Реклама на світлодіодних екранах

Реклама на світлодіодних екранах - Розміщення зовнішньої реклами


Пропонуємо розміщення динамічних відеороликів та статичних рекламних заставок
в ефірі світодіодних телевізійних екранів у м. Львові.

Переваги розміщення Вашої реклами на світлодіодних екранах:

Реклама на світлодіодних екранах

1. Розташування – Ви в центрі уваги. Світодіодний телевізійний екран, який розташований по вул. Виговського, 100, а саме на автомобільній стоянці між торговим центром «Вам» та торгівельним комплексом «Південний» оснащений звуком. Екран, розміщений за адресою пр. Чорновола,99 біля супермаркету «Арсен» на основній транспортній артерії міста з високою концентрацією автомобільного та пішоходного потоків. Всі переваги розміщення в цетрі міста ви відчуєте розмістивши рекламу на екрані що знаходиться за адресою пр. Свободи, 45 (готель «Опера»). Новизна та незвичність світодіодних телевізійних екранів викликає постійну зацікавленість та підвищену увагу аудиторії, окрім того, періодична трансляція музичних кліпів, показ точного часу постійно підтримують увагу людей.

2. Динаміка – рух привертає більшу увагу, ніж статика. Загально відомо, що 90% інформації сприймається через візуальний контакт. При цьому статичне зображення утримує увагу людини не більше, ніж на 2 секунди, а динамічне – в 6,5 разів довше. Саме тому яскравий динамічний сюжет обов’язково приверне до себе увагу пішохода, водія, забезпечуючи більш повноцінне сприйняття інформації, порівняно з традиційними зовнішніми рекламоносіями. Світодіодний телевізійний екран привертає увагу пішоходів та водіїв вже з відстані 500 м, і тим самим забезпечує максимальний обхват аудиторії.

3. Гнучкість – можливість оперативно щось змінити. При розміщенні реклами на світодіодному телевізійному екрані можна міняти графік трансляції, замінювати або коректувати відеоролики в будь-який момент трансляції. 4. Ціна – це Вам доступно. Якість зображення, що транслюється на Екрані не поступається телевізійному. При цьому вартість трансляції набагато нижча, ніж телеефір, а по об’єму аудиторії, враховуючи частоту повторів рекламних роликів, світодіодний телевізійний екран може конкурувати з місцевими телеканалами. Окрім того, гнучка система знижок та бонусів дозволить Вам оптимально сформувати свій рекламний бюджет та строки проведення рекламної компанії.

 • Місце розташування. Один з цих екранів розташований на вул.. Виговського, 100 на автостоянці торгового центру «Вам» та найбільшого у м. Львові торговельного комплексу «Південний». Інший, на центральній вулиці нашого міста, пр. Чорновола, біля супермаркету «Арсен».
 • Широка цільова аудиторія – відвідувачі торгових комплексів та супермаркетів, власники автомобілів, пішоходи, туристи.
 • Ефективність екранів проявляється при проведенні промо-акцій, розіграшу призів тощо. Також для іміджевої та інформаційної рекламної кампанії.
 • Новизна – світлодіодні телевізійні екрани викликають зацікавленість і підвищують увагу аудиторії.
 • Динаміка – утримує увагу людини у 6.5 разів довше ніж статика, забезпечує краще запам’ятовування інформації, ніж традиційні зовнішні рекламоносії.
 • Видимість. Світлодіодний телевізійний екран видно з відстані 500 м , що дозволяє максимально охопити цільову аудиторію.
 • Гнучкість дозволяє змінювати або коректувати рекламний відеоролик чи заставку, міняти графік трансляції.
 • Якість зображення на екрані не поступається телевізійному. Враховуючи частоту повторів рекламних роликів, світлодіодий телевізійний екран конкурентоспроможний по відношенню до місцевих телеканалів.
 • Ціна. Вартість трансляції значно нижча ніж вартість телеефіру. Для постійних партнерів існує гнучка система бонусів та знижок.

Вартість розміщення реклами на світлодіодних екранах

# Часовий діапазон рекламного показу Вартість, грн./сек.
Цілодобовий показ в 15-хв. блоках
Розміщення логотипу, статичної заставки
Prime time
З 8:00 до 10:00
З 17:00 до 20:00
Святкові дні
Ціни вказані у гривнях
без урахування податків [ПДВ та податку на рекламу].

Вартість розміщення реклами на світлодіодних екранах

# Часовий діапазон рекламного показу Вартість, грн./сек.
Цілодобовий показ в 15-хв. блоках
Рекламний показ в вибірковому часовому діапазоні
(крім prime time)

Prime time
З 15:00 до 21:00
Святкові дні
Ціни вказані у гривнях
без урахування податків [ПДВ та податку на рекламу].


Ідеально підійде для ...

Дана пропозиція, на нашу думку, підійде для наступних категорій:

ФінансиРоздрібАвтомобіліНерухомістьВиробництвоРозваги

Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію