Інфографіка

Розробка інфографіки - Графічний дизайн


Інфографіка - найбільш наочний графічний спосіб представлення зміни будь-якого параметра в часі. Зазвичай для цього використовують лінійні графіки, таблиці, але на головній сторінці сайту, журналу, газети потрібно вміти підготувати саме інфографіку.

На її прочитання користувачеві необхідно мінімально часу. Вона проста, наочна і дає повне уявлення про тренди. Для маркетингу це ефективний прийом. Спосіб показати переваги пропонованого товару, технології, послуги.

Хочеться розповісти клієнту найважливіше про переваги товару або послуги? Здавалося б, все просто. Але коли стаєш лицем до лиця з десятками, а деколи і сотнями дрібних деталей, з яких складається це велике і важливе, важко вирішити з чого почати. Як утримати увагу клієнта, який звик перемикатися після перших секунд рекламного повідомлення?

На допомогу приходить інфографіка - метод піднесення інформації у вигляді графічної системи даних, виконаних в доступному візуальному ключі. Сьогодні інфографіка є модною тенденцією реклами та маркетингових комунікацій, одним з найуспішніших напрямків дизайну для бізнесу. Інфографіка, як правило, друкується на плакаті, листівці або великоформатному аркуші, представляється на вуличних рекламних поверхнях, на стендах в офісах або супермаркетах. Ще частіше інфографіку можна зустріти в інтернеті або презентації у вигляді електронного зображення.

Процес створення інфографіки розділяється на три основних етапи:


1. Смислова концепція інфографіки.
Проводиться аналіз вхідної інформації.
Будується архітектура інфографіки - логічна схема з блоків з текстом.

2. Графічний ескіз інфографіки.
Розробляється графічна концепція інфографіки.
Виконуються ескізи всіх інформаційних блоків і сполучною їх архітектури.

3. Художнє виконання інфографіки.
Художня складова інфографіки опрацьовується у всіх деталях.
Всі інформаційні одиниці, персонажі, тексти і допоміжні елементи набувають фінішний лиск.

Кожен етап робіт окремо узгоджується з замовником, що гарантує задоволення від фінального результату. У вас є можливість співпрацювати з досвідченими інфографістами, дизайнерами і художниками. 


Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію