Виробництво рекламних відеороликів

Виробництво рекламних відеороликів - Виготовлення аудіо- відеопродукції


Відеореклама - це один із найефективніших методів рекламного впливу. Телебачення і Інтернет у наш час - основні інформаційні джерела, а значить, і найдієвіший метод впливу на споживача.

Відеореклама дає унікальні можливості просування завдяки поєднанню руху, звуку, зображення. Рекламне відео - один із тих типів реклами що найбільше запам'ятовується.

Анімаційний інформаційний відеоролик припускає використання простої комп'ютерної графіки або анімації. Перевага таких відеороликів - в їх низькій вартості при збереженні високого рівня ефективності.

Художній (постановочний) відеоролик припускає більш детальну розробку сценарію із залученням знімальної групи та використанням HD-техніки.

Інтернет-відеоролик - такого типу відеоролики, користуються все більшою популярністю як найефективніший інструмент реклами. Не секрет, що майбутнє відеоконтенту в Інтернеті. Це - пре-роли (відеоролик, програється перед переглядом відео або фільму) і пост-ролики (після перегляду відео). Даний тип відеороликів особливо популярний у рекламодавців YouTube, RuTube і аналогічних інтернет-майданчиків.

Інформаційний відеоролик містить певні відомості про рекламований товар, рекламодавця або подію. Такий відеоролик за короткий час дає уявлення про обєкт реклами. Переваги інформаційного відеоролика - швидкість виготовлення, що дає можливість оперативного розміщення в Інтернеті та на телебаченні.

Іміджевий відеоролик створює візуальний образ компанії, робить ваш бренд впізнаваним. Важливо створити унікальний позитивний образ бренду, що говорить про якість вашого бізнесу, привабливості рекламованих товарів і послуг.

Відеоролики ефективно можуть бути розміщені на сайті, можуть успішно замінити текстові описи продукту, послуги, самої компанії, а також використовуються в якості презентації на виставках і конференціях.Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію