Блог сайту

Блог нашої компанії


1.Jan.1970 Віктор Баран Коментарів: 0
Реклама автосервісу – як збільшити доходи?

Реклама автосервісу – як збільшити доходи?

Якщо ви бажаєте значно скоротити час виходу на хорошу загрузку, тоді вам не обійтись без активного маркетингу. В ідеалі розпочинати роботу по залученню клієнтів потрібно ще до того, як двері вашого автосервісу гостинно розчиняться перед відвідувачами. Як мінімум у вас має бути чіткий план дій, основні моменти котрого ми і розглянемо в даній статті

Що таке UTM-мітки і для чого вони потрібні?

Що таке UTM-мітки і для чого вони потрібні?

Як і про більшість до болі знайомих речей у маркетингу, про UTM мітки не писав хіба лінивий. Проте, зважаючи на те що я інколи сам люблю повертатись до цієї шпаргалки, вважаю за потрібне все ж про це написати кілька слів. Тим більше що у ми написали невеличку аплікуху під назвою UTM-генератор і тепер кожен зможе нею скористатись перейшовши за посиланням: leosvit.com/app/utm, попередньо освіживши свої знання про UTM-мітки у цьому пості.

А ви контролюєте свій маркетинг?

А ви контролюєте свій маркетинг?

Цей тест трохи про інше. Його завдання - зробити зріз поточного стану вашої системи маркетигу і продажів. Він не претендує на абсолютну достовірність, але картина, отримана з його допомогою, цілком реальна.

Воронка продажів

Воронка продажів

Якщо фізіономією не вийшов, а рід продовжувати хочеться - можна запросити на побачення одну, що відмовить і забути про продовження роду. А можна підійти до сотні, з них десять погодяться на побачення і з однією точно закрити угоду! ))))))

ROMI: стероїди для бізнесу

ROMI: стероїди для бізнесу

У цьому пості я поясню прості основи ведення бізнесу. Нажаль попри надзвичайту простоту основних тез ми постійно стикаємось з повним нерозумінням основних дій, які необхідно робити бізнесмену щоб його бізнес розвивався.


Віктор Баран

Автор: Віктор Баран

Блог сайту
Джерело: Leosvit Marketing
https://leosvit.com/blg/ct/quantum

Увага! Усі права на опубліковані матеріали належать їх авторам, право на переклад - Компанії Leosvit Marketing.

Дозволяється републікування матеріалів сайту в Інтернеті українською мовою тільки з обов'язковим зазначенням незакритого активного посилання на сайт Компанії Leosvit Marketing (https://leosvit.com) і з посиланням на авторів статей, публікацій та інших матеріалів опублікованих на даному сайті (з зазначенням автора і його сайту).