Написання рекламних текстів

Копірайтинг - написання рекламних текстів - Комплексні рекламні кампанії


Усю текстову рекламу, яку ми щодня зустрічаємо у мережі Інтернет чи на шпальтах друкованих видань, умовно можна поділити на два види: пряму та іміджеву (pr-рекламу). Перша має разовий ефект і переслідує мету миттєвого зацікавлення потенційного клієнта у купівлі конкретного товару чи послуги. Натомість реклама іміджева спрямована на створення сприятливого образу Вашої фірми чи продукції.

Як правило, вона більш далекоглядна: акцентуючи увагу на опосередкованих характеристиках товару, послуги або підприємства-виробника, імідж-реклама допомагає локалізувати невдачі разових промо-кампаній і спрямована не лише на безпосередніх покупців чи інвесторів, а й на більш широкі верстви населення – насамперед для того, аби під час розширеного переліку продукції та сфер діяльності Ваша фірма чи товар викликали у масового читача позитивні емоції.

Погодьтеся, що нав’язливо пропонувати купити «щось» і оповідати про «його» користь, використовуючи цікаві факти та нестандартні словесні схеми – принципово відмінні речі. Практикуючі журналісти компанії «Леосвіт» створять для Вашої фірми якісний іміджевий текст, який не лише стимулюватиме бажання читача придбати рекламовану продукцію, а й формуватиме довготривалий ефект довіри до компанії-виробника.Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію