Контекстна реклама

Налаштування контекстної реклами в пошукових системах - Маркетинг в Інтернеті


Контекстна реклама - це розміщення й показ текстових оголошень, посилань або банерів у пошукових системах, каталогах і на інших сайтах. Покази таких оголошень (банерів) прив'язані до певних слів або словосполучень (саме тому реклама називається контекстною).

У пошукових системах контекстна реклама буде показана на сторінках результатів пошуку по тим запитам, у які входять ключові слова або фрази, зазначені рекламодавцем. На інших сайтах покази відбуваються на сторінках, де використаються задані ключові слова або прив'язаних до ключових слів за змістом.

Контекстна реклама в пошуковиках - ефективний метод залучення цільових відвідувачів на сайт. Як правило, оплачуються не покази, а кліки, тобто оплата йде за результат. Недолік контекстної реклами, у порівнянні з пошуковим просуванням, у тім, що у зв'язку з обмеженістю рекламних місць на площадках будуть показані оголошення тих рекламодавців, хто призначить більшу ціну за клік (аукціонна система).

Підбір ключових слів і фраз, за якими повинна відображатися контекстна реклама - дуже відповідальне завдання. Шляхом підбора слів необхідно забезпечити найкраще співвідношення таких параметрів як: ціна за клік, а також кількість і якість відвідувачів. Важливу роль також грає текст оголошення.

Контекстна реклама сайту на сьогоднішній день найпопулярнішим і привабливим методом рекламування своїх послуг і товарів.

Розкручування сайту контекстною рекламою широко використається великими організаціями. З погляду маркетингу, контекстна реклама охоплює широке коло користувачів, що є дуже ефективно.

Компанія Leosvit Marketing, сертифіковане агентство контекстної реклами Яндекс.Україна і Бігун. Наша компанія допоможе Вам створити й запустити ефективну рекламну компанію за ГОДИНУ.

Контекстна реклама - це кращий спосіб швидко й гарантировано знайти цільових відвідувачів, тобто Клієнта. Контекстна реклама працює дуже швидко й просто:

Користувач набирає слово в пошуковій системі Яндекс, Google або Бігун, і пошуковик видає список сайтів і посилань за потрібною темою. Розкручування контекстною рекламою дуже зручне тим що дозволяє збільшити число відвідувань сайту потенційними клієнтами.

Ми не беремо абонентської плати за планування й ведення вашої рекламної кампанії!

Види контекстної реклами

На даний момент можна виділити кілька основних видів контекстної реклами:

 • Пошукова реклама - вид контекстної реклами, при якому рекламні оголошення відображаються на сторінці результатів пошуку використовуваної пошукової системи, а тематика рекламних оголошень максимально відповідає сфері інтересу користувача, вираженої через пошуковий запит.
 • Тематична реклама - вид контекстної реклами, при якому рекламний матеріал відображається на інтернет-сторінках, що відповідають тематиці рекламного матеріалу по змісту. Звичайно до цього виду контекстної реклами відноситься реклама в партнерських мережах систем контекстної рекламі, наприклад контекстна мережа від Google по програмі AdSense.

На даний момент в окремий вид контекстної реклами можна віднести поведінкову рекламу - даний вид контекстної реклами заснований на поведінкових технологіях, які дозволяють виявити комерційну зацікавленість відвідувача інтернет-сайту або інтернет-сторінки без прив'язки до вмісту сторінки що переглядається. Можливі сфери інтересу відвідувача визначаються, виходячи з попередніх пошукових запитів відвідувача, статистики переходів по посиланнях і рекламних повідомленнях, а так само інших анонімних і дозволених даних про браузер відвідувача. Використання даної технології дозволяє збільшити ефективність розміщення реклами в тематичних мережах, тому що найчастіше на сторінках сайтів що входять партнерську (тематичну) мережу, та не мають чітко вираженої тематики - користувач побачить контекстну рекламу пов'язану з темами, яким він недавно приділяв увагу.

Чому це вигідно замовляти саме у нас?

 • Компанія Leosvit Marketing - Комерційний партнер "Яндекс Україна", і Акредитоване агентство системи "Бігун"
 • Ми працюємо за цінами самих пошукових площадок, і не беремо додаткової плати за супровід вашої рекламної кампанії на проектах "Яндекс.Директ" і "Бігун"
 • Ми складаємо докладний медиаплан розміщення, з урахуванням особливостей кожного конкретного бізнесу
 • Ми підбираємо ключові слова, які зможуть привести на ваш сайт максимальну кількість відвідувачів за мінімальні гроші
 • Ми складаємо привабливі тексти рекламних оголошень
 • Ми ведемо вашу рекламну кампанію від початку до кінця
 • Ми оцінюємо ефективність РК, коректуємо тексти, розширюємо списки запитів для більшого охоплення аудиторії

Ми "націлюємо" рекламні кампанії своїх замовників саме на "їх" цільову аудиторію, що дає відчутний економічний ефект.

Ми пропонуємо розміщення контекстної реклами в найбільших пошукових системах: Яндекс.Директ, Google Adwords, а також у системі Бігун, що транслює рекламні оголошення в пошуковій системі Рамблер і на великих тематичних порталах.Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію