ХоРеКа

Маркетинг готелів, ресторанів, кафе


Термін HoReCa запозичений з англійської мови і позначає декілька понять: Hotel – Restaurant – Cafe. Іншими словами, мається на увазі сфера, що поєднує всі заклади, котрі займаються прийомом гостей. Ця сфера має свої особливості, котрі враховуються і при створенні рекламної концепції. Підприємства і точки, котрі відносяться до категорії HoReCa, стають все більш популярними, а кількість їх невпинно зростає. Це накладає підвищені вимоги до розробки маркетингових методів, які мають виділити заклад серед десятків аналогічних, розміщених поряд, спонукати клієнта прийти до закладу і стати його постійним відвідувачем.

Основні маркетингові інструменти просування у сфері HoReCa

Брендинг точки продажу (ресторану, готелю, кафетерію тощо)

Образ бренду формується за рахунок назви, вивіски, інтер’єру, історії закладу, його місцезнаходження, традицій, особливостей меню, якості страв, специфіки сервірування, культури обслуговування тощо. Головна задача брендингу полягає в тому, щоб образ, закладений власником закладу, співпав в результаті з думкою відвідувачів.

Заохочувальні програми

Мова йде про різноманітні програми лояльності для постійних відвідувачів закладу, програми стимулювання збільшення середнього чеку або кількості чеків від одного клієнта.

Реклама

Останнім часом небувалого поширення набули рекламні кампанії в інтернеті, що пояснюється їх ефективністю і порівняною бюджетністю. Поважаючий себе заклад в сфері HoReCa просто зобов’язаний мати свій сайт з яскравою і повною web-екскурсією по залам, з повним переліком страв та їх фотографіями, з можливістю інтерактивного спілкування і навіть з функцією інтерактивного замовлення. Для розкрутки сайту можна використовувати контекстну рекламу в пошукових системах, реєстрацію ресурсу в спеціалізованих каталогах. Хороший результат приносить і просування в соціальних мережах, особливо, якщо ваш заклад орієнтований на молодь.

Добре зарекомендувала себе і зовнішня реклама, а саме перетяжки над вулицею, на якій знаходиться заклад, і на дорогах, котрі ведуть до нього; реклама на бордах, лайт-боксах та інших рекламних носіях. Безумовно, така реклама має відповідати духу закладу, бути оригінальною і креативною.

Що може запропонувати своїм клієнтам Leosvit Marketing

  1. По-перше, ми чітко виділяємо цільову аудиторію закладу, на основі потреб якої і розробляються маркетингові і рекламні заходи.
  2. По-друге, ми розробляємо графічний дизайн рекламних носіїв, котрі гармонічно вписуються в екстер’єр та інтер’єр закладу і чинять вплив на споживачів на підсвідомому, психологічному рівні.
  3. По-третє, ми створюємо дизайн сайту, запускаємо його, наповнюємо його текстовим контентом та ілюстраціями, просуваємо в пошукових системах.
  4. По-четверте, ми надаємо комплексну підтримку, розробляємо програми лояльності, для утримання вже існуючих клієнтів і залучення нових.

Leosvit Marketing: ми зробимо для вас по-справжньому „смачну” рекламу!