Реклама в тематичних групах (рекламні посіви в соцмережах)

Реклама в популярних групах і авторитетних пабліках - або посів реклами в соцмережах - Маркетинг в Інтернеті


Публікація про вашу компанію розміщується в найавторитетніших і найпопулярніших співтовариствах в соціальних мережах, чисельність яких становить кілька сотень тисяч/мільйонів чоловік! Таким чином, ви миттєво підвищуєте впізнаваність вашої компанії і мотивуєте потенційно зацікавлених користувачів перейти за посиланням в пості в Ваше співтовариство або на сайт, тим самим забезпечуєте собі цільовий трафік.

Розміщення вашої реклами в найбільших групах соціальних мереж

Відмінною особливістю даного методу є те, що передплатники отримують інформацію не з рекламного каналу, а з тематичного співтовариства, на яке самі добровільно підписалися, а значить довіряють всьому, що в ньому публікується. Це робить рекламу в соцмережах дуже ефективним інструментом по збільшенню продажів.

Реклама в групах дуже ефективний метод маркетингу і дозволяє отримати не тільки швидку віддачу, але і має вірусний ефект, тому що репост вашого оголошення з будь-якої групи, зберігає інформацію про вашу компанію і всі друзі користувача зможуть побачити цей пост у своїй стрічці новин.

Фахівці компанії Leosvit Marketing допоможуть в найкоротші терміни підібрати релевантні і найбільш активні тематичні спільноти Вконтакте і Одноклассниках і безпечно розмістити в них ваше оголошення, надавши перед запуском реклами детальну статистику по кожній групі, а після наочну картину про переходах з будь-якого суспільства по вашому посиланню .Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію