Таргетована реклама в Інстаграм

Налаштування та проведення таргетингової рекламної кампанії в Instagram - Маркетинг та реклама в Інтернеті


Таргетована реклама в Інстаграм - офіційний вид реклами в соціальній мережі Instagram, який дозволяє використовувати основні критерії і націлювання аудиторії в Facebook з метою взаємодії бренду або компанії з користувачами мережі і направляти їх як на сайт (або посадкову сторінку) так і на офіційну сторінку компанії . Сервіс таргетованої реклами в Інстаграм запущений 1 жовтня 2015 року та працює на базі рекламного кабінету Facebook (в т.ч. і через сервіс Power Editor).

Таргетована реклама в Instagram

Реклама з'являється в стрічках офіційних акаунтів українських користувачів мережі і має 3 формати цілей:

 1. Кліки на сайт
 2. Встановлення програми
 3. Перегляд відео

Який з цих видів найбільш підходящий, залежить від тематики бізнесу компанії.

Не дивлячись на те, що це новий інструмент реклами в Україні, що вимагає багатьох знань агентства і трепетної роботи фахівців, ми вирішили не завищувати вартість і позначити її як і для інших соціальних мереж, в яких ми запускаємо таргетовану рекламу.

Реклама в Інстаграм

Ціна налаштування і ведення таргетинга в Інстаграм :

3 000 грн./Міс. + 10% від бюджету на кліки.

У вартість входить:

 1. Виявлення аудиторії і побудова гіпотез про її концентрації;
 2. Розподіл аудиторій на групи (вік, гео, стать);
 3. Аналіз конкурентних переваг;
 4. Створення utm-міток для відстеження переходів з Instagram;
 5. Створення банерів для реклами в новинній стрічці (до 10);
 6. Складання та налаштування точного таргетингу (інтереси, конкуренти, геотаргетинг і т.д.);
 7. Вибір і узгодження ставок і цілей;
 8. Запуск і управління рекламною кампанією;
 9. Контроль реклами та оптимізація ставок;
 10. Детальна звітність (* можливе надання доступу в рекламний кабінет, де Ви зможете щодня відслідковувати ефективність нашої роботи в режимі реального часу).

Для того, щоб замовити рекламу в новинній стрічці аккаунта Instagram зв'яжіться з нами за телефону +380 (44 або 32) 247-3009 або залиште заявку.

Які можливості відкриває реклама в Інстаграм для брендів? В першу чергу це можливість точного таргетингу (якого неможливо домогтися на стільки детально за допомогою інструментів масфолловінга). Тепер Ви можете офіційно показувати свою рекламу прямо в стрічці користувача instagram, навіть якщо він не є вашим підписником і передбачати його потреби за допомогою даних облікового запису.

Таргетинг в Instagram

Потрібно проінформувати підписників конкурента про більш вигідну пропозицію? Легко! А може Ваш товар унікальний, але Ви знаєте цільовий портрет своєї аудиторії? Тоді просто покажіть їм свій рекламний промо-банер в новинній стрічці інстаграм і направте їх на посадкову сторінку, де зможете довести їх до продажу. Це лише мала частина безмежних можливостей реклами в інстаграм. На даний момент конкуренція там нікчемно мала в порівнянні з іншими SMM майданчиками, а значить можна зайняти свою нішу в цій соціальній мережі і налагодити новий канал продажів і управління лояльністю. Як і будь-яка інтернет-реклама, таргетинг в інстаграміе має ряд, як технічних, так і маркетингових особливостей.

Офіційна реклама в інстаграм

Ми щодня вивчаємо і тестуємо цю платформу в різних сферах бізнесу і знаємо всі фішки і підводні камені, які допомагають донести рекламне оголошення точно до цільового адресата за максимально низькою ціною. Все це ми прописуємо в договорі, а аудиторію, банери і ставки узгоджуємо до його підписання. Таким чином, Ви точно знаєте як і з ким ми будемо взаємодіяти. По закінченню робіт ми надаємо детальний аудит, на підставі якого, разом з Вами зможемо скоригувати стратегію в кращу сторону і забезпечити вам більше релевантних торкань аудиторії з брендом компанії за менший бюджет.

Реклама в стрічці інстаграм

Leosvit Marketing освоїd офіційну рекламу в інстаграм одним з перших в Україні і має багатющий досвід в просуванні продукту в цій соцмережі. Послуга по створенню, налаштування, запуску та оптимізації рекламної кампанії в інстаграмі включає в себе всі її складові і надається "під ключ". На виході Ви отримуєте готовий інструмент, який створює потужний потік трафіку і лідів для Вашого бізнесу.

Замовте налаштування таргетированої реклами в Instagram "під ключ" прямо зараз!

Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію