Ефективна реклама суші

Прості та зрозумілі кроки ефективної реклами суші


22.Feb.2017 Коментарів: 0

Ефективна реклама суші

Щоб Ваш заклад не відчував нестачі в клієнтах, а прибутковість бізнесу в повній мірі покривала витрати на придбання якісних інгредієнтів для екзотичних страв і утримання ресторану або бару, необхідна ефективна реклама суші, здатна забезпечити дійсно відчутний ефект при невеликих фінансових вкладеннях.

Популярність холодних і гарячих ролів, сашимі та інших екзотичних для європейців страв, які сьогодні можна зустріти в меню суші бару чи ресторану японської кухні постійно зростає. Сьогодні складно знайти місто, в якому б не було оголошень з рекламою, що пропонує відвідати заклади, в якому можна замовити свіжі і смачні нігири, футомакі або макідзусі.

Так як процес приготування суші вимагає ретельного відбору інгредієнтів, розробка рекламної стратегії для японського ресторану потребує грамотному виборі методів і методик, вміле поєднання яких дозволить:

 1. Підвищити інтерес населення до екзотичної японської кухні.
 2. Розвіяти міфи, які утримують деяких консервативних українців від знайомства з цим дивовижним світом японської кухні
 3. Зробити заклад популярним і впізнаваним, використовуючи унікальну концепцію і особливості реклами суші в інтернеті, аудит методів, застосовуваних найближчими конкурентами, і професійну роботу над вмістом розділів Вашого сайту.
 4. Залучити до закладу нових клієнтів і вирішити питання, як збільшити продажі ролів і суші з доставкою в офіс або на будинок.
 5. Популяризувати інновації в меню.

Єдиної відповіді на питання, як рекламувати суші не існує, адже на вибір методів впливають різні фактори:

 • асортимент, який має охопити передбачувана реклама ролів;
 • регіон, в якому розташовується ресторан японської їжі;
 • додаткові послуги що надаються рестораном;
 • цінова політика і позиціонування закладу;
 • завдання, які необхідно вирішити за допомогою рекламної кампанії.

Досвід і кваліфікація фахівців Leosvit Marketing гарантують індивідуальний підхід і досягнення бажаного результату в максимально короткі терміни!

Як розкрутити доставку суші і збільшити продажі

Якщо Ви хочете не тільки дивувати своїх відвідувачів вишуканим меню і затишною атмосферою ресторану, але і отримувати дійсно високий дохід, рекомендуємо поцікавитися питанням, як розкрутити доставку суші додому і в офіси. Доставка їжі сьогодні користується великою популярністю, адже далеко не завжди у зайнятих людей є можливість виділити час на відвідування ресторану. Врахуйте затребуваність такої послуги, і Ваш бізнес стане ще прибутковішим, адже власна кур'єрська служба і можливість замовити роли по телефону або за допомогою online-замовлення дозволять істотно збільшити продажі суші-бару і привернуть велику кількість клієнтів.

На що варто звернути увагу, плануючи онлайн-замовлень на доставку ролів та інших страв японської кухні?

 • Інформативність сайту. Відвідувачі, які бажають зробити замовлення, хочуть бачити, як виглядає блюдо і знати, з яких інгредієнтів буде воно приготовлено.
 • Індексованих просуваються сторінок. Нерідко зовні привабливий web-ресурс має безліч прихованих проблем, що не дозволяє йому протиснутися в ТОП видачу пошукових систем.
 • Залучення цільової аудиторії. Найчастіше мало просто використовувати рекламу доставки суші і класичні методи розкрутки сайтів, розроблені для кафе чи ресторанів. Для отримання максимального ефекту ми рекомендуємо рекламувати заклад з географічною прив'язкою, використовуючи механізми геотаргетинга і низькочастотні геозалежні запити.
 • Відмінний сервіс на веб-ресурсі, простий зрозумілий кожному відвідувачу серфінг по його розділах, а також механізм максимально швидкого оформлення заявки на доставку.
 • Доступні ціни (або обгрунтування цінової політики закладу).

Незалежно від того, чи необхідна Вам просто розкрутка сайту суші, пропонованих виключно в залі ресторану, популяризації послуг або рекламна кампанія для інтернет-магазину супутніх товарів, ми знаємо, як знайти потрібний підхід і домогтися максимальної ефективності при мінімальних фінансових вкладеннях.

Грамотне просування сайту та інтернет реклама суші-бару - один із способів розвитку бізнесуПросування сайту і інтернет реклама суші-бару здійснюється в кілька етапів. Ми пропонуємо комплексний підхід до розкручування японського ресторану, результатом якого стане популярний конкурентний ресурс, що приносить прогнозований дохід і сприяє ефективному розвитку Вашого бізнесу:

Розрахувати вартість робіт по вашому проекту!

 • Розстановка основних цілей, які будуть переслідуватися в ході виконання робіт (збільшення трафіку, зростання замовлень, можливість просування в ТОП 10).
 • Глибокий аудит web-ресурсу (або його створення з нуля).
 • Грамотне складання семантичного ядра.
 • Оцінка відібраних запитів і складання прогнозів щодо зростання цільового трафіку.
 • Вибір релевантних сторінок, на основі яких буде здійснюватися послуги пошукового просування.
 • Наповнення сторінок і розділів СЕО-текстами і виконання оптимізації - це відповідь на завдання, як зробити прибутковим суші-бар і просунути його в пошукових системах Рунета.
 • Поліпшення конверсії сайту, аналіз отриманих результатів, коригування методики розкрутки при необхідності.

Реклама у ліфтах

Щодня сотні тисяч людей не залежно від свого матеріального та соціального становища користуються ліфтами. Тому розміщення реклами на носіях у ліфті вигідно абсолютно всім компаніям, що пропонують на ринку свої товари або послуги.

Навіть за той невеликий проміжок часу, який людина проводить у ліфті, вона може розглянути кілька реклам, і час проведений в ліфті перетворити на корисне і головне пізнавальне заняття.

Реклама в кінотеатрах


Знаючи основні особливості просування ресторану суші і послуг з їх доставки на будинок, а також маючи великий досвід роботи з молодими ресурсами, і сайтами, які потребують кардинальної корекції, ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта, пропонуючи тільки ті послуги, які дійсно будуть ефективні для досягнення поставленої мети.

Дізнатися, скільки обійдеться реклама суші, і який комплекс робіт необхідний для розкрутки Вашого закладу, заповнивши заявку через онлайн-форму розрахунку вартості або зателефонувавши прямо зараз за телефоном (044 або 032) 247-3009!

Поділитись цим постом


Автор не вказаний

Автор:

Ефективна реклама суші
Джерело: Leosvit Marketing
https://leosvit.com/blg/reklama-sushi

Увага! Усі права на опубліковані матеріали належать їх авторам, право на переклад - Компанії Leosvit Marketing.

Дозволяється републікування матеріалів сайту в Інтернеті українською мовою тільки з обов'язковим зазначенням незакритого активного посилання на сайт Компанії Leosvit Marketing (https://leosvit.com) і з посиланням на авторів статей, публікацій та інших матеріалів опублікованих на даному сайті (з зазначенням автора і його сайту).

ЗАПРОШУЄМО ДО НАС В ОФІС

Ви завжди можете приїхати
і отримати консультацію з приводу Вашого проекту

пр. В. Чорновола, 45а, 8 корпус, офіс 1 (200 метрів від Forum Lviv)