Реклама в газеті Високий Замок

Реклама в газеті Високий Замок - Реклама у пресі


Графічне розповсюдження: в роздрібній торгівлі в 10-ти областях України: Київська, Тернопільська, Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Волинська, Вінницька, Рівненська, Чернівецька, Хмельницька; за передплатою — по усій країні.

Періодичність виходу: 3 рази на тиждень: вівторок, четвер, п'ятниця

Наклад: >460 тисяч примірників

Про газету

“Високий замок” - одна із найстаріших газет міста, що функціонують до сьогодні. З 1946-го її знали, як “Львовскую правду”. В 1991-му видання змінило свою назву на сучасну, обрало логотип із силуетом Львова. Сьогодні “ВЗ” - одна із найпопулярніших газет в Західній Україні із загальним накладом понад 460 тисяч примірників на тиждень.
Редакція знаходиться у місті Львові, газета видається українською мовою. В 2002-му році “Високий замок” за високі стандарти журналістської роботи отримав престижну міжнародну премію “Цайт-Штіфтунг” (Німеччина).
З 2015-го року “ВЗ” визнано офіційним друкованим виданням Львівської ОА.

Читацька аудиторія

"Високий Замок” намагається зберігати імідж серйозного видання, насиченого аналітичними, достовірними та унікальними матеріалами, а тому орієнтується на осіб середнього та старшого віку із повною середньою та вищою освітою.
Читачі “ВЗ” - це підприємці, педагоги, юристи, інші фахові спеціалісти, студенти вишів.

Тематичні сторінки

Тематичні статті та повідомлення розміщуються в розділах: “Економіка”, “Політика”, “Культура”, “Здоров'я”, “Спорт”, “Акценти”, “Вікно у світ”, “Право”, “Погляд на життя”, “Тема” та інші. Газета позиціонує себе як періодичне суспільно-аналітичне видання, а тому фактично у кожному номері публікуються аналітичні статті. “ВЗ” має регіональні вкладки:

  • “Високий замок” + “Самбірщина”;
  • “Високий замок” + Дрогобиччина.

Окремою вкладкою є “Телезамок”.

Розміщення реклами

Реклама у “Високому замку” - один із найкращих варіантів донести потрібне повідомлення до потенційного покупця. Газета є представником міжрегіональної преси, користується хорошою репутацією на загальноукраїнському інформаційному просторі, викликає довіру у читачів.

Типи розміщення

Розмістити рекламне повідомлення у газеті “Високий замок” можна на будь-якій сторінці. Рекламна площа ділиться на блоки, площею у 30 см² (тобто 6×5 см).

Вартість реклами

Ціна за 1 блок 30 см² Перша кольорова сторінка Внутрішня кольорова сторінка Остання кольорова сторінка Замовлена внутрішня сторінка
Вівторок 550 250 450 250
Четвер (тижневик) 2000 990 1550 1089
П'ятниця 550 300 480 360

Розміщення у регіональних вкладках

Ціна за 1 блок 30 см² Перша сторінка Внутрішня сторінка
“ВЗ” + Дрогобиччина 157 86,40
“ВЗ” + Самбірщина 157 86,40

Розміщення у вкладці “Телезамок”

Перша кольорова сторінка (1 блок — 36см²) Остання кольорова сторінка (1 блок — 36см²) Внутрішня кольорова сторінка (1 блок — 40см²)
Одна сторінка 1440 1080 720

Ціни вказані у гривнях
з урахуванням податків [ ПДВ та податку на рекламу]

Умови розміщення

1. Наявність макету рекламного повідомлення. Можна надати власний, дотримуючись вимог щодо підготовки продуктів цього типу, або ж замовити його виконання у нас.
Розроблення рекламного повідомлення розраховується та оплачується додатково.

2. Письмове затвердження свого чи замовленого макету.

3. Передплата у розмірі 70% від вартості замовлення.

4. Виконання замовлення. Термін — 4 робочі дні з моменту підтвердження готовності макету та передплати.

5. Оплата другої частини вартості замовлення (30%).

Leosvit Marketing пропонує особливі умови оплати для своїх постійних клієнтів. Діє система лояльності. За умови 100% передплати клієнт отримує знижку 3% від вартості усього замовлення.

Звертайтеся!

Для отримання консультації, більш повної інформації про послугу та розрахунку остаточної ціни телефонуйте спеціалістам компанії “Leosvit Marketing”, або залишайте запит на сайті, і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом найближчого часу.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію