal)


13.Dec.2018 Коментарів: 0

Конспект лекцій стенфордського мільярдера

Продовжуємо знайомити Вас з героями Силіконової долини. Сьогодні зустрічайте Peter Thiel, засновник PayPal і один з перших інвесторів Facebook. Мільярдер.

Геніальна людина. Завантажуйте конспект його легендарних двотижневих курсів в Стенфорді на тему стартапів. Кожен поважаючий себе сучасний підприємець повинен прочитати ці записи. Ці записи, в деякому роді, стали зараз вже частиною підприємницької культури.

У них він розповідає, чому компанії вистрілюють на мільярди доларів, історію стартапів Силіконової долини з позиції людини залученого, проводить свій аналіз трендів, також розповідає, як він відбирає проекти. Загалом, дуже цікаво.

Наведу невеликий приклад. Питання, які Пітер Тіль задає проектам, в які він потенційно готовий інвестувати: «Чи є у вас щось, що ви знаєте про світ, з чим більшість людей не згідно, але що є правдою.» Або по-іншому «Більшість вірить в Х. А правда Y ».

Скачати PDF


Залишайте коментарі та враження про конспекти.
Цікаво дізнатися, чи потрібно ще викладати подібний матеріал.


Поділитись цим постом


Автор не вказаний

Автор:

Конспект лекцій стенфордського мільярдера
Джерело: Leosvit Marketing
https://leosvit.com/blg/konspekt-lekciy-stenfordskogo-milyardera

Увага! Усі права на опубліковані матеріали належать їх авторам, право на переклад - Компанії Leosvit Marketing.

Дозволяється републікування матеріалів сайту в Інтернеті українською мовою тільки з обов'язковим зазначенням незакритого активного посилання на сайт Компанії Leosvit Marketing (https://leosvit.com) і з посиланням на авторів статей, публікацій та інших матеріалів опублікованих на даному сайті (з зазначенням автора і його сайту).

ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В ОФІС

Ви завжди можете приїхати
і отримати консультацію з приводу Вашого проекту

пр. В. Чорновола, 45а, 8 корпус, офіс 1 (200 метрів від Forum Lviv)