Створення і оформлення груп в соціальних мережах

Брендована група чи сторінка в соціальних мережах - Маркетинг в Інтернеті


Створення групи - це те, з чого починається повноцінна взаємодія бренду з соціальними мережами і починається просування і розкрутка в соціальних мережах. Від того на скільки приваблива, і доречна тематиці, оформлена група (спільнота, сторінка, аккаунт, паблік), залежить її успіх і безпосередньо залежить її конверсія з відвідувачів в підписників (фанів, фоловерів).

Створення груп

У створенні спільноти бере участь не тільки дизайнер, але і арт-директор і smm-фахівець, тому що тільки команда цих співробітників може домогтися бажаного ефекту.

Оформлення груп, спільнот і сторінок в соціальних мережах вимагає глибоких знань в області юзабіліті. Адже дизайн груп в соцмережах може бути обіграний дуже різноманітно і це підкреслить ексклюзивність бренду і посприятиме підвищенню лояльності потенційних замовників.

Результатом створення і оформлення групи в Leosvit Marketing - є повністю готовий до просування і ведення майданчик, з привабливим дизайном, постами, посиланням на сайт і іншими необхідними елементами, завдяки яким, сторінка відповідає всім сучасним вимогам.Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію