Розміщення зовнішньої реклами

Зовнішня реклама - розміщення


Усі види зовнішньої реклами

Зовнішня реклама - це рекламні засоби у вигляді вивісок, зовнішніх плакатів, щитів, брандмауерів, дахових установок і панелей, перетяжок, віт рин, козирків, світлових установок на будинках, або вулицях міста.

Щитова реклама

Щитова реклама - найтрадиційніший, найдієвіший і найдешевший вид зовнішньої реклами - стала невід'ємною частиною пейзажів Львова. Росту популярності біллбордів сприяють насамперед виграшні місця їхнього розміщення. Вони встановлюються, як правило, на найожвивленіших трасах і магістралях, біллборди перетворюються в найдоступніший, і найбільш наочний засіб інформації для водіїв, і пасажирів. Певна кількість щитів, або серія, дозволяє охопити всі важливі транспортні артерії міста й досягти коммулятивного ефекту повторюваності. Збільшення кількості транспорту й часу, проведеного в ньому, дають можливість більшості городян побачити рекламу при її серійному розміщенні в певних ключових точках міста. Зі збільшенням кількості рекламодавців та приходом мультинаціональних корпорацій дизайн і технічне виконання рекламоносіїв удосконалилися. Високі вимоги до якості й легкості обслуговування привели до появи закордонних рекламних конструкцій. Але більшість фірм шукає місцевих, львівських, виробників рекламного устаткування. Сьогодні в Україні існують як окремо стоячі щити (біллборди), так і настінні. Після п'яти років розвитку ринку щитової реклами визначився й стандартний розмір серійних біллбордів і щитів.

Розмір зображень

На цей час у нас найбільш популярний розмір рекламного поля серійних щитів - 3х6м. Значні розміри плакатів - від 9 кв. м до 36 кв. м - надають зображенню міць і значимість. Як усе величезне, збільшений у багато разів розмір рекламного образа (сигаретної пачки, пакета молока, келиха з пивом і т.д.) не тільки приковує увага, але й вражає. Розширення простору за рахунок виступаючих частин рекламного зображення не тільки розсовує кордони щита, але й відкриває величезні можливості для нетривіальних творчих рішень і знахідок.

Підсвічування зовнішньої реклами

Яскраве підсвічування забезпечує безперервність впливу рекламного плаката. Значна частина щитів має зовнішнє підсвічування, щити із внутрішнім підсвічуванням ще тільки починають завойовувати російський ринок. Реклама на освітленому біллборді працює завжди - удень і вночі, у будень і у свята. Рекламодавцеві не треба переплачувати за прайм - тайм або година - пік: прайм - тайм для біллбордів - 24 години на добу. Освітлений потужними лампами, біллборд у сірі вечори й у темні ночі скрашує сумовиту одноманітність дороги, не дає утомитися очам і служить водієві своєрідним маяком.

Розміщення зовнішньої реклами

Окремі щити, як правило, встановлюються перпендикулярно оживленим трасам і магістралям, у місцях перетинання головних транспортних потоків, на розділових смугах. Це підвищує їхня привабливість для рекламодавців, тому що завжди їсти можливість вибрати щит у безпосередній близькості від місць продажів рекламованого товару. Значна частина щитів має дві сторони. Для щитів, що стоять на розділовій смузі, вибір сторін не має ніякого значення. Для щитів, розміщених перпендикулярно транспортному потоку, перевага надається лицьовій стороні, у силу чого її вартість на 30 % вища, ніж вартість зворотної сторони. Певна кількість щитів дозволяє охопити всі важливі транспортні артерії міста. Збільшення кількості транспорту й часу, проведеного в ньому, дають можливість більшості городян побачити рекламу.

Виготовлення зображень для щитової реклами

Для того щоб рекламний щит був легко пізнаваним, він не повинен бути перевантажений інформацією, незважаючи на свій великий обсяг, тому що тривалість контакту з рекламною поверхнею щита не велика, і людина запам'ятовує тільки один об'єкт, або головну ідею. Щит не продає товар - він впроваджує його в масову свідомість, будячи почуття й викликаючи емоції здатні привести людини до покупки.

Суперсайти, брандмауери, дахові установки й панелі

У тих випадках, коли необхідно не тільки домогтися пізнаваності торговельної марки, але й сформувати виняткову думку про рекламований товар, домогтися його виділення з маси товарів тієї ж категорії використовуються нестандартні рекламні конструкції більших розмірів, наприклад, суперсайти, брандмауери або дахові конструкції. Усі вони, як правило, установлюються в центрі міста й на найважливіших і оживлених магістралях. Рекламна поверхня брандмауера, розташована звичайно, на глухій рівній стіні будинку вільної від вікон. Площа брандмауерів різна й залежить лише від будинку, на якому він розміщається. На відміну від щитів 6х3м, брандмауери, суперсайти або дахові установки продаються окремо, дозволяючи домогтися розміщення реклами тільки в потрібних точках.

Сіті-формати

Розмір рекламного поля сіті-форматів - 1,2х1,8м. Розміщається в центрі міста в місцях постійного руху людей. Даний тип зовнішньої реклами спрямований саме на перехожих. Таким чином, цей вид реклами дозволяє охопити в основному, центр Львова, вклавшись при цьому у відносно невеликий бюджет. На відміну від рекламних щитів 3х6 у сіті-формату рекламний плакат перебуває на незначній висоті від землі. Наявність внутрішнього підсвічування, висока якість друку рекламних плакатів у сполученні із вдалим креативом дозволяє легко привернути увагу потенційного клієнта. У центральній частині Москви сіті-формат звичайно, продається рівномірно розкиданими мережами, на яких розміщається як правило іміджева реклама. Ближче до окраїн міста такі конструкції можуть продаватися невеликими програмами під розміщення реклами певної торговельної крапки. На відміну від сіті-формату, розташованого в центрі переважно на окремих конструкціях, в інших районах він завжди сполучений із зупинками громадського транспорту.Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію