SMM-просування

Просування в соціальних мережах - SMM маркетинг - Маркетинг в Інтернеті


SMM - Social Media Marketing від Leosvit Marketing, дозволить реалізувати плани з розвитку вашого бізнесу, використовуючи соціальні мережі Google Plus, Facebook і Instagram, Вконтакте, Odnoklassniki. Саме ці соціальні мережі мають найбільшу аудиторією і конверсією серед інших соціальних мереж, і саме тому ми працюємо з ними. Ми хочемо ознайомити вас з деякими моментами, а саме: навіщо це потрібно, який дає ефект, чи є сенс у використанні smm.

Просування за допомогою соціальних мереж

Для розвитку вашого бізнесу, корисно мати власну групу, яка активна, в якій є цільова аудиторія. Групи в соціальних мережах створюються і як елемент взаємодії продукт-клієнт, і як елемент що підвищує довіру до ваших послуг. Жива група, живі передплатники, обговорення послуг компанії та існуючі відгуки - це робить ваш бізнес набагато ефективнішим. Люди більш охоче звертаються до вас за товарами і послугами. Отже, ви отримуєте додатковий прибуток за рахунок залучення людей через соціальні групи.

Ефект від SMM

Є ряд очевидних переваг від замовлення маркетингу SMM для свого сайту.  Найголовніші, це:

 • Ваші підписники - ваші ймовірні клієнти, які звернувшись до вас одного разу, зроблять це знову тому вони знають куди звертатися, адже вони ваші підписники.
 • Взаємодія з цільовою аудиторією - ви звертаєтеся до своїх клієнтів безпосередньо. Важливо оновлювати групу, повідомляти свою аудиторію про всі зміни та нововведення.
 • Підвищивши довіру клієнтів до ваших послуг, ви отримуєте продажі, ви отримуєте додаткові заявки через групу.
 • Сприяння покращенню роботи бізнесу - ви можете проводити в групі опитування, створювати теми з питаннями, адресованими вашим клієнтам. Мотивуйте конкурсами та призами, натомість дізнаєтеся, як підвищити продажі і чого не вистачає вашим клієнтам.

Як ми працюємо з SMM

На старті робіт ми створюємо ваші власні групи, під ваші акаунти, навіть після припинення роботи з нами, ви будете справжнім власником, а не просто адміністратором, як це буває в інших компаніях по SMM.

 • Аналізуємо вашу цільову аудиторію, відбираємо критерії потенційних клієнтів: стать, вік, регіон проживання, сімейний стан, наявність дітей, інтереси, робота.
 • Аналізуємо конкуренцію вашої ніші, щоб краще розуміти яка стратегія підійде особисто вам.
 • Вибираємо соціальну мережу для просування SMM, наприклад в Facebook більше аудиторії за 30 років, так само прийнято вважати, що в цій мережі більшу кількість потенційних клієнтів для бізнесу. Вконтакте підійде для аудиторії до 30ти років, пропоновані товари і послуги повинні бути ходовими у молоді.
 • Ми створимо і наповнимо ваші спільноти, групи, зробимо для них оформлення, створимо необхідний контент, корисний для ваших клієнтів.
 • Зобов'язуємося вести вашу групу, оновлювати стрічку, проводити опитування, впроваджувати погоджені з власниками вами акції та конкурси. Це допоможе вашому бізнесу, а так само, приверне до вашого проекту нову аудиторію.

Таргетингова реклама В SMM

Ми використовуємо власні алгоритми залучення аудиторії в групи, завдяки цим алгоритмам нам вдається знижувати вартість додавання одного учасника в групу.

Повністю самі оформляємо оголошення і транслюємо їх виключно за критеріями вашої цільової аудиторії.

Завдяки таргетингу ми можемо залучати цільову аудиторію як в вашу групу, так і безпосередньо на ваш сайт.

Реклама в соціальних групах

Проведемо рекламну компанію по трансляції ваших товарів, сайтів, послуг, груп в тематичних спільнотах. Приклад тематичної відповідності: трансляція продажу кухонних ножів в групі з кулінарними рецептами, в паблік стилю «домогосподарка» і т.д.

У нас є база ефективних груп під різну тематику, які ми використовуємо для досягнення цілей бізнесу наших клієнтів.Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію