Вебдизайн та розробка веб-сайтів

Вебдизайн та розробка веб-сайтів


Якщо вас немає в інтернеті, ви не існуєте!
Біл Ґейтс.

Компанія Leosvit Marketing займається розробкою й створенням сайтів, проведенням досліджень ринкової ніші, що цікавить Вас, розробляємо найбільш ефективні шляхи розвитку бізнесу в Інтернеті, проводимо рекламні кампанії для залучення цільової аудиторії й робимо багато інших послуг web-напрямку.

Створення і розробка сайтів

Часи, коли мати сайт у всесвітній павутині було справою винятково престижу й даниною моді, давно минули. У наші дні переважна більшість веб-сайтів використовується їхніми власниками як потужний маркетинговий інструмент, що дозволяє привертати увагу цільової аудиторії, підвищуючи тим самим рівень продажів товару або користування послугою. На сьогоднішній день жодна поважаюча себе компанія не може обійтися без розробки власного сайту. Від того, яке враження зробить Ваш сайт-візитка на Ваших потенційних клієнтів і партнерів, буде залежати, чи перетворяться вони з потенційних клієнтів у реальних споживачів. Наші дослідження показали, що після проведення відповідних заходів щодо розробки й просування сайту нашою компанією кількість продажів/замовлень збільшується багатократно. Тому ми можемо сміло затверджувати, що розробка й наступне створення високоякісного сайту - це перший крок на шляху до успіху. Розробка сайтів є одним з напрямків діяльності компанії «Леосвіт», і ми приділяємо нашій роботі максимум часу й зусиль, щоб створювати тільки кращі ресурси.

Спеціально для Вас ми розробили наступні тарифні плани, які, залежно від поставленого завдання, звичайно ж, можуть змінюватися. Ми з легкістю зможемо розробити для Вас сайт будь-якої складності:

Якщо Ви ще не визначилися, який саме сайт Ви бажаєте замовити собі, прочитайте інформацію нижче, вона може допомогти Вам це зробити.

Для того щоб вибрати тип сайту, потрібного саме для Вашої фірми, спочатку необхідно визначитися, для чого Вам взагалі потрібний сайт. Давайте спочатку визначимося про типових цілях, що ставляться перед сайтом:

1. Іміджева складова сайту

XXI століття - вік інформаційних технологій. Величезна кількість людей в Україні й за кордоном використовують Інтернет для бізнесу. На візитці поважаючої себе фірми крім адреси й телефону завжди присутня адреса розробленого сайту, на якому можна ознайомитися з послугами компанії й e-mail. Розроблений сайт в Інтернет для нормальної компанії те саме що офіс, а компанія без офісу - це просто несолідно не говорячи вже про те, що навряд чи про таку фірму можна сказати хоча б щось позитивне. Наявність у компанії добре й правильно розробленого веб сайту - це підтримка іміджу фірми. Це говорить про те, що компанія йде в ногу з часом і використовує всі досягнення технічного прогресу. Фірма без сайту, або із морально застарілим Інтернет-Сайтом, завжди має меншу вагу в очах потенційного клієнта й ця тенденція неухильно росте.

2. Інформаційна складова сайту

Новим клієнтам доводиться розповідати ту саму інформацію про послуги й тонкості роботи фірми. Зараз часто можна почути: «Більш докладну інформацію про нашу компанію, пропоновані товари і послуги Ви можете одержати на нашому сайті www.ім'я_фірми.ua. Адреса нашого сайту зазначена на візитній картці». Інформація багатьох компаній періодично міняється, про нові зміни потрібно інформувати зростаюче число клієнтів і найчастіше це перетворюється в тягар, якщо не використовувати правильно розроблений сайт. На сайті зручно відображати всі останні зміни компанії, новини фірми, зміни цін, послуг, умов і т.д., тоді кожний поточний клієнт легко може подивитися всю нову інформацію на сайті. Робота із клієнтською базою спрощується й стає дешевшою.

3. Рекламна складова

Все більша кількість компаній вкладають гроші в Інтернет рекламу й це не дивно, адже це найдешевша реклама, що дозволяє охопити величезну аудиторію й одержати максимальну віддачу. Обмовлюся, що реклама в Інтернет вигідна не всім компаніям, це треба розуміти й попередньо проконсультуватися. Інтернет дозволяє донести великій кількості людей інформацію (рекламу) про товари й послуги компанії й це величезний плюс.

4. Комерційна складова

Із сайту можна продавати товари й послуги компанії. Величезна кількість потенційних покупців (Україна  і увесь світ) роблять Інтернет привабливою торговою площадкою. Непросто налагодити свій бізнес в Інтернет, але це дуже вигідно. Знамениті Інтернет-Магазини Росії PORTA.RU, OZON.RU, BOOKS.RU, уже багато років успішно продають товари покупцям всієї Росії. Для наочності відзначу, що відвідуваність PORTA.RU становить близько 20.000 відвідувачів у добу! Навряд чи фізичний офіс витримає таку кількість покупців. Другим безсумнівним плюсом є автоматизація торгівлі через Інтернет, але це виходить тільки в правильно розробленому Інтернет проекті. Всі операції по виписці документів, рахунків, запису інформації в базу даних відбуваються в автоматичному режимі й не вимагають великої кількості персоналу.
Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію