Блог сайту

Блог нашої компанії


1.Jan.1970 Віктор Баран Коментарів: 0
Цілеспрямованість і конверсія

Цілеспрямованість і конверсія

Попри величезну кількість тренінгів особистої ефективності, ток-шоу на ТБ, дешевих книжок про успіх в підземних переходах, море постів в бізнес-пабліках в соцмережах ми усі залишаємося розумними але доволі неефективними. В сучасному світі усі знають про таймменеджмент, S.M.A.R.T для постановки цілей, топ 10 звичок найефективніших людей, тощо. Проте взрощуванням цілого покоління ефективних лідерів чомусь навіть не пахне. Окрім постійного триндіжу і вічного безпідставного вимахування перед іншими у більшості з нас чомусь справа не доходить

А ви контролюєте свій маркетинг?

А ви контролюєте свій маркетинг?

Цей тест трохи про інше. Його завдання - зробити зріз поточного стану вашої системи маркетигу і продажів. Він не претендує на абсолютну достовірність, але картина, отримана з його допомогою, цілком реальна.

Воронка продажів

Воронка продажів

Якщо фізіономією не вийшов, а рід продовжувати хочеться - можна запросити на побачення одну, що відмовить і забути про продовження роду. А можна підійти до сотні, з них десять погодяться на побачення і з однією точно закрити угоду! ))))))

ROMI: стероїди для бізнесу

ROMI: стероїди для бізнесу

У цьому пості я поясню прості основи ведення бізнесу. Нажаль попри надзвичайту простоту основних тез ми постійно стикаємось з повним нерозумінням основних дій, які необхідно робити бізнесмену щоб його бізнес розвивався.


Віктор Баран

Автор: Віктор Баран

Блог сайту
Джерело: Leosvit Marketing
https://leosvit.com/blg/ct/bussines

Увага! Усі права на опубліковані матеріали належать їх авторам, право на переклад - Компанії Leosvit Marketing.

Дозволяється републікування матеріалів сайту в Інтернеті українською мовою тільки з обов'язковим зазначенням незакритого активного посилання на сайт Компанії Leosvit Marketing (https://leosvit.com) і з посиланням на авторів статей, публікацій та інших матеріалів опублікованих на даному сайті (з зазначенням автора і його сайту).