Погодження вивісок

Погодження вивісок у Львові - Виготовлення зовнішньої реклами


Погодження вивіски у Львові

Інфраструктура міста Львова розвивається швидкими темпами. Зявляються все нові і нові розважальні центри, супермаркети, магазини, виготовляються нові вивіски.. Міська влада не залишає цю сферу без уваги - адже встановлені вивіски можуть досить сильно впливати на зовнішній вигляд міста. Зокрема, Рішення № 692 від 22.07.2011 «Про затвердження Порядку встановлення вивісок у м. Львові» зобов'язує погоджувати вивіски, перед їх втановленням. За порушення передбачені штрафи і демонтаж виробів порушників за рахунок їх власників.

Компанія Leosvit Marketing пропонує свої послуги з підготовки документів та допомоги оформлення при проходженні по інстанціях узгодження. Для успішного узгодження від замовника потрібно цілий пакет документів, який повинен бути представлений в адміністративні інстанції м. Львова.

Потрібно також зауважити що є велика різниця між поняттям "вивіски" і "рекламної конструкції".

Вивіска vs реклама: як відрізнити?

Мабуть вже на кожному кроці писали про те які критерії відносять до інформаційної вивіски а які до реклами. Ми не будемо довго за цьому зупинятись, виділимо тільки кілька тез...

Інформаційна вивіска

Відповідно до п.6 ст.9 Закону України «Про рекламу» «вивіска чи табличка з інформацією про зареєстроване найменування особи, знаку для товарів та послуг, що належать цій особі, вид її діяльності (якщо це не випливає із зареєстрованого найменування особи), час роботи, що розміщена на внутрішній поверхні власного чи наданого у користування особі приміщення, на зовнішній поверхні будинку чи споруди не вище першого поверху, або на поверсі, де знаходиться власне чи надане у користування особі приміщення, біля входу в таке приміщення, не вважається рекламою».

Згідно цього ж закону на інформаційній вивісці не може бути розміщено адреси, інтернет-адреси, номери телефонів, меню, ціну товару, курси валют, вартість пропонованих нафтопродуктів, стрілки, знаки для товарів і послуг, які не зареєстровані власником знака у встановленому законом порядку тощо.

Також розміщена на вивісці інформація не може виходити за межі, вказаної у ч. 6 ст. 9 ЗУ «Про рекламу».та розміщуватись лише у місці, яке передбачено цією частиною.

Якщо конструкції не відповідають цим визначенням - вони не можуть вважатись вивісками в розумінні ст.9 ЗУ «Про рекламу» згідно змісту експонованої інформації та в силу місця розміщення такої інформації. Такі конструкції відповідають визначенню зовнішньої реклами в трактуванні ст.1 ЗУ «Про рекламу».

Підставою для встановлення вивіски є проект розміщення вивіски, погоджений у встановленому законом порядку.

Проект розміщення вивіски, погоджується управлінням архітектури Львівської міської ради. Якщо встановлення вивіски планується в межах історичного ареалу, проект розміщення вивіски додатково погоджується управлінням охорони історичного середовища.

Межі історичного ареалу міста

Зона історичкого ареалу Львова

У зону входить територія забудови ХІІ — поч.ХХ ст.ст. У межах:

 • вул. Промислова, вул. В. Бобинського, вул. Сміла, вул. Нафтова, вул. Дублянська, вул. Б. Хмельницького з прилеглою забудовою (будинки №№ 146, 144, 142, 140, 138, 134, 132, 130, 128, 126, 124 у межах ділянок);
 • вул. О. Ратича з прилеглою забудовою (будинки №№ 1, 3, 5, 7 у межах ділянок);
 • цим же напрямком до залізничної колії, вздовж залізничної колії на схід, вул. Богданівська, залізнична колія на північний захід, вул. Березова з прилеглою забудовою непарної сторони від будинку № 1 до будинку № 53 у межах ділянок, вул. Дорога Кривчицька з прилеглою забудовою непарної сторони від будинку № 19 до будинку № 33 у межах ділянок, залізнична колія на південь до вул. Грушевої, вул. Грушева з прилеглою забудовою (будинки №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12);
 • вул. П.Ніщинського, вул. М. Козика, вул. Личаківська з прилеглою забудовою (будинки № 148, № 179) у межах ділянок, вул. Пасічна з прилеглою забудовою непарної сторони від будинку № 1 до будинку № 37 включно у межах ділянок, на південь включно з будинком № 36, північно-західна та південна межі лісопарку «Погулянка», вул. Пасіки Галицькі, південна межа лісопарку «Погулянка», вул. Жасминова, вул. Липова Алея, межі парку Снопківського, вул. В. Стуса до будинку № 57 включно, південна межа парку «Залізна Вода», що фіксується вул. Тернопільською на захід, вул. Тернопільською на південь з прилеглою зі сходу забудовою (будинки №№ 15, 17, 19 у межах ділянок);
 • вул. Панаса Мирного, вул. Енергетична з прилеглою забудовою (будинки №№ 12, 10, 8, 6, 4, 2 у межах ділянок);
 • вул. Козельницька, вул.І.Франка, південна межа Стрийського парку, вул. Стрийська, вул. Академіка А. Сахарова, вул. Княгині Ольги, вздовж залізничної колії на захід, вул. Кульпарківська, вул. В. Антоновича, вул. М. Залізняка, вул.І.Боберського, вул. Кульпарівська, вул. Городоцька до приміського вокзалу, територія приміського та головного вокзалу, включаючи вокзальні споруди по тильній межі дебаркадера, вул. Чернівецька, включно з будинками з №№ 2, 4 та їхніми ділянками, вул. Залізнична, вул. О. Луцького, вул. Т. Шевченка, західна межа Янівського цвинтаря та її продовження до вул. Татарбурнарської, південна межа парку «Кортумова гора», залізнична колія на північний схід та на південний схід до вул. Хімічної, вул. Хімічна до пр. В. Чорновола, вул. Хімічна з прилеглою забудовою парної сторони (будинки №№ 2-20 у межах ділянок), вул. Замарстинівська з прилеглою забудовою до будинків №№ 53 і 72 включно у межах ділянок, вул. Узбецька, вул. Р. Дашкевича з прилеглою забудовою непарної сторони (будинки №№ 1-13), вул. Янки Купали, вул. Р. Дашкевича з прилеглою забудовою непарної сторони (будинки №№ 39, 41, 43 у межах ділянок), вул. Жовківська з прилеглою забудовою непарної сторони (будинки №№ 43-59) і з прилеглою забудовою непарної сторони від будинку № 18 до будинку№ 30 у межах ділянок, вул. Донецька з прилеглою забудовою непарної сторони (будинки №№ 1-21 у межах ділянок) до вул. Промислової.

Що від вас необхідно?

 1. Довіреність
 2. Заява на ім'я начальника управління архітектури департаменту містобудування
 3. Копія документу на право користування приміщенням, де здійснює діяльність суб'єкт господарювання.
 4. Витяг з реєстру суб'єкта господарювання.

Що ми робимо?

 1. Фотографуємо, проводимо заміри.
 2. Розробляємо проект вивіски.
 3. Погоджуємо в усіх необхідних інстанціях
 4. Віддаємо увесь пакет документів

Якщо вас цікавить, як узгодити вивіску залиште заявку на безкоштовну консультацію, з вами зв'яжеться наш фахівець і детально розповість про процедуру узгодження.

Залишити заявку зараз!

Наші переваги

Гарантуємо результат

Ми завжди отримуємо узгодження. Якщо узгодити вашу конструкцію нереально, то ми скажемо про це відразу й не будемо витягати ваші гроші.

Під ключ

Всі клопоти ми беремо на себе - оформлення заяв, виїзд на об'єкт, фотографування, заміри, дизайн-проект, замовлення плану комунікацій і так далі.

Гарантія термінів

Ми працюємо за договором з чітко прописаними термінами завершення узгодження.

Часті питання

 • дозвіл на рекламу
 • паспорт інформаційної вивіски

Згідно з нормою, закріпленою у п.6 ст.9 Закону України «Про рекламу»:

«Вивіска чи табличка з інформацією про зареєстроване найменування особи, знаки для товарів і послуг, що належать цій особі, вид її діяльності (якщо це не випливає із зареєстрованого найменування особи), час роботи, що розміщена на внутрішній поверхні власного чи наданого у користування особі приміщення, на зовнішній поверхні будинку чи споруди не вище першого поверху або на поверсі, де знаходиться власне чи надане у користування особі приміщення, біля входу в таке приміщення, не вважається рекламою».

Тобто, для того, щоб вивіска вважалася інформаційної вона повинна містити тільки назву компанії, яка повинна збігатися з найменуванням юридичної особи, може містити вид діяльності, якщо це не випливає з найменування особи, наприклад - «кафе», або «булочна» і час роботи. Також допускається розміщення на вивісці знаків для товарів і послуг, які належать вашій компанії, але ці знаки повинні бути обов'язково зареєстровані у встановленому законом порядку - необхідно, щоб у вас на руках були свідоцтва про реєстрацію торгових знаків. Наступний важливий момент - місце розміщення вивіски. Інформаційна вивіска повинна бути розміщена на зовнішній поверхні приміщення, яке займає ваша компанія, тому якщо ваша вивіска є накришеною, така конструкція не може вважатися інформаційної вивіскою, вона є рекламною. Це загальне правило, що діє на території всієї України, однак, у м. Львові, діють додаткові обмеження. Відповідно до вимог, що містяться у «Порядку розміщення інформаційних вивісок у м. Львові», щоб вивіска вважалася інформаційної вона повинна також відповідати таким додатковим критеріям: розмір вивіски не повинен перевищувати 2 кв. метра, вивіска повинна бути розміщена на вище першого поверху.

В будь-якому випадку, потрібно! Вивіска вважається інформаційною якщо вона відповідає вимогам, описаним вище (п. 6 ст. 9 Закону України «Про рекламу»), тоді на неї оформляють паспорт інформаційної вивіски, якщо не відповідає вимогам, то вивіска вважається рекламною і на неї треба отримувати дозвіл на рекламу.

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися докладніше.

 • Оформлення документації для рекламних вивісок
 • Погодження вивіски
 • Допомога в узаконенні вивіски
 • Допомога в узаконенні реклами
 • Погодження реклами
 • Дозвіл на зовнішню рекламу в Львові

Загальний порядок оформлення дозволів на рекламу описаний в Типових правилах розміщення зовнішньої реклами, які ви можете знайти на сайті міськради. У нашому місті розроблені спеціальні правила щодо реєстрації зовнішньої реклами та інформаційних вивісок. Спеціальні правила діють в м. Львові, Києі, Одесі, Донецьку, Харкові.

Зв'яжіться з нашим фахівцем , який підкаже вам як правильно узаконити вашу вивіску і зовнішню рекламу

Ціна за оформлення дозволу на рекламу сильно залежить від типу конструкції і того, де вона буде розміщена.

Для конструкцій, розміщених на будівлях вартість дозволами в середньому становить 900-1 900 у.о. Також як і для паспорта інформаційної вивіски важливою складовою є те, чи є будинок, на якій буде розміщена рекламна вивіска пам'ятником архітектури.

Для окремо розміщених рекламних конструкцій ціна за дозвіл на рекламу складає близько 1 500-3 000 у.о. Багато чого залежить від того, з якими інстанціями потрібно буде погоджувати конструкцію, наскільки близько вона розміщена до дороги, які під нею інженерні комунікації.

В будь-якому випадку розрахунок буде проводитись індивідуально, після звернення до нас.

Після реєстрації рекламоносія необхідно буде платити щомісячні платежі у міський бюджет. В середньому оплата за вивіску, оформлену дозволом на рекламу або рекламну конструкцію в Львові становить близько 100 грн за квадратний метр. Залежно від місця розміщення конструкції діють свої коефіцієнти. Здійснювати цей платіж потрібно буде тільки в тому випадку, якщо місце, на якому розміщена вивіска чи рекламна конструкція знаходиться у комунальній власності, якщо ж місце знаходиться у приватній власності - щомісячних платежів не потрібно буде здійснювати. За інформаційну вивіску, на яку оформлений паспорт інформаційної вивіски навіть якщо вона розташована на будівлі, яка знаходиться в комунальній власності також платити нічого не потрібно.

Вивіски без дозволів необхідно зареєструвати, оформивши на неї дозвіл на рекламу або паспорт інформаційної вивіски в залежності від того, під який тип вивіски - рекламної або інформаційної підпадає ваша. В іншому вимадку перевіряючі органи можуть "мати до вас певні питання".

Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо оформити дозвіл на рекламу або паспорт на вивіску.

Зазвичай процедура оформлення вивіски триває близько 1 міс. Правда все залежить від багатьох чинників...

Загальний список документів, необхідних для оформлення паспорта інформаційної вивіски наступний:
 • Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію фірми завірена Вашої печаткою;
 • Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ завірена Вашої печаткою;
 • Ксерокопія договору оренди, завірена печаткою Вашої або права власності на приміщення (місця розміщення), завірена Вашої печаткою;
 • Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію товарного знаку завірена Вашої печаткою;
 • Ліцензійний договір між власником торгового знаку і фірмою, на яку оформляється паспорт інформаційної вивіски (у разі якщо знак належить іншій особі).
 • Фотографії місця до і після розміщення вивіски;
 • Конструктивне рішення вивіски, завірене печаткою розробника разом з копією ліцензії, яка дає право на будівельне проектування і проектування несучих металевих конструкцій.

Наша компанія зареєструє вашу вивіску під ключ. Звертайтесь!

Залишились запитання?

Ви можете вже зараз задати їх нашому менеджеру!

Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію