Світова фінансова криза призведе до зростання інтернет-реклами

Світова фінансова криза призведе до зростання інтернет-реклами - Вебдизайн та розробка веб-сайтів


Світова фінансова криза приведе до того, що витрати на рекламу в газетах, журналах і на радіо скоротяться, а витрати на інтернет-рекламу - навпаки, збільшаться, причому відразу на 17,7 відсотка. Про це повідомляє газета The Financial Times з посиланням на дані агентства ZenithOptimedia.

За прогнозом ZenithOptimedia, у 2009 році спільний ринок реклами в світі скоротиться на 0,2 відсотка до 490,5 мільярдів доларів. Раніше те ж агентство припускало, що ринок виросте на чотири відсотки.

При цьому найзначніше скоротяться рекламні витрати в Північній Америці, де цей показник складе 5,7 відсотка. У Західній Європі ринок скоротиться на 2,6 відсотка, а в Східній Європі - виросте на півтора відсотки. Ситуація в Росії, за даними ZenithOptimedia, виявиться набагато кращою, ніж в середньому по світу - на російському ринку експерти чекають п'ятивідсоткового зростання. У Китаї збільшення рекламних витрат складе дев'ять відсотків, в Індії - 13 відсотків, а в Бразилії - 30 відсотків.

Цікаво, що у російському прес-релізі ZenithOptimedia стверджується, що приріст рекламного ринку в п'ять відсотків є оптимістичним. Песимістичний же прогноз припускає зменшення ринку на 17,5 відсотка.

Прогноз ZenithOptimedia припускає, що відновлення світового ринку реклами почнеться в третьому кварталі 2009 року, а вже 2010 року зростання рекламних витрат складе 5,5 відсотка.

Раніше російські експерти також заявили, що більше за все від світової фінансової кризи постраждають друкарські ЗМІ і радіо. В той же час інтернет-реклама і реклама на телебаченні виявляться найбільш захищеними від економічного спаду.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію