Реклама в мережі кінотеатрів Кінопалац

Реклама в мережі кінотеатрів Кінопалац - Розміщення внутрішньої реклами


Мережа кінотеатрів Кінопалац

Для багатьох компаній досить ефективною є реклама в мережі кінотеатрів Кінопалац.

Ось де-які переваги розміщення реклами к кінотеатрах:

 • визначена цільова аудиторія (молоді люди віком від 16 до 35 років з достатком вище середнього);
 • дуже висока якість сприйняття рекламної інформації (клієнти не можуть переключити канал);
 • видовищність рекламних роликів на великому екрані, що сприяє більш лояльному відношенню до якості рекламованого бренду чи ТМ;

Середня кількість людей, що відвідують один глядацький зал перевищує 500 осіб на день або 15 000 осіб на місяць

Ролики на кіно-екрані

Демонстрація роликів на великому екрані перед початком сеансів є однією з основних послуг розміщення реклами в кінотеатрі. Видовищність, якісний звук, відсутність відволікаючих чинників і позитивний настрій глядача перед переглядом фільму забезпечують максимальний успіх такого виду реклами.

Сприйняття рекламного ролика у відвідувачів кінотеатрів відбувається легко і ненавязано, тому сам ролик сприймається дуже позитивно. Така інформація не тільки не викликає спротиву як, наприклад, у телевізійній рекламі але й наьагато краще запамятовується, оскільки дійство на великому екрані викликає набагато більші відчуття від перегляду ролика завдяки багатоканальному звукові і яскравим спецефектам.

Запамятовуваність таких роликів наступного дня після перегляду фільму становить більше 50%, що є одним з найкращих показників серед рекламоносіїв.

У кінотеатрах «Кинопалац» додатковою перевагою є наявність DVD-проектора, що дозволяє демонструвати ролики не тільки на 35-мм кіноплівці, а й на носіях у форматі MPEG 1, MPEG 2 та MPEG 4, що робить цю послугу доступною навіть для невеликих фірм, які не мають можливості, зробити ролики на кіноплівці .

Слід також зауважити що з досвіду розміщення реклами у кінотеатрах копманія Леосвіт радить використовувати рекламні ролики, відмінні від тих що транслюються на телебаченні, - оскільки глядач не бажає дивитись рекламу, яку він вже бачив на телебаченні. Крім того такі ролики потрібно робити з огляду на можливості максимального сприйняття, доступні у кінотеатрах.

Ролики на ТВ-моніторах

Демонстрація роликів на ТВ-моніторах у холі кінотеатрів мережі "Кінопалац". У кожному кінотеатрі мережі працюють монітори, на яких демонструються анонси майбутніх прем'єр. Увага глядача концентрується на найяскравіших моментах з фільмів, завдяки чому виникає підвищена сприйнятливість до рекламної інформації. Позитивно діє і той фактор, що в очікуванні сеансу глядач зазвичай нудьгує, тому уважно стежить за інформацією на моніторах.

Зовнішня реклама

Зовнішня реклама, яка включає в себе розміщення Вашої реклами на сіті-лайтах, сіті-форматах, постерах, розтяжках, плакатах і банерах в холі по всій мережі "Кінопалац". Таким чином, ви отримуєте можливість провести централізовану рекламну кампанію у всіх містах мережі "Кінопалац".

Реклама на квитках

Перевага такого виду реклами в тому, що разом з квитком кожен відвідувач кінотеатру отримує і рекламне повідомлення, а оскільки глядачі, звичайно, уважно розглядають квитки, то гарантована висока ефективність цього способу.

Семплінг

Семплінг і презентації у фойє кінотеатрів, а також вечірки і промо-акції. Приємне настрій, в якому перебуває глядач при відвідуванні кінотеатру, переносяться і на продукцію або бренд, який демонструється в кінотеатрі. У майбутньому вони асоціюються саме з добре проведеним вечором, таким чином створюється імідж компанії.

Реклама в буклетах

Крім того, реклама в буклетах "Кінопалац - Львів", "кишенькового" формату (80х280), де анонсуються кінопрем'єри місяця, розповсюдив поліграфії (листівок, буклетів) на барі і касі з кожним купленим квитком.

Умови розміщення:
 1. Мінімальний термін розміщення - 1 місяцьі;
 2. Формат готового ролика - MPEG 1, MPEG 2 та MPEG 4
Умови оплати:
 1. Ціни вказані у гривнях з урахуванням ПДВ.
 2. При розміщенні перед 3-D фільмами- коефіцієнт 1.3
 3. При розміщенні Чт-Нед- коефіцієнт 1.3
 4. За фіксоване місце в блоці - надбавка 20%
 5. При розміщенні алкогольних і тютюнових брендів - коефіцієнт 1.3
 6. В залежності від продовженості ролика використовувати коефіцієнти:
  • до 20 сек. - коефіцієнт 0.8
  • 35-50 сек - коефіцієнт 1.2
  • 51-75 сек - коефіцієнт 1.5
  • більше 75 сек. - коефіцієнт 2
 7. Точну вартість ви зможете дізнатись після повного прорахунку нашими менеджерами.
 8. Попередня оплата — 50% від повної вартості замовлення, решту 50% замовник оплачує протягом 3 робочих днів з моменту надання фотозвіту.
 9. Для постійних замовників можливі інші умови оплати.
 10. Розробка відеоролика розраховується і оплачується додатково.
 11. При замовленні на суму більше 10 000,00 грн. надається додаткова знижка 5% від повної суми замовлення.
 12. При 100% передопдаті надається додаткова знижка 3% від повної суми замовлення.
 13. Усі наведені пункти стосуються одного окремого замовлення.


Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію