Вхідні групи

Рекламні вхідні групи - Виготовлення зовнішньої реклами


Вхідні групи - являють собою об'ємну архітектурну конструкцію, що має не тільки функцію вхідної вивіски, але також виконує більш складне і функціональне конструктивне рішення. У проект включається, як правило, козирок вхідної групи, навіс, колони, декоративне облицювання дверей і стін, неонове або інша підсвічування. Вхідна група дверей, найчастіше, розташовується в місцях, призначених для проходу великої кількості людей, у зв'язку з чим до них висуваються жорсткі вимоги по міцності конструкції. Більшою мірою до цього мають відношення вхідні групи магазинів.

На додаток до іміджевої та естетичної функцій, вона має суто практичне призначення: захищає вхідну зону від атмосферних опадів (дощу, снігу) і падіння бурульок. Вбудована підсвітка послужить додатковим освітленням в темний час доби.

Компанія Leosvit Marketing надає послуги з проектування цих виробів. Дизайн вхідної групи розробляється з урахуванням Вашого смаку і Ваших побажань. Будівництво вхідної групи заподіє Вам мінімум незручностей.

Рекламно-виробнича компанія Leosvit Marketing виготовить для Вас будь-яку конструкцію, виходячи з Ваших побажань і роду Вашої діяльності. Виготовлення здійснюється з самих високоякісних сучасних матеріалів. Пропонуються різноманітні сталеві, алюмінієві вхідні групи. Підкреслимо, що при виготовленні козирків і маркіз компанія Leosvit Marketing здійснює повний цикл робіт з проектування, виготовлення, монтажу та дизайну.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію