Рекламні стелли

Рекламна стела, виготовлення рекламної стелли - Виготовлення зовнішньої реклами


Наша компанія займається роботою з виготовлення рекламних конструкцій, які користуються підвищеним попитом у споживачів. До таких конструкцій відносяться рекламні стелли.

Рекламна стела являє собою окремо стоячу конструкцію, яка застосовується в зовнішній рекламі. Це вертикальний об'єкт, висота якого значно перевершує ширину, тому вона прекрасно видно здалеку. Основною ідеєю використання рекламних стел є досягнення максимального ефекту при мінімумі займаної площі.

Як правило, рекламні стели встановлюють уздовж автомагістралей та вулиць в безпосередній близькості від рекламованого об'єкта. Наприклад, найпоширенішим прикладом використання стел є автомобільні заправки. На стелах вказують найменування компанії, яка обслуговує відвідувачів, ціни на бензин та іншу інформацію. Це може бути і дата, час, температура, атмосферний тиск, іншими словами все, що може зацікавити автовласників.

Приваблива рекламна стела дозволяє підвищити впізнаваність бренду, надає яскраву індивідуальність і оригінальність продукції. До того ж рекламна стела, ціна якої цілком демократична, доступна як середньому, так і дрібному бізнесу. Найчастіше рекламні стелли обладнуються підсвічуванням металогалогенними і люмінесцентними лампами, неоном і світлодіодом.

Як правило, виготовлення рекламних стел не вимагає великих зусиль. Стелли складаються з металевого каркаса, обшитого панелями з ПВХ або композитного матеріалу. Потім робиться або внутрішня, або зовнішня підсвічування. В якості фундаменту для виготовлення рекламних стел використовують арматурну обв'язку, залиту бетоном.
Наша компанія рада запропонувати такий виріб, як стела рекламна - конструкція, яка буде відповідати всім висунутим до неї вимогам.

Розцінки на послугу: Рекламні стелли

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію