Мегастарт Вашого Бізнесу

Повний маркетинговий пакет для мегастарту вашого бізнесу - Маркетинговий Консалтинг


Мегастарт Вашого Бізнесу

Повний маркетинговий пакет для мегастарту вашого бізнесу - Маркетинговий Консалтинг

Інформація готується!

На жаль, на даний момент дана сторінка Повний маркетинговий пакет для мегастарту вашого бізнесу - Маркетинговий Консалтинг в розробці!

Ви можете звернутись до наших менеджерів за потрібною інформацією або відправити запит прямо зараз!Розпочинайте проекти правильно!

Отримайте вибуховий старт та усі необхідні інструменти для ефективного ведення Вашого бізнесу за 4 місяці за ціною ноутбука!

Мегастарт. Discovery Phase

Discovery Phase

Фаза глибокого економічного аналізу ринку компанії.

Ми вивчаємо основні переваги компанії, аналізуємо діяльність конкурентів, тощо. У діскавері фазу входить збір, аналіз і перевірка вимог щодо зміни чи побудови бізнес-процесів, регламентів і інформаційних систем, побудова архітектури, розробка технічної документації та оцінка імплементації продукту. Також в пакет може входити дизайн та/або клікабельний прототип. Діскавері фаза дає розуміння проблеми і можливості бізнесу в контексті вимог і рекомендує рішення, що дозволяють організації досягти своїх цілей.

Результат: звіт по категоріях: SWOT-аналіз, аналіз ніші, обсяг ринку і тд.

Упакування бізнесу

Витягуємо усі сильні сенси вашого бізнесу та упаковуємо їх у окрему презентацію

Маркетингове упакування бізнесу - це процес глибокого занурення у Ваш бізнес для максимального витягнення усіх сенсів Вашого бізнесу, яке переконливо покаже чому замовляти необхідно саму у Вас.

PS. Усю користь від упаковки можна отримати тільки пропрацювавши на ринку кілька років, адже основними тріґерами, що впливатимуть на прийняття рішення про покупку є також досвід роботи, імениті клієнти, успішні проекти, тощо.

Результат: презентація у ppt на 96 сторінок.

Упакування бізнесу

Позиціонування бізнесу та неймінг

На початку необхідно визначитись з нішою бізнесу та позиціонуванням, окреслити бажану цільову аудиторію, та створити назву бренду.

На даному етапі ми дуже детально аналізуємо та опрацьовуємо вибрані ніші, їх потенційну цільову аудиторію і сегментуємо її. Визначення унікальних фірмових рис, та вибір позиціонування дозволяє дуже чітко вирізнити компанію з поміж інших "безликих"

Виходячи з окресленої цільової аудиторії ми розробляємо варіанти назв Вашого бренду, що максимально добре сприймається вашою цільовою аудиторією.

Результат: позиціонування, визначенні сегменти цільової аудиторії, ім'я бренду

Розробка маркенгової стратегії на 36 міс.

Маркетингова стратегія підприємства визначає, на яких ринках працювати компанії, з якими сегментами, споживачами, яку продукцію необхідно виробляти, які цінності закласти в бренд, який тип ціноутворення вибрати, які канали збуту і канали руху товару краще використовувати, як організувати комунікації і просування.

Маркетингова стратегія заснована на глибокому знанні цільової аудиторії, їх потреб, характеристик і особливостей. Це дозволяє не тільки ефективно управляти маркетинг-міксом (продукт - ціна - місця продажів - просування), а й, спираючись на знання споживача, формулювати вимоги до решти функціональних стратегій компанії (операційна діяльність, логістика, продажу та ін.).

Результат: загальний план маркетингової активності

Розробка концепції маркенгової стратегії на 12 міс.
Бренд-бук - лого, фірмовий стиль, айдентика

Розробка логотипу та фірмового стилю

Ми розробимо логотип та фірмовий стиль, виходячи з визначеної та затвердженої назви та вибраного позиціонування.

Бренд-бук складатиметься з 4 основних та 1 додаткового розділу що буде найбільш востребуваним саме для Вашої ніші.

Результат: Брендбук на 16, 24, 36, 48 сторінок

Розробка маркетинг кіта

На основі маркетингово упакування ми розробляємо Маркетинг Кіт - унікальну, яскраву презентацію, яка просто та доступно розказує про Ваш продукт та компанію в цілому. Це інструмент який допомагає сформувати позитивну думку про компанію, продукт та його переваги.

Результат: паперовий маркетинг кіт на 56 сторінок. (3 екземпляри)

Маркетинг Кіт
Реєстрація фірми

Реєстрація фірми + печатка

Ми реєструємо юридичну особу або фізичну особу підприємця. Проходимо усі етапи реєстрації та післяреєстраційні процедури. Ще перед початком процедури реєстрації Вам разом з нами необхідно прийняти низку стратегічних і організаційних рішень, які багато в чому визначать надалі побудову самого бізнесу і можуть істотно вплинути на процес його реєстрації

Результат: свідоцтво про державну реєстрацію, печатка

Реєстрація торгової марки

Торгова марка або Знак для товарів і послуг - один з найбільш часто реєстрованих об'єктів інтелектуальної власності. Мета реєстрації торгової марки – захистити її унікальність і заборонити конкурентам незаконно пожинати плоди вашої праці. Торгова марка ставитися до тих об'єктів інтелектуальної власності, права на які відсутні без наявності охоронного документа державного зразка - свідоцтва на знак для товарів і послуг.

Ми подаємо на реєстрацію від іменні замовника та слідкуємо за процесом виконання.

Результат: сертифікат на торгову марку.

Реєстрація торгової марки
Реєстрація домена і хостингу

Реєстрація домена типу companiya.com та хостинг на 12 міс.

Ми реєструємо доменне ім'я, хостинг на ваше імя та створюємо електронні скриньки формату info@companiya.com

  Результат:
 • Домен типу companiya.com, companiya.com.ua, companiya.agency і т.д.
 • Якісний, надійний хостинг
 • Заведені поштові скринько типу info@companiya.com, shief@companiya.com тощо.

Розробка сайту компанії

Ми розробляємо сайт під ключ в кілька етапів, починаючи з розробки концепції, створення прототипу, дизайну, далі верстаємо, встановлюємо потрібну CMS та програмуємо окремі модулі. На кожному етапі результати роботи затверджуємо з Вами.

Розробка сайтів призначена для персонального, корпоративного використання, для інтернет-магазину, виробничого підприємства, організації або установи.

Результат: Функціональний та конверсійний сайт.

Розробка сайту www.companiya.com
Реєстрація домена і хостингу Підключення до систем аналітики

Підключення до Google Apps та систем аналітики

Крім основного свого бізнесу — звичайного пошуку, Google пропонує ряд сервісів та послуг для різних потреб.

Більшість з них — веб-застосунки, що вимагають від користувача тільки наявності браузеру, в якому вони працюють, і інтернет-підключення. Це дозволяє використовувати дані в будь-якій точці планети і не бути прив'язаним до одного комп'ютера.

Переваги сервісів та послуг Google — наявність централізованого сховища даних і продуманий інтерфейс.

Перелік сервісів, які ми підкючаємо:

 • Підключення Google Bussines
 • Підключення Google Maps
 • Підключення Google Admin
 • Підключення Google Webmaster
 • Підключення Google Analytics
 • Підключення Yandex Metrica

Розробка мобільного додатку

Мобільні додатки - це програмні продукти, розроблені спеціально для мобільних пристроїв, смартфонів, планшетних комп'ютерів або інших мобільних пристроїв.

Мобільні додатки поширюються через магазини додатків: Apple App Store, Google Play та ін. Мобільні додатки допомагають вирішувати різні прикладні завдання: комунікації з клієнтами, підсилення лояльності до бренду.

Результат: Функціональний та конверсійний мобільний додаток.

Розробка мобільного додатку
Створення груп в соцмережах

Створення груп в соцмережах

Для розкрутки в соціальних мережах створюються групи компаній та їх офіційні сторінки.

Мета практично будь-якої групи - залучити аудиторію, залучити до комунікативного процесу і купити товар. Вступити людини в групу спонукає логотип, назву та опис.

Популярна, жива група, яка покращує показники бізнесу - це дуже непроста творіння. Потрібно врахувати багато чинників, щоб спільнота була відвідуванна. Створюючи свою групу, потрібно пам'ятати, що вона не стане популярною, якщо її не просувати.

Результат: Функціональний та конверсійний мобільний додаток.

Реєстрація в інтернет-каталогах

Даний метод дозволяє розміщувати інформацію про сайт в тематичних каталогах. Це робиться для того, щоб сайт могли знайти користувачі у відповідних каталогах, а також для отримання додаткових посилань і просування в результатах видачі пошукових систем, що поліпшить впізнаваність Вашого сайту в пошукових системах.

Крім того, реєстрація дозволяє отримати додатковий трафік з каталогів - багато користувачів Інтернету переходять на питання, що цікавлять сайти з каталогів.

Результат: зареєстрована компанія у тематичних каталогах та детальний звіт.

Реєстрація в Інтернет Бізнес Каталогах
Платне розміщення на 6 міс

Розміщення банерної реклами

Даний метод дозволяє розміщувати інформацію про сайт в тематичних каталогах. Це робиться для того, щоб сайт могли знайти користувачі у відповідних каталогах, а також для отримання додаткових посилань і просування в результатах видачі пошукових систем, що поліпшить впізнаваність Вашого сайту в пошукових системах.

Крім того, реєстрація дозволяє отримати додатковий трафік з каталогів - багато користувачів Інтернету переходять на питання, що цікавлять сайти з каталогів.

Результат: зареєстрована компанія у тематичних каталогах та детальний звіт.

Підключення ліній прямого міського номера та налаштування віртуальної АТС

Окремі лінії дозволяють розмежовувати вхідні дзвінки та відстежувати результати рекламних кампаній.

Разом із замовником підбираємо і підключаємо прямі міські номери та налаштовуємо віртуальну ATC.

Це дозволяє повністю відстежувати фефктивність телефонних комунікацій.

Результат: підключена та налаштована віртуальна ATC

Підключення 2 ліній прямого міського номера
Binotel

Підключення та налаштування існуючої / розробка сласної CRM

У компанії, яка не використовує технології автоматизації бізнес-процесів, менеджер повинен займатися і продажами, і рутинною роботою.

Замість того щоб більше відповідати на дзвінки, він витрачає час на фіксацію вхідних звернень.

І змушений тримати в пам'яті десятоки угод, які перебувають на різних стадіях. Через це частина завдань забувається, клієнтам не передзвонюють, а маркетолог не бачить, яка реклама приносить результат. Всі ці проблеми вирішує інтеграція CRM.

Результат: підключена та налаштована CRM система

Підключення та налаштування AmoCRM

Налаштування та запуск контекстної реклами

Відповідно до запитів вашої цільової аудиторії складаємо семантичне ядро (список ключових слів) на основі яких створюємо групи оголошень та запускаємо рекламні кампанії.

В процесі ходу рекламних кампаній ми аналізуємо та коригуємо окремі оголошення, ключові слова, ставки тощо, поклащуючи тим самим ефективність рекламних кампаній.

Результат: налаштовані ефективні рекламні кампанії.

Налаштування контекстної реклами
Налаштування та запуск таргетингової реклами по соцмережах

Маркетинг в соціальних мережах

Таргетована реклама, спрямована на цільову аудиторію, яка відповідає певному набору вимог, заданому рекламодавцем.

Вона показується цій аудиторії незалежно від того, шукають вони зараз цей товар чи ні. Вони можуть взагалі не знати про товар, але він їм «потенційно цікавий». А значить, такі люди цікаві Вам.

Згідно контент-плану розміщуємо інформацію в соцмережах про пропозиції, акції, статті на сайті.

Результат:

 • створені профілі компанії в соцмережах
 • створений контент план
 • налаштована таргетингова рекламна кампанія

Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію

Над вашим проектом працюватимуть 6 спеціалістів

Над вашим проектом працюватимуть 6 спеціалістів
 • Менеджер проекту
 • Маркетинговий стратег
 • Маркетолог
 • Копірайтер
 • Дизайнер
 • Юрист

Це те що ми робимо дуже добре!

12 років досвіду дозволило відшліфувати нашу професійність
і пропонувати клієнтам спраді перевірені інструменти!

67 вдалих
проекти

Мова саме про великі проекти, повязані з розкачкою бізнесу а не окремі замовлення

В проекті -
6 спеціалістів

Загалом в окремому проекті буде задіяно 6 досвідчених спеціалістів

Навчання
та консультації

Ми не тільки допоможемо ефективно розкачати ваш біз а й ділитимемося досвідом ефективного розвитку.

Детальні
звіти

Кожна фаза супроводжуватиметься детальними звітами з усією необідною інформацією.

Схема тривалості/послідовності виконання робіт

Виберіть свій варіант пакету

00 Послуга Пакет
«MacBook Air»
Пакет
«MacBook Pro»
Пакет
«iMac 27 Retina»
Пакет
«Mac Pro»
01 Discovery Phase
Фаза глибокого аналізу ринку та ЦА
02 Упакування бізнесу
...
03 Позиціонування бізнесу, неймінг
...
04 Розробка маркенгової стратегії
Розробка маркетингової стратегії на 36 міс.
05 Бренд-бук - лого та айдентика
...
Лого та назва + брендбук
(3 категорії)
+ брендбук
(4 категорії)
+ брендбук
(6 категорій)
06 Маркетинг Кіт *
...
48
сторінок
64
сторінки
96
сторінок
120
сторінок
07 Реєстрація фірми + печатка
...
08 Реєстрація домену та заведення хостингу
Реєстрація домену типу companiya.com, та заведення хостингу
Домен +
хостинг 1 Gb
Домен +
хостинг 5 Gb
Домен +
хостинг 10 Gb
Домен +
хостинг 30 Gb
09 Розробка повноцінного сайту
Повний цикл розробки сайту компанії
Інформаційний сайт,
шаблонний дизайн
Інформаційний сайт,
унікальний дизайн
Унікальний дизайн
+ встановлення додаткових модулів
Повноцінний сервіс з каталогами
10 Розробка мобільного додатоку
Проектування, розробка, тестування та публікація мобільного додатку в Apple AppStore та Google Play
11 Підключення аналітики та служб Google
Підключення Google Apps (G Suite), Google Bussines, Google Maps та систем аналітики
12 Брендування груп в соцмережах
Створення та брендування груп в соцмережах
2
соцмережі
3
соцмережі
4
соцмережі
13 Реєстрація в Інтернет Бізнес Каталогах
Реєстрація компанії в інтернет каталогах
100 300 500
14 Підключення ліній та АТС
Підключення ліній прямого міського номера та налаштування віртуальної АТС
1
тел. лінія
2
тел. лінії
4
тел. лінії
15 Підключення та налаштування CRM
Підключення та налаштування CRM
AmoCRM Bitrix CRM Власна CRM
(повна розробка)
16 Контекстна реклама
Налаштування та запуск контекстної реклами Google, Yandex
17 Таргетингова реклама в соцмережах
Налаштування та запуск таргетингової реклами по соцмережах
$$ Вартість повного пакету $ 2 985
₴ 77 600
$ 6 139
₴ 165 750
$ 9 724
₴ 262 550
$ 13 576
₴ 366 550

Насправді вартiсть пакетів швидше відповідає окремим послугам, таким як брендінг, розробка мобільних додатків, розробка корпоративного сайту та ін. аніж таким цілим пакетам, представленим у даній пропозиції. Ми можемо забезпечити належну якість реалізації даних пакетів навіть виходячи з таких низиких цін, адже маємо неабиякий досвід в усіх позиціях даної пропозиції.

Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію