Піларси

Піларси, виготовлення - Виготовлення зовнішньої реклами


Пілларс - це прямокутна рекламна конструкція, яка обертається з внутрішнім світлодіодним підсвічуванням, на якій з 4-х сторін можна розмістити рекламу. Стандартний розмір 2200х800мм.


Пілларс повільно обертається, роблячи 1 повний оборот в хвилину. Так само Пілларс можна зупиняти рукою і обертати в будь-яку сторону не зашкодивши конструкції. Живлення від розетки 220 В.

Яскрава і рівномірна внутрішня підсвітка пілларсів робить рекламу на них помітною і привабливою в будь-який час доби, в слабо або сильно освітленому приміщенні.

Розміщуються пілларси зазвичай в торгових центрах, гіпермаркетах, кінотеатрах, бізнес-центрах, де знаходиться великий потік людей. Це місце з великим скупченням народу. Завдяки вдалому формату, ці рекламні конструкції працюють як для пішоходів, так і для водіїв.

Пілларс може виготовлятися як за стандартним розміром 2200х800мм, так і за індивідуальним проектом.

Також ми можемо монтувати піларси НАВІТЬ НА СТЕЛЮ!

При виготовленні в пілларсах в якості основи для рекламного поля може використовуватися акрилове скло, монолітний полікарбонат, банерна тканина.

Рекламні плакати дуже легко замінюються (протягом 5-10 хвилин).

За рахунок використання запобіжника привід обертання захищений від перевантажень, що забезпечує стабільну роботу протягом багатьох місяців.

Безпечно:

Спеціально розроблена для рекламних конструкцій механізму обертання. Відмінні риси пілларсів - плавне автоматичне обертання, осьове навантаження до 100 кг, мяка зчіпка дозволяє зупиняти конструкцію і обертати в будь-яку сторону не завдаючи шкоди двигуну.

Ми пропонуємо виготовлення пілларсів різних стандартних видів і модифікацій, а так само виготовлення динамічних конструкцій за індивідуальними замовленнями.

Постери друкуються на плівці «Оракал».

Ефективність реклами на пілларсах багато в чому залежить від дизайну макета. Не дивлячись на великий формат рекламного носія, радимо не перевантажувати макет інформацією.

Макет повинен бути яскравий, що запамятовується, інформативним. Довіряйте виготовлення макета професіоналам.

Створення дизайну

Спеціалісти в нашій компанії зроблять, Ваш, макет максимально ефективним. Ваш залишиться лише насолоджуватися результатом.

Дизайнер підбере не тільки колірну гамму дизану, але і порадить як краще розсмістити текст таким чином, щоб викликати зацікавленість у людей, які його побачуть.

Ваше завдання - визначитися з тим, що Ви будете рекламувати, як і яку мету ставите перед собою, розміщуючи рекламу на пілларси.

Переваги замовлення пілларсів

-Можливість купити Пілларс високої якості із зображенням, ексклюзивний дизайн.

-Низькі ціни без накруток на виготовлення Піллар і на послуги. Прозоре ціноутворення. Найкраще поєднання ціни та високу якість.

-Виготовлення тригранних тумб із зображенням в найкоротші терміни.

Основна перевага.

Основною перевагою піларсів є те, що на одній конструкції можна розсмітити 4 рекламних носія.

Ви купляєте одну консрукцію, а отримуєте цілих 4 рекламних поля, які можна використовувати як і для просування своєї реклами, так і для здачі місця під оренду.

Зацікавилися наші пропозиції? Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і пропонуємо максимально низькі ціни, висока якість продукції та вигідні умови співпраці.

Хочете залишити далеко позаду своїх конкурентів? Телефонуйте, ми допоможемо вам створити ефективну рекламу, що залучає увагу кожної людини.

Оплата

Передплата складає 70%. Після виконаної роботи залишається інші 30%.

Гарантійний термін на готову продукцію 3 роки.

Термін виготовлення складає 2-3 тижні.

Розміщуються пілларси зазвичай в торгових центрах, гіпермаркетах, кінотеатрах, бізнес-центрах, де знаходиться великий потік людей, але він також ідеально підійте для метро, де кожного дня проїжджає тисячі людей.

Оформлення замовлення

Для того, щоб оформити замовлення потрібно подзвонити нашим спеціалістам, або надіслти запит на сайт і з вами звяжуться якнайшвидше.

Наші спеціалісти допоможуть, який піларс підійте краще для вас, потім розробляємо дизайн.

Розраховуємо вартість констркції і дизайну.

Виготовляємо протягом 2 — 3 тижів

При потребі ми такоє монтуємо.

Розрахунок. Решта.

Ми стабільна компанія, яка на ринку вже 10 років.

Нами розроблено вже сотні успішних проектів.

Розцінки на послугу: Піларси

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію