Графічний дизайн

Графічний рекламний дизайн


Що таке Рекламний Дизайн ?

Під цим ємним поняттям ми маємо на увазі синтез маркетингу, психології, креативу й дизайну - невід'ємних частин у розробленні візуальних рекламних засобів. Якщо просто дизайн - це створення гарної картинки, то рекламний дизайн - це створення гарної картинки, що приносить її власникові гроші. Щоб реклама працювала, "рухала торгівлю" - у її основі повинна бути Ідея, що не просто подобається дизайнерові й Замовникові, а, насамперед, впливає на клієнтів Замовника. Причому впливає так, як задумано й сплановано. Гарні Ідеї вже давно не виникають у голові після удару яблуком або занурення тіла у ванну. Професійний пошук Ідей не залежить від випадкових факторів, начебто настрою або графіку відвідувань креатора Музою. Розроблені й апробовані алгоритми знаходження подібних Ідей. Для початку детально вивчається бізнес Клієнта, аналізується діяльність і реклама конкурентів та ін. Відправною точкою виступає та аудиторія, для якої власне й призначений розроблювальний проект. Лише після відповіді на питання: якими рекламними прийомами найкраще впливати на цю аудиторію, і вироблення чітких вимог до Ідей наступає творчий пошук...

Час креакратії, або креативні технології як ближні рубежі перехідних ринків.

«Тільки творчий, креативний погляд дозволяє усвідомлювати присутність нового в сьогоденні»
Маршалл Маклюэн

Ми живемо в постіндустріальному світі, основою його існування й розвитку є інформація. Одну з головних ролей у сучасному інформаційному просторі грають технології впливу на людську свідомість і побудови масових комунікацій. Ці технології реалізуються в багатьох сферах діяльності, що працюють з інформацією, наприклад, у маркетингу, рекламі, PR. Базовим елементом і умовою розвитку інформаційного простору стає креативність.

Креатив

Існує ряд ситуацій, вирішити які може тільки одна людина - креатор. Може трапитися так, що робота заходить у глухий кут, немає ясного шляху, що веде до виходу, немає надій на самодозвіл ситуації, немає "родзинки" в продукті Вашої діяльності. У таких випадках потрібний сильний поштовх, що зарядить енергією вашу роботу. Креатор і є джерело цієї неймовірної енергії, воно може згенерувати творчу ідею, побудувати концепцію успіху. Завдання його полягає не тільки в тім, щоб закласти в продукт діяльності певну "родзинку", вони значно більші. Йому треба точно уявляти собі дії споживача при зіткненні із креатив-продуктом. Інше завдання - побудувати складний логічний ланцюг саме з тих ланок, якими буде керуватись споживач.

Фірмовий стиль

Фірмовий стиль - це сукупність художніх і текстових елементів, об'єднаних однією ідеєю, колірним рішенням, що дозволяє Вашій фірмі бути пізнаваною серед безлічі конкурентів, завойовувати авторитет на ринку й формувати образ фірми в очах споживачів і партнерів.

Фірмовим стилем називають цілий комплекс способів візуального (а іноді не тільки візуального) впливу на споживачів, що дозволяє їм безпомилково виділити Вашу компанію, а також її продукцію й послуги з безлічі інших на сучасному перенасиченому ринку. Також він гарантує Вашим товарам і послугам забезпечення всіма конкурентними перевагами, які може надати продаж марочної продукції - впізнавання Вашої компанії і її товару або послуги споживачем, захист рекламних інтересів від конкурентів, лояльність споживачів до обраної марки, можливість торгувати за більш високими цінами і багатьма іншими. Весь набір фірмової атрибутики створюється на основі фірмового стилю й покликаний затягнути й викликати позитивне сприйняття у Ваших клієнтів і повагу у Ваших конкурентів. Вибір фірмової атрибутики великий. Це як стандартні вироби, так і не дуже розповсюджені, а іноді й унікальні й ексклюзивні варіанти. Дуже актуальна в наше цифрове століття електронна візитна картка, що представляє собою пластикову карту, на якій видрукуваний звичайний варіант Вашої "візитки", але з вбудованим міні-диском. Така електронна візитна карта вставляється в будь-який CD-ROM, і на моніторі перед Вашим клієнтом відкривається презентація Вашої фірми або Ваша контактна інформація.

Основні елементи фірмового стилю

 • Фірмовий знак (торговельний знак, торговельна марка)
 • Логотип (український, англійський)
 • Фірмовий блок (знак + логотип)
 • Фірмове сполучення кольорів
 • Набір шрифтів
 • Візитна картка
 • Фірмовий бланк
 • Бланк рахунку, факсу
 • Фірмовий конверт (євро стандарт, А4, А5)
 • Фірмова папка
 • Веб-Сайт
 • Мультимедійна презентація
 • Фірмові сувеніри

Також у розробку фірмового стилю за бажанням входить розробка слогана, фірмового персонажа, написання рекламних текстів і статей, рекламна поліграфія (листівки, буклети, каталоги, календарі) та інше. Вартість розробки фірмового стилю залежить від кількості створюваних елементів.

Поліграфічний дизайн

Поліграфічний дизайн можна умовно розділити на: дизайн рекламної поліграфічної продукції й дизайн представницької (або фірмової) поліграфічної продукції. Дизайн рекламної поліграфічної продукції в різних ситуаціях може містити в собі як графічний дизайн, так і верстку, фотозйомку, сканування слайдів, фотографій або друкованих оригіналів, обробку зображень, створення колажів, а іноді навіть копірайтерські послуги й розробку контенту, що прямо не стосуються дизайну, але активно використовувані при оформленні рекламної поліграфічної продукції. Дизайн представницької поліграфічної продукції ближче до розробки фірмового стилю, ніж до поліграфічного дизайну, тому прочитати про нього Ви можете в розділі фірмовий стиль або в розділах, присвячених розробці дизайну окремих елементів фірмового стилю - бланків, конвертів, візитних карток, фірмових папок і т.д. У підрозділах досить багато інформації про дизайн різної поліграфічної продукції - це плакати, листівки, буклети, брошури, календарі, візитки, бланки, конверти, папки, факсимільні форми й т.п.Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію