Копірайтинг - написання статтей

Копірайтинг - написання статтей для видань, сайтів/блогів, тощо - Вебдизайн та розробка веб-сайтів


Хороший і грамотно написаний текст необхідною складовою кожного успішного сайту. Адже в тексті можна показати потенційним клієнтам вигоди роботи з Вами або підштовхнути зробити будь-яку дію. Залежно від завдань, поставлених тексту, їх можна розділити на три основні типи:

Написання інформаційних текстів


Даний вид тексту може бути написаний і поданий у формі статті. Прочитавши її, клієнт може ознайомитися з основними параметрами пропонованого йому продукту. Такі тексти часто мають документальний характер, і в них чітко роз'яснюється суть. Наповнення сайту інформаційними текстами зазвичай робиться для того, щоб донести до клієнта, що конкретно йому пропонують.

SEO копірайтинг, той що продає


Такий текст має більше рекламний характер і основна мета його продати пропонований товар або послугу. У текстах, що продають описуються характеристики товару, вигоди, які отримає людина, коли його придбає, а також в них закладено спонукання до дії. Дані тексти необхідною складовою всіх хороших інтернет-магазинів і корпоративних сайтів. Також їх нерідко використовують інші типи сайтів, наприклад, на сайтах портфоліо з метою просунути певного виду послуги.

Унікальні тексти для сайту


Головною метою написання даного виду тексту просування сайту в пошукових системах. Така орієнтація має певну структуру тексту, кількість символів в тексті та додавання в текст ключових слів. Текст для SEO може містити елементи інформаційного і того, що продає. Вони завжди повинні бути унікальними та відрізнятися від інших текстів з даної тематики. В іншому випадку це негативно відіб'ється на пошуковому просуванні сайту.

При написанні текстів для сайту ми завжди включаємо властивості всіх трьох типів. Тому клієнтам їх цікаво читати, вони SEO оптимізовані та при цьому націлені на результат.

Розцінки на послугу: Копірайтинг - написання статтей

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію