Створення ефективної зовнішньої реклами

Створення ефективної зовнішньої реклами


19.Feb.2017 Коментарів: 0
Основна особливість зовнішньої реклами в тому, що вона сприймається на ходу - для того, щоб вашу рекламу побачили і запам'ятали, відпущено всього кілька секунд. За такий короткий час зовнішня реклама повинна зацікавити споживача. Інша важлива особливість зовнішньої, і особливо щитової реклами полягає в тому, що вона змушує споживача звертати увагу на інші різновиди реклами вашого товару або компанії.

Принципи створення ефективної зовнішньої реклами.

  1. Реклама повинна бути присвячена тільки одному товару або компанії.
  2. Зовнішня реклама повинна кидатися в очі, дивувати перехожого. Актуальними нестандартні рекламні конструкції, несхожі на звичні всім щити, пілони та вивіски. Але їх створення вимагає особливої уваги: така реклама повинна вражати новизною ідеї і якістю виконання, відповідати всім вимогам безпеки, вона повинна органічно вписуватися в міський пейзаж, інакше зовнішня реклама буде тільки дратувати, крім того, не скрізь можливо встановлювати такі конструкції.
  3. Гра слів, використання слів з подвійним змістом і інші тонкощі - складні малюнки, вигадливі шрифти, в зовнішній рекламі не зовсім доречні - контакт із зовнішньою рекламою буде тривати занадто недовго, щоб споживач зміг розгадати загадку рекламіста і виробника.
  4. Рекламний текст повинен бути коротким і лаконічним, в ідеалі не більше семи слів. Велика кількість тексту - дуже поширена причина слабкої ефективності зовнішньої реклами.
  5. У зовнішній рекламі слід використовувати чіткі, яскраві шрифти без засічок.
  6. Зображення повинно включати тільки одну картинку, не дуже деталізовану. Безліч зображень розсіює увагу і заважає в управлінні транспортом - це особливо важливо при створенні макета зовнішньої реклами на перетяжках, арках і білбордах, так як вона орієнтована здебільшого на водіїв.
  7. Картинка повинна повністю відображати суть рекламного повідомлення навіть без супровідного тексту. Зовнішня реклама - єдиний вид реклами, де доречне і навіть бажане використання максимальних колірних контрастів.
  8. Стиль зовнішньої реклами повинен відповідати стилю інших видів реклами вашого товару. Це сприяє так званому ефекту накопичення рекламних впливів. Людині легше буде виділяти вашу рекламу з маси рекламних повідомлень, якщо вона помітить схожі риси і прийоми.
  9. Світлова зовнішня реклама - це найбільш видовищний та найефективніший вид зовнішньої реклами, що дуже добре запам'ятовується. Саме вогні реклам і вивісок створюють особливу романтику на нічних вулицях сучасних міст. Світлова реклама ще менше підходить для довгих текстів. Тут необхідно обмежитися однією ємною фразою: наприклад «Зайди і виграй», розміщеною на світловому тлі.
  10. Багато рекламних агентств надають послуги з розміщення зовнішньої реклами на щитах з підсвічуванням. Використовуючи цю можливість, ви отримуєте як денну, так і нічну рекламу вашого товару і компанії.

Автор не вказаний

Автор:

Створення ефективної зовнішньої реклами
Джерело: Leosvit Marketing
https://leosvit.com/art/stvorennya-efektyvnoyi-zovnishnoyi-reklamy

Увага! Усі права на опубліковані матеріали належать їх авторам, право на переклад - Компанії Leosvit Marketing.

Дозволяється републікування матеріалів сайту в Інтернеті українською мовою тільки з обов'язковим зазначенням незакритого активного посилання на сайт Компанії Leosvit Marketing (https://leosvit.com) і з посиланням на авторів статей, публікацій та інших матеріалів опублікованих на даному сайті (з зазначенням автора і його сайту).