Розробка логотипу

Розробка фірмового знаку - логотипу - Брендінг


Логотип – це основний і найважливіший елемент фірмового стилю бренду чи компанії і основа його візуальної ідентифікації.

Фактично саме логотип є графічним виразом платформи бренду, його позиціонування та характеристик. За допомогою логотипу торгова марка знаходить візуальний образ, який легко запам'ятовується і потім ідентифікується споживачем.

Попри велику кількість різних складових, що впливають у наш час на успіх будь-якої компанії важливість розробки якісної айдентики і конкретно логотипу важко переоцінити.

Логотипом може бути фірмовий знак (графічний символ), унікальне шрифтове зображення назви, або комбінація назви і знака (фірмовий блок). Логотип є основою фірмового стилю компанії / бренду, його стилістичної константою, на основі якої формується стилістика фірмової айдентики і визначаються графічні рамки фірмового стилю.

При створенні логотипу важливо розуміти, що - це інструмент візуальної комунікації бренду і споживача, а не художнє самовираження дизайнера або співробітників компанії.   

Від того наскільки точно графічно реалізований імідж бренду залежить і якість комунікації між логотипом і споживачем.

Ми у своїй роботі, тут у Львові, спостерігаємо безліч «креативних» логотипів які абсолютно нічого не передають споживачеві або зовсім не відповідають іміджу торгової марки. Тому професіоналізм дизайнера, що працює над логотипом критично важливий - важливо щоб дизайнер втілював не власні смакові уподобання, а ідею бренду. Дизайн логотипу - це ціла наука, що включає не тільки творчі здібності дизайнера, але й маркетингові знання, знання типографіки, семантики кольору і стилеутворення. Тому дизайн логотипу можна довірити тільки професіоналам високої кваліфікації, які мають достатній досвід створення графічних систем фірмового стилю (айдентики).

Для здійснення якісної комунікації логотип повинен:

 1. Бути простим, ясним, зрозумілим і контрастним
 2. Добре масштабуватися, однаково відтворюватись на різних матеріалах і в різних каналах комунікації
 3. Асоціюватися з категорією (мати відмінності дозволяють визначити продуктову категорію або ринок, на якому працює компанія);
 4. Бути унікальним (мати значущі відмінності від інших логотипів на ринку);
 5. Висловлювати місію / імідж компанії (або платформу бренду);
 6. Надавати позитивне враження у потенційної цільової аудиторії бренду (або потенційних клієнтів компанії);
 7. Висловлювати відмінності компанії / бренду (те, що відрізняє компанію або бренд від інших компаній на ринку - виражати унікальна пропозиція бренду);
 8. Стилістично відповідати комунікаційної тональності бренду (tone-of-voice);

Етапи розробки логотипу:

 1. Розробка головних ідей що будуть ключовими у створенні стилю лого
 2. Створення скетчів
 3. Дизайн варіантів логотипу
 4. Перевірка на масштабування, використання та відповідність бренду
 5. Приклади використання логотипу на різних носіях

  Логотип - це обличчя компанії. В цьому не буває дрібниць! Саме логотип буде першим, що побачить ваш потенційний клієнт, і саме по логотипу він оцінюватиме вашу компанію. Вдалий логотип дозволяє компанії знизити витрати на рекламу і просування, дозволяє донести ідею бренду вже при першому контакті з споживачем, а також зробити вашу торгову марку помітною і привабливою для споживача.

  Насправді робота з дизайном завжди повязана із субєктивним ставленням замовника до пропонованмх варіантів, і часто нам приходиться вносити правки, які мяко кажучи не додають логотипу чи макету привабливості, не допомагають досягати цілі які ставились

  Ми завжди наполягаємо на варіантах, які, на нашу думку будуть краще відповідати поставленим задачам, але завжди кінцеве слово за замовником.

Розцінки на послугу: Розробка логотипу

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію