7 основних показників збільшення прибутку

Формула збільшення прибутку. 7 основних показників що прямо впливають на прибуток


11.Jan.2016 Віктор Баран Коментарів: 0

7 основних показників збільшення прибутку

Комусь, мабуть, вже оскому викликають оті ТОП 7, ТОП 10 і інш. «супер-списки» таких банальних речей як «Формула збільшення прибутку». Проте я для себе і сам іноді перебираю усі ці пункти і оновляю таким чином свою освідомленість того що я роблю і що маю робити для досягнення своїх цілей в бізі.

Тому давайте ще раз пройдемося по цих пунктах і ще раз подумаємо що з кожного з них можна зробити вже сьогодні щоб покращити свої результати в бізі.

Основна думка: не «розпилюйтеся» на купу дій що не приносять прибутку, робіть тільки те, що точно збільшить прибуток. Ми дивимося на наступні 7 основних показників компанії Leosvit Marketing.

Отже, формула збільшення прибутку:

1. Кількість заявок

Що це: Це наші потенційні клієнти, які зацікавлені в покупці, але ще не зробили її.

Наприклад: для Leosvit Marketing - це люди, яких побували на нашому сайті в пошуках різних варіантів реклами. Коли хочемо збільшити прибуток, ми: розміщуємося у великій кількості рекламних каналів, збільшуємо рекламний бюджет на вигідні нам пропозиції.

2. Конверсія в замовлення [оплати]

Що це: співвідношення фактичної кількості покупок до надісланих заявок.

Наприклад: ми отримали 275 заявок а закрили тільки 110 замовлень на розробку та розміщення реклами за місяць. Конверсія відділу продажів = (110 / 275) * 100 = 40%. Якщо конверсія буде 50% - ми закриватимемо 137 замовлень. Коли хочемо збільшити прибуток, ми: "прокачуємо" відділ продажів, перевіряємо всі точки контакту з клієнтом і працюємо над ними.

3. Середній чек

Що це: це сума виручки, поділена на кількість замовлень.

Наприклад: за місяць закрили 110 замовлень, з оборотом 220 000 грн. Наш середній чек = 220 000 / 110 = 10 000 грн. Коли хочемо збільшити прибуток, ми: підвищуємо ціну на продукцію або послуги, а ще пропонуємо додаткові вигідні канали реклами. Також ми збільшуємо власний рекламних бюджет на рекламні пропозиції з високим середнім чеком.

4. Цикл угоди

Що це: кількість днів, яке йде на угоду.

Наприклад: від подачі заявки до укладення договору у нас в Leosvit Marketing йде 17 днів. Коли хочемо збільшити прибуток, ми: скорочуємо цикл операції за допомогою прив'язки до конкретного дня в тижні, наприклад.

5. Виручка

Що це: це все гроші, які ви отримуєте від реалізації вашої продукції або послуг. Не плутайте з прибутком і доходом!

Наприклад: наша виручка в цьому місяці - 220 000 грн. Коли хочемо збільшити прибуток, ми: збільшуємо кожен з описаних вище показників мінімум на 15%.

6. Чистий прибуток

Що це: Скільки грошей отримуєте особисто ви як власник вашого бізнесу.

Наприклад: моя зарплата як власника Leosvit Marketing. Коли хочемо збільшити прибуток, ми: скорочуємо статті витрат бізнесу.

7. ROI по кожному каналу продажів [ROMI]

Що це: у скільки окупилися мої інвестиції в той чи інший канал продажів.

Наприклад: наша сторінка Leosvit Marketing у Facebook окупається поки краще всіх. Коли хочемо збільшити прибуток, ми: просто кожен місяць виділяємо 20% бюджету на тестування нових рекламних каналів.

Формула прибутку
7 основних показників збільшення прибутку 7 основних показників збільшення прибутку

Поділитись цим постом


Віктор Баран

Автор: Віктор Баран

виконавчий директор Leosvit Marketing

7 основних показників збільшення прибутку
Джерело: Leosvit Marketing
https://leosvit.com/blg/formula-zbilshennia-prybutku

Увага! Усі права на опубліковані матеріали належать їх авторам, право на переклад - Компанії Leosvit Marketing.

Дозволяється републікування матеріалів сайту в Інтернеті українською мовою тільки з обов'язковим зазначенням незакритого активного посилання на сайт Компанії Leosvit Marketing (https://leosvit.com) і з посиланням на авторів статей, публікацій та інших матеріалів опублікованих на даному сайті (з зазначенням автора і його сайту).