Розробка SMM стратегії

Розробка стратегії просування в соціальних мережах (SMM) - Маркетинг в Інтернеті


Розробка SMM стратегії - це ключовий елемент в Social Media Marketing. Від того на скільки ретельно опрацьована стратегія і задовольняє всім вимогам бренду до присутності в соціальних медіа, залежить успіх всієї рекламної кампанії.

SMM-стратегія - це детальний план розвитку бренду в соціальних мережах, що має прив'язку до тимчасових і якісних ключових показників (KPI).

SMM Стратегія

Аналіз цільової аудиторії і моніторинг конкурентів в соціальних медіа, що включаються в стратегію допоможуть більш точно і сегментовано взаємодіяти з окремими групами користувачів соціальних мереж, що підвищує конверсію і мінімізує ризик провалу всієї маркетингової активності.

Визначення ключових цілей і завдань присутності бренду в соціальних мережах і їх впровадження в маркетингову кампанію, орієнтовану на певну групу користувачів, є основою SMM стратегії. Контент-план, план взаємодії з аудиторією, залучення підписників і збільшення впізнаваності бренду та лояльності користувачів до нього, а також інші ключові елементи розробляються нашими фахівцями з огляду на особливості специфіки вашого бізнесу та географії його охоплення.

Завдяки розробленій SMM стратегії та досліджень представництв конкурентів Ви зможете більш точно прогнозувати основні показники ефективності кампанії, їх успішність і терміни досягнення, отримавши конкретний план (алгоритм) дій і основу концепції присутності компанії (бренду) в соціальних медіа.Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію