Послуги

Реклама послуг


Сфера послуг – це відправна точка малого бізнесу, на якій важко заробити мільйон, але цілком можливо отримати стабільний прибуток в кілька сотень тисяч гривень. Розпочавши з сфери послуг, в подальшому можна розвинути бізнес в більш серйозному напрямку (торгівля, виробництво).
p.lead

Постійно зростаюча конкуренція на ринку послуг змушує компанії шукати більш дієві способи боротьби за своїх клієнтів. Одним із таких методів виступає маркетингова політика загалом і реклама як частина маркетингових комунікацій. Продуманий маркетинг дозволяє подолати бар’єри між виробником і споживачем. Однак маркетинг в сфері послуг має свої відмінності і свою специфіку в порівнянні з маркетингом для промислових товарів. Так як з послугою не можна ознайомитись заздалегідь, її не можна відчувати, зберігати, її якість не є постійною величиною, а залежить в значній мірі від роботи конкретних працівників, то це додає додаткових труднощів маркетологам.

Основні особливості маркетингу в сфері послуг

По-перше, в такій специфічній діяльності як маркетинг послуг важливе місце посідає орієнтація на цільовий ринок і чітке визначення власних позицій на цьому ринку. Без цього неможливо провадити ефективну політику просування послуг і формувати сприятливі умови для їх продажу.  

По-друге, оскільки конкретні характеристики пропонованого продукту не завжди можуть бути чітко донесені до споживача, то надавачам різноманітних послуг слід більш уваги приділяти рекламі не товару, а самої компанії. Це твердження справедливе стосовно практично усіх організацій сфери послуг, наприклад, салонів краси, закладів оздоровчого дозвілля тощо.

По-третє, уявлення про якість послуги до її придбання складається у споживача на основі її ціни і образу надавача послуги, зокрема персоналу компанії, тому при розробці маркетингового плану слід чільне місце відвести саме цим двом факторам.

Чому клієнти доручають розробку маркетингової стратегії компанії Leosvit Marketing

  1. За більш ніж 10 років свого існування ми отримали солідний досвід в сфері маркетингу і розробили сотні ефективних планів маркетингових стратегій.
  2. У своїй роботі ми не просто пишемо черговий план, який майже нічим не відрізняється від попереднього, а виявляємо цільову аудиторію тієї чи іншої послуги, сегментуємо її, аналізуємо клієнтуру, конкурентів і лише потім, орієнтуючись на отримані дані, розробляємо маркетингову політику компанії.
  3. Ми контролюємо поетапну реалізацію розробленого плану, не залишаючи клієнта наодинці з можливими проблемами і труднощами, і вносимо корективи в план в залежності від результатів контролю.
  4. У нашому штаті – молоді і креативні професіонали, котрі прагнуть крокувати в ногу з часом і перебувають в курсі всіх світових тенденцій в сфері маркетингу послуг.

Звернувшись до Leosvit Marketing, ви зможете впевнено і ефективно заявити про себе і свою компанію на ринку послуг!