Реклама на телебаченні

Розміщення реклами на телебаченні, реклама на ТВ


Забавна річ - телебачення. Всі його лають, мовляв, час витрачаємо на передачі та фільми, замість того, щоб по свіжому повітрю гуляти і чимось корисним займатися. І зір воно псує, і в новинах суцільний негатив, і взагалі рівень культури на телебаченні, м'яко кажучи, невисокий. А втім, всі його дивляться ...

Телевізійна реклама

Ще цікавіше виходить з рекламою на ТВ: вона часто дратує, телеглядачі хвацько перескакують з каналу на канал, намагаючись уникнути «промивання мізків» рекламними роликами ... І що ж? Загадковим чином телевізійна реклама проникає у свідомість споживачів: її обговорюють, лають і хвалять, вона «йде в народ» («не гальмуй - снікерсуй!», «Шок - це по-нашому!"), стає предметом анекдотів («Пивовар Іван Таранов любив пиво Пить і горілку жерти ») і жартів КВН-щиків (варіації на тему «Привіт, подружка!")...

І все-таки телевізійна реклама діє! І, прийшовши в магазин, споживач, не усвідомлюючи "благотворного" впливу ролика, побаченого по телевізору, починає шукати товар, реклама котрого запала йому в душу. Чому саме реклама на телебаченні? Тому що це максимум, який ми можемо донести до цільової аудиторії.

Реклама на ТВ не тільки показує статичну картинку (як принт або білборд), і не просто читає текст (як радіореклама), вона створює казку і втілює її в життя. Виходить повна і всебічна картинка товару і способів його вживання. Ми не можемо тільки спробувати - якраз до цього і підбиває нас реклама: «Прийди і купи!», «Зроби паузу - з'їж Твікс!». І телеглядач, як заворожений, дивиться, запам'ятовує і купує, робить паузу, їсть Твікс.

Але іноді трапляється так, що рекламодавець не отримує бажаного ефекту від своєї реклами по телевізору. Зазвичай це трапляється, якщо він вирішив не обтяжувати себе дослідженнями цільової аудиторії, на котру спрямований рекламний вплив. Витрачаючи нескромні суми на зйомку та розміщення в телевізійній сітці свого ролика, є резон витратити частину бюджету і на послуги рекламного агентства, яке допоможе розібратися у багатьох питаннях, пов'язаних з рекламою: хто є цільова аудиторія товару, як до неї можна достукатися з телевізора, які і коли вона дивиться канали і чи дивиться взагалі. Останні два питання тісно пов'язані між собою.

Звичайно, специфічні товари можна і навіть потрібно рекламувати на відповідних телевізійних каналах: товари для підлітків - на MTV і OTV, M2 і т.д., для завзятих спортсменів - на телеканалі МегаСпорт 2 і т.п. Список можна продовжити, але набагато частіше виникає необхідність прорекламувати товари, розраховані на максимально широку аудиторію, яка не має певних переваг в плані перегляду телеканалів.

І тут вже необхідно розглядати не певний телевізійний канал, а всі наявні метрові (найбільш доступні жителям нашої неосяжної країни), і наполегливо шукати правильний час. Правильний - це коли більше шансів, що споживач рекламу на ТВ побачить. Загалом, найефективнішим вважається прайм-тайм (з 18.00 до 24.00) у післяробочий час, коли вся сім'я повним складом вечеряє перед телевізором або просто релаксує.

Відповідно, вартість реклами в прайм-тайм найвища. Досвідчений менеджер рекламного агентства запропонує Вам більш цікаву індивідуальну стратегію реклами на центральному телебаченні, "заточену" саме під Ваш рекламний відеоролик, постанова якого на ефір буде спланована відповідно з певними програмами та фільмами в сітці мовлення. І звичайно ж, під час медіапланування одним із основних показників буде GRP. Це набагато ефективніше, і можна більш чітко вирахувати необхідну цільову аудиторію, а головне, впливати на неї.

Приклад розрахунку GRP

Нехай у місті N, відповідно до останнього перепису населення проживає 100 тис. осіб, з котрих 50 тис. - жінки й 40 тис. - чоловіки, у віці від 14 років і більше.

У п'ятницю ввечері на одному телевізійному каналі був показаний бойовик з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі. У ході досліджень з'ясувалося, що його дивилося 25 тис. чоловіків і 10 тис. жінок віком від 14 років і більше. Отже, рейтинг програми для цільової аудиторії чоловіка (14+) склав 62,5% , для цільової аудиторії жінки (14+) - 20% , для цільової аудиторії "всі (14 +)" - 38,9%.

Отже, якби протягом цього фільму був би двічі показаний 30-секундний ролик, що рекламує піну для гоління, виробництва парфюмерно-косметичної фабрики "Промінь", із цільовою аудиторією чоловіків(14+), то він набрав би 125 GRP.

Більше про GPR читайте тут

Приміром, реклама жіночих товарів, вклинюється в серіал, чоловічих товарів в новинні, правові та спортивні передачі ... Тільки уявіть, у трансляцію футбольного матчу світового значення, за секунду до вирішального гола, врізається реклама «Gillette - спонсор трансляції!» ... Вона буде стовідсотково помічена, і головне запам'ятається. Причому запам'ятається на рівні асоціації «футбол - Жиллет - гол!»

А ось, скажімо, домогосподарка, котра волею випадку побачила цю рекламу, навряд чи хоч якось на неї відреагує, і вже тим більше ні за що її не запам'ятає. Завдання рекламного агентства - підібрати максимально ефективне розміщення рекламного ролика, який "вразить" Вашу цільову аудиторію наповал!

Креативна реклама на ТВ

Якщо вже вирішили, що будете рекламувати, досліджували цільову аудиторію і прорахували оптимальний варіант розміщення реклами на ТВ, то залишається, мабуть, найважливіше - придумати креативну ідею, розробити дизайн-концепцію рекламного ролика і, власне, виготовити ролик.

Тільки професійний творчий копірайтер зможе створити неповторний сценарій, а режисер і оператор зняти за сценарієм сам ролик. Все складно і в той же час просто, як все геніальне. І тоді реклама стане дійсно такою, що продає: вона приверне увагу, її побачать, почують і перекажуть друзям, її запам'ятають, і нею будуть керуватися (навіть на підсвідомому рівні) під час прийняття рішення про покупку.

Крім того, в рекламному агентстві Вам запропонують варіанти підтримання рекламної концепції іншими засобами: друкована реклама, реклама на радіо і телебаченні, зовнішня реклама і все, що Ви тільки можете побажати (і навіть більше :-) ).

Реклама - двигун прогресу і від цього двигуна залежить майбутнє нас з Вами і наших дітей. Телевізійна реклама - один із найбільш дієвих засобів і вона повинна бути на 100% продуманою, тут немає місця випадковостям і улюбленому російському «авось!».

Це - робота для професіоналів.

Але реклама - рекламою, а забувати про наповнення телеканалу правильними програмами, фільмами і т.п. теж не варто.

Це першорядне завдання, адже щоб рекламодавець "пішов", його треба спочатку залучити, а залучити голослівними обіцянками можна лише кошеня, та й то на молоко. Рейтинги телеканалів - ось на що спираються Замовники під час вибору тв каналу для трансляції реклами. На основі даних щоденних опитувань і будується все, що ми називаємо медіаплануванням і сам, власне, медіа-план. Ми в цьому "варимося", допоможемо і Вам розібратися, звертайтеся! 

Реклама на ТВ на Заході України

Для більшості компаній, що працюють на регіональних ринках і не зацікавлені у загальноукраїнській аудиторії немає потреби замовляти дорогу рекламу на всю Україну на загальнонаціональних телеканалах. Так традиційно склалося, що регіональна реклама на телебаченні була найкращою альтернативою для багатьох компаній, котрі розвивають свій бізнес на меншій географії міських, обласних чи західноукраїнських масштабів.

Національні телеканали із регіональними блоками такі, як "Інтер", "1+1", "Новий канал", "24 канал" та регіональні телеканали такі, як "ZiK", "НТА", "ТРК Люкс", "12 канал" та ін. - ось вигідні рекламоносії для місцевого бізнесу.

Інший варіант застосування регіональної реклами цікавий усім, хто прагне оптимізувати витрати. Грамотно спланована рекламна кампанія в найбільших містах забезпечує практично повне покриття, а відповідно, є реальною альтернативою мережевому розміщенню . Водночас можна заощадити до 30% бюджету.

І ще один плюс. Реклама на регіональному ТБ надає компетентному фахівцеві з медіапланування свободу маневру: у кожному регіоні можна вибрати телеканали не тільки з оптимальною цільовою аудиторією, але і з найбільш привабливою ціновою пропозицією. Компанія Leosvit Marketing професійно підбере найвигідніші засоби реклами на ТВ та розробить якісну та ефективну рекламу для трансляцій на цих каналах.

Якщо Вам потрібна справжня дієва реклама, то Ви на правдивому шляху.
Рекламна компанія повного циклу Леосвіт - це те, що Вам потрібно!

Довіртеся професіоналам!Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію

Чому працювати з нами краще ніж безпосередньо з телеканалами?

Робота з телеканалом

p

1. Ринкові ціни

При роботі з медіа групами, ви зможете отримати тільки клієнтську знижку.

p

2. Лише загальнонаціональні канали

Медіа групи не зацікавлені в роботі з регіональним та місцевим телебаченням. Вони працюють тільки з великобюждетними проектами.

p

3. Висока ціна відеоролика

Медіа групи пропонують послуги тільки власних продакшин студій з «неймовірними» бюджетами.

p

4. Робота виключно з ТВ рекламою

Телеканали не надають послуги з розміщення реклами на інших рекламних носіях: радіо, біг-борди, транспорт та ін.

p

5. Відсутність альтернативи

Приорітетом медіа групи є розміщення реклами лише на своїх каналах.

p

6. Складні та затратні процеси

Вам необхідно налагодити комунікації з усіма ланками створення і ротації роликів.

Співпраця з Leosvit Marketing

переваги

1. Додаткові знижки.

Окрім клієнської знижки ми можемо поділитись з вами частиною агентських знижок, які недоступні для клієнтів медіа груп.

переваги

2. 100% попадання в цільову аудиторію

Працюємо не тільки з загальнонаціональними, але й з регіональними і місцевими каналами, як результат – суттєве зменшення витрат та підвищення ефективності реклами.

переваги

3. Професійний відеоролик за менші гроші

Для роботи над роликами будь-яких типів працюємо з професійною продакшн студією з вражаючим портфоліо і адекватним бюджетом.

переваги

4. Комплексні рекламні пропозиції

Якщо ми розуміємо, що реклама на ТВ малоефективна, ми запропонуємо ту рекламу, яка точно спрацює у вашому випадку. Наприклад, на радіо, на транспорті, біг-бордах.

переваги

5. Тільки потрібна реклама

Ми створюємо оптимальний медіа план для загальнонаціональних, регіональних, місцевих телеканалів. Це дає нам впевненість в тому, що ми попадемо в вашу цільову аудиторію в потрібному регіоні і в потрібний час.

переваги

6. Реклама на ТВ під ключ

Ми всю роботу беремо на себе: координуємо роботу з телеканалами, продакшн студіями, звукорежисерами, копірайтерами, тощо. Ви отримаєте ідею, медіаплани, готовий ролик та рекламу на телебаченні

переваги

6. Постійна звітність

Ми формуємо регулярні звіти по вашій рекламній кампанії, при необхідності з вирізками з ТВ ефірів.

переваги

7. Комерційна пропозиція за 1 день

Вже сьогодні приступимо до розробки медіа плану для вашої рекламної кампанії на ТВ.

Як ми створюємо рекламні кампанії?

1. Розробка концепції, ідеї

На даному етапі ми аналізуючи рекламні задачі замовника створюємо "креативи" - основні посили рекламних повідомлень, їх чітку пропозицію

 1. Ми вивчаємо продукт та цілі реклами нашого замовника
 2. Аналізуємо цільову аудиторію для якої ми формуємо рекламне повідомлення
 3. Проводимо мозковий штурм. Ми придумуємо різні варіанти форми та змісту реклами а потім способом відсікання відбираємо найбільш вдалі концепції та ідеї.
 4. Формуємо готові креативні та комунікаційні концепції

Результат:

 1. Створене готове рекламне повідомлення, візуальні та змістовні концепції
Розробка концепції рекламної кампанії

2. Медіапланування

Визначення найкращих радіостанцій, телеканалів та інших каналів комунікації, оптимальних частоти та терміну проведення рекламної кампанії

 1. Ми аналізуємо та вибираємо канали які найбільше підходять до визначеної цільової аудиторії за відповідністю та якістю.
 2. Ми визначаємо найкращі типи реклами (пряма реклама, спонсорство, тощо)
 3. Визначаємо оптимальну ефективну кількість виходів, часовий діапазон та терміни рекламної кампанії по кожному з каналів

Результат:

 1. Визначені найоптимальніші та найефективніші канали комунікації - телебачення, радіо, тощо.
 2. Розроблено медіаплан з детальними даними стосовно кількостей та часу виходу реклами.
 3. Розроблений монтажний лист для ротації на ТБ
Медіапланування

3. Виготовлення рекламних аудіо / відеороликів

Створення ефективнго, продаючого, яскравого ролика що дуже добре запамятовується

 1. Пишемо сценарії рекламних аудіо / відеороликів згідно готових концепцій
 2. Робимо ескізи та розкадровку при необхідності
 3. Проводимо кастинги: підбір акторів, підбір голосів
 4. Записуємо звук, малюємо графіку, знімаємо відеоматеріал, тощо...
 5. З робочих матеріалів монтуємо ролики

Результат:

 1. Рекламний ролик готовий до ротації на телебаченні та радіо.
Виготовлення рекламних аудіо / відеороликів