Реклама на зупинках

Рекламне оформлення зупинок, реклама на зупинках - Виготовлення зовнішньої реклами


Сотні тисяч людей, що проходять повз, тисячі зацікавлених очей, сотні потенційних клієнтів всього цього можна домогтися за допомогою реклами на зупинках. Особливістю реклами на зупинках є те, що в даній рекламі можна і потрібно використовувати більше тексту, ніж скажімо в рекламі на білбордах, так як. у людей є достатньо часу з даним текстом ознайомитися і навіть записати, з подальшим зверненням в компанію-рекламодавця.

Люди щодня проводять по 3-5 хвилин а то і більше в очікуванні транспорту, стоячи на зупинках і розглядаючи все, що знаходиться в окрузі. Привертаючи увагу пасажирів яскравими фарбами і соковитими рішеннями, Ви автоматично закладаєте в їхній підсвідомості мітку про свою компанію, свій товар або послугу.

Реклама на зупинках підходить практично для будь сфери діяльності і дає Вам стовідсоткову впевненість в успіху, проведених заходів. Підтримати імідж компанії, розрекламувати новий продукт, розповісти про прийдешні акціях неважливо, яку мету Ви переслідуєте, Ваш клієнт неодмінно зверне на Вас увагу.

Одним з позитивних моментів реклами на зупинках можна вважати і те, що Ваша цільова аудиторія може полягати не тільки в пасажирах громадського транспорту, а й бізнесменів, проїжджаючих повз на своїх автомобілях. Продовжувати можна до нескінченності, але ми радимо Вам просто звернутися в компанію Леосвіт і ми допоможемо встановити Вам контакт з потенційним споживачем. Ми підберемо для Вас необхідні Вам зупинки в потрібних районах Львова, забронюємо необхідну кількість рекламних місць, створимо дизайн макета, роздрукуємо все на професійному обладнанні і Вам залишається тільки відстежувати приплив нових клієнтів.

Працюючи з Леосвітом ви отримуєте професійну команду, зручність, гарантії і оптимальну ціну за весь спектр послуг.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію