Медіапланування

Медіапланування - Комплексні рекламні кампанії


Медіапланування - це поняття існує на ринку реклами досить давно.

Планувати медіа, тобто правильно і ефективно вибирати медіаресурс, який донесе потрібну Вам інформацію споживачеві про продукт, послугу, взагалі про те, чим займається Ваша компанія.

Медіа - це широке поняття, яке включає в себе: технологічні засоби і прийоми, для передачі конкретного споживача інформаційного повідомлення в тому чи іншому вигляді (музична композиція, друковане слово, радіопередача).

«Медіа» була запозичена з англійської мови в значенні «засобів масової інформації», і означає сукупність таких понять, як телебачення, радіо і газети. Інтернет, зрозуміло, теж відноситься до медіа. Взагалі, слово media - множина від латинського medium, яке крім засоби масової інформації означає субстанцію, через яку передається сила або інший вплив. Також цим словом називають носії інформації, наприклад, магнітні стрічки або диски.

Вибрати засіб поширення інформації стає ще складніше! Слідом за газетами і друкованими виданнями з'явилося радіо, потім ТБ, а до кінця ХХ століття з'явився Інтернет. Додатково до всього, «приєдналися» альтернативні друковані та електронні види комунікацій. Наприклад, реклама «на» і «в» транспорті, бордах і за допомогою sms повідомлень мобільних телефонів.

Логічно, що на допомогу, з цим усім розібратися, нам прийшли програмісти і з'явилися програмні продукти, які планують і оптимізують вибір медіаресурсу для донесення інформації до споживача.

Такі програмні продукти як Galileo, TV Planet, PaloMARS,, Super Nova, (TNS Gallup Media) нам спрощують життя, але не завжди є необхідність в їх використанні.

При невеликих бюджетах не менш ефективно вибирати, а іноді навіть більш ефективно, планування, яке не використовує програмні продукти.

Розглянемо планування в пресі. Адже для роботи програмного продукту необхідні бази даних, а як показує практика, в них заноситься не більше 40% існуючих видань, які беруть участь в рейтингах. На жаль, підприємства, які продають програмні забезпечення і які створюють рейтинги - дочірні або пов'язані між собою. І цілком зрозуміло, що їм невигідно використовувати багато видань... І оскільки у великих агентствах для планування використовують тільки програмні продукти, то у випадках необхідності оптимізації бюджету можна використовувати дещо інші шляхи.

У багатьох випадках маленькі спеціалізовані агентства уважніше ставляться до потреб своїх клієнтів.

На основі свого величезного досвіду і знань, а також повної бази даних видань, застосовуючи аналіз повторних рекламних кампаній, ви можете отримати, дуже якісний, педантично розроблений, перевірений на ділі ефективний медіаплан.

Вам вирішувати! І не заважає скористатися рейтингами РА або здійснити аналітику проведених рейтингів РА.

PS Іноді клієнти говорять: «Складається таке враження, що ми платимо не за розміщення реклами, а за ім'я рекламного агентства!» ...

Так що Вам вирішувати, правильно вкладати кошти в рекламу Вашої компанії, або довіритися стандартизації медіапланування, яка як шаблоном поширена по всьому найбільшим РА в Україні!)Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію