Нерухомість

Реклама нерухомості


Маркетинг в сфері нерухомості – це вміння зробити об’єкт більш привабливим в очах представників цільової аудиторії, це комплекс заходів, які сприяють продажу об’єктів нерухомості за більш вигідною ціною і в найкоротший термін. За сучасних умов поставленої мети вже не досягти, просто використовуючи стандартні прийоми маркетингу. Потрібно шукати нові шляхи просування і рекламування об’єкту на ринку.

Особливості маркетингу та реклами в сфері нерухомості

Якщо ще років 10 тому забудовники могли дозволити собі бути консервативними, то в наші дні будь-яка компанія, що функціонує в даній сфері, намагається переманити клієнтів у своїх конкурентів, використовуючи креативні ідеї і новітні технології, що стосуються:

Покращення репутації

В будь-якому бізнесі репутація виступає ключовим принципом прийняття рішення. Особливості управління нею полягають в постійній двосторонній взаємодії між брендом, компанією-забудовником і особистістю чи цільовою аудиторією. Управління репутацією відбувається на базі комплексної програми при підтримці досвідчених бренд-менеджерів.

Ефективна стратегія репутаційного маркетингу має на увазі створення і впорядкування місій і повідомлень, котрі розкривають цінності, етичні норми, що відповідають вимогам представників цільових аудиторій.

Брендингу

Брендинг житлових комплексів і окремих будинків стає практично обов’язковим елементом просування і стимулювання продажу нерухомості. Мова йде про створення назви, яка запам’ятається, прийняття рішення стосовно позиціонування і просування, які відрізнятимуться від тих, що є у конкурентів. Брендинг – це створення цікавої історії для нової споруди і поширення історії чи легенди старого.

Реклами

Рекламні носії, що використовуються для просування об’єктів нерухомості, будівельних чи ріелторських організацій останнім часом зазнали чималих змін. На думку професійних маркетологів, найбільш ефективними носіями реклами нерухомості є телебачення, інтернет та зовнішня реклама.

Зараз телебачення використовують не лише найбільші представники галузі, але потрібно пам’ятати, що телереклама виправдовує себе тільки при достатній кількості показів.

Дія зовнішньої реклами точкова і направлена на місцеву громадськість. Мова йде про різноманітні транспаранти-перетяжки, рекламні щити, міські вказівники.

Що стосується інтернету, то слід відмітити, що для просування об’єктів нерухомості активно використовується пошукова оптимізація сайтів, контекстна та банерна реклама в глобальній мережі.

Успішна маркетингова стратегія для вашої компанії від Leosvit Marketing

Спеціалісти нашого маркетингового агентства сформують ефективну стратегію маркетингу, яка допоможе вашому просуванню на ринку нерухомості. Що ми пропонуємо своїм клієнтам?

По-перше, ми визначаємо цільову аудиторію вашого житлового комплексу чи об’єктів комерційної нерухомості. Це дуже важливий процес, адже, якщо ваш об’єкт – елітний будинок з ексклюзивним дизайном, ви навряд чи знайдете потенційних покупців у соціальних мережах. В даному випадку більш доцільно виготовити буклети для роздачі в дорогих ресторанах і клубах.

По-друге, ми знайдемо нові ідеї і способи реклами, брендингу, які підійдуть саме в вашій конкретній ситуації і допоможуть вам продати об’єкти нерухомості максимально швидко.

Leosvit Marketing: ми скорочуємо відстань від забудовника до задоволеного покупця!