Друк фірмових паперових пакетів

Друк фірмових паперових пакетів - Друк на сувенірній продукції


Яким би гарний не був подарунок, без відповідного оформлення він не буде виглядати стильно й таким, що запам'ятовується. Для такого оформлення використовують спеціальне подарункове упакування – одним з найпопулярніших видів якого є паперові пакети.

Друк на паперових пакетах
Чудовий зовнішній вигляд, відмінна функціональність і практичність роблять паперові пакети одним із кращих варіантів для оформлення будь-якого подарунка.

Компанія, що віддає перевагу фірмовим паперовим пакетам зі своїм логотипом, підвищує свій імідж в очах партнерів, клієнтів і конкурентів.

Отже, Вашою компанією було ухвалене рішення: необхідне виготовлення паперових пакетів. Пакети, з погляду маркетингу, річ досить ефективна. Замислюючись над його виготовленням, необхідно чітко уявити, для чого конкретно потрібний пакет, яке завдання він буде виконувати й у яких випадках використовуватися.

Які б не були матеріали й способи виготовлення паперового пакета, необхідно завжди пам'ятати, що вирішальним фактором перетворення звичайного паперового пакета в рекламний інструмент є дизайнерська ідея. З безлічі пакетів око виділяє одиниці, а виходить, саме ці одиниці є рекламним інструментом, виправдуючи витрати.

Як і при виготовленні будь-якої рекламної продукції є багато, здавалося б, незначних нюансів, які впливають на вартість паперового пакета.

Розглянемо ціноутворення. Паперові пакети більш дорогий вид упакування в порівнянні з поліетиленовим пакетом. На вартість пакета впливає його основа, тобто вид паперу, на якому буде здійснений друк (крейдований або фактурний дизайнерський), кількість кольорів, спосіб друку, формат паперового пакета, додаткова обробка, а саме: УФ лак, тиснення, додаткова висічка - для рішення оригінальних дизайнерських ідей. Для додання міцності - ламінація. Ну, і, звичайно ж, тираж пакета. Друк на паперових пакетах здійснюється офсетним або шовкотрафаретним способом в залежності від тиражу й виду паперу.

Дизайнерський відділ рекламної компанії “Леосвіт” оперативно розробить свіжі рекламні рішення й допоможе втілити Ваші ідеї у виробництві паперових пакетів.

Розцінки на послугу: Друк фірмових паперових пакетів

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію