Постинг і адміністрування спільноти

Розміщення публікацій в вашій групі і адміністрування спільноти - Маркетинг в Інтернеті


Постинг в групах і спільнотах - невід'ємний елемент соціального медіа-маркетингу (SMM). У наповнені конентом групи ми включаємо щоденний постинг. Оскільки тільки грамотно оформлені пости з привабливим і корисним контентом, здатні забезпечити спільноті вірусний ефект. Тобто спровокувати учасників групи робити репости - в результаті чого, вони по суті стають вашими безкоштовними рекламними майданчиками, адже всі їхні друзі побачать першоджерело (посилання на ваш групу), а їх рівень довіри до вашого бренду буде набагато вище, тому що вони дізнаються цю інформацію від свого друга, а не з рекламного каналу.

Постинг

Щоденний постинг в групі також необхідний для того, щоб потенційні підписники групи незалежно від дня і часу відвідин побачили, що група активно і постійно публікує новий цікавий матеріал, а значить мотивація підписатися на групу буде набагато вищою.

Стаючи учасником групи, користувач також сподівається на щоденне оновлення інформації, а в іншому випадку при відсутності постів користувачі починають відписуватися, що просто неприпустимо.

У послугу постинга групи в агентстві Leosvit Marketing входить щоденне розміщення постів у місячний термін. Розробка і розміщення промо-постів, оновлення фото і відео-матеріалів, обговорень, опитувань та конкурсів (за погодженням із замовником). Пости можливо розділити на рубрики, а також затвердити окремі хештеги для кожного напрямку вашого бізнесу.Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію