Реклама на брендмауерах

Розміщення реклами на брендмауерах - окремих великих рекламних площинах - Розміщення зовнішньої реклами


Брандмауер - це великоформатна нестандартна рекламна конструкція, що розміщується на стінах, фасадах будинків і будівель (так само називають настінні панно або настінні панелі).

Реклама на стінах може бути статичною або динамічною (зі змінним зображенням - прізмавіжн, призма). Брандмауери мають великий формат, розташовуються в багатолюдних місцях, на площах, уздовж проспектів і вулиць з великим транспортним потоком. Часто використовуються великими компаніями для іміджевої реклами.

Переваги брандмауера

 1. Брандмауер дуже поширена і популярна конструкція зовнішньої реклами. Його перевагою є те, що він може бути необмеженого розміру і розміщуватися практично в будь-якій частині міста, в тому числі і в історичному центрі.
 2. Зазвичай брандмауери - це дуже видовищні і запам'ятовуються конструкції.
 3. Брандмауери видно здалеку великій кількості людей.
 4. Брандмауери прекрасно доповнюють рекламну кампанію. Розмір брандмауера ефективно працює на імідж компанії, додаючи їй солідності.

Недоліки брандмауера

 1. До недоліків бранмауеров відносять досить високу вартість розміщення і виготовлення, економічну невигідність короткострокових рекламних кампаній, орієнтованість в основному на транспортні потоки, обмежена пропозиція (мається дуже високий попит).

Виготовлення брандмауера

Часто брандмауери виготовляють розміром 6х3 м, але в цілому розміри брандмауерів можуть бути дуже різними, залежними насамперед від величини стіни і фінансових можливостей компанії-рекламодавця.

Особливо затребувані брандмауери великих розмірів від 50 кв. метрів, які використовуються для іміджевої реклами великими компаніями. Зазвичай в Києві використовують брандмауери, які мають площу від 50 до 250 кв. м., але є брандмауери і в 800 кв. метрів.

Розмір брандмауера працює на імідж компанії

Брандмауери можуть виготовлятися як натягнуте панно з вінілового полотна або як рекламний щит.

Вініл зазвичай використовують при створенні брандмауера великої площі. Термін експлуатації вінілового полотна може досягати 5-7 років. Сучасні технології спаювання (або склеювання) окремих полотен дозволяють виготовити брандмауер практично будь-яких розмірів.

Великі брандмауерне панно зазвичай розміщують на тривалий термін (до декількох років).

Вартість брандмауера

Вартість виготовлення та монтажу брандмауерів залежить від місця, застосовуваних матеріалів і рівня складності. Наприклад, монтаж / демонтаж рами для банера (2x3м) коштує від 8 000 грн. Доставка конструкції на місце монтажу - від 2000 грн.

В середньому по Україні вартість оренди брандмауера становить $ 700 - $ 1200 за кв.м. в рік в залежності від місця розміщення. Середня вартість друку вінілового банера близько 300 грн. за кв.м.

Ми надаємо клієнтам по кожному рекламному місця презентаційні матеріали, фотографії, карти і дані по цільовій аудиторії.

Якщо ви хочете замовити розміщення зовнішньої реклами на брандмауері, вам необхідно :

 1. Ознайомитися з нашою адресною програмою, надіславши запит з сайту, по електронній пошті або ж телефоном 044 221-3009, озвучивши бажаний район
 2. Вибрати вільну площину (або кілька площин)
 3. Забронювати площину гарантійним листом і зробити передоплату (вартість площин на даний момент можна уточнити у менеджера- все залежить від місця розташування і періоду розміщення)
 4. Надати матеріал (макет) для розміщення

Якщо у вас немає макета, то ми його можемо розробити самі, відповідно до ваших вимог.Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію