Оздоблення фасадів композитними панелями

Оздоблення фасадів та інтерєрів алюмінієво-композитними панелями - Виготовлення зовнішньої реклами


Алюмінієві композитні панелі - це складний багатошаровий матеріал, що складається з двох алюмінієвих листів з покриттям і пластикового або мінерального наповнювача між ними.

Мають унікальні властивості завдяки поєднанню різних характеристик складових його елементів: жорсткістю, стійкістю до ударів і механічних пошкоджень, тиску і в той же час високою еластичністю при згинанні. Композитні панелі активно витісняють такі популярні і добре відомі будівельникам матеріали як керамограніт, натуральний камінь, цементно-волокнисті плити, сталеві і алюмінієві листи. І причина цьому - значні конкурентні переваги алюмінієвих композитних панелей в порівнянні з кожним з перерахованих матеріалів. Жоден інший матеріал не може зрівнятися з алюмінієвими композитними панелями за легкістю обробки і універсальності застосування, створення різних форм.

З листового композитного матеріалу на нашому підприємстві виготовляються касети певних форм і розмірів, індивідуальні для кожного об'єкта. Загнуті борти надають панелі додаткову жорсткість. Витрата композиту за рахунок надання форми та обсягу практично завжди більше "чистої" площі стін на 20% -50%. 

Матеріал піддається вальцюванні (можливе виготовлення заокруглених кутів, колон, козирків). 

Розміри і розташування касет (горизонтальне, вертикальне) залежить як від ескізного проекту, так і від типорозмірів обраних композитних листів. Розрахунок ведеться з точки зору оптимального розкрою матеріалу, без дорогих залишків. Монтаж касет здійснюється на алюмінієвий, або оцинкований профіль, залежно від бюджету фасаду. В процесі монтажу на стіни укладається утеплювач. 

Зовнішні і внутрішні алюмінієві композитні панелі створені для того, щоб швидко і якісно здійснити монтаж вентильованих фасадів , облицювання стін будівлі, колон і балюстрад, екранування балконів і виготовляти надійні і довговічні рекламні щити. Міцні та довговічні, вони дозволять провести будь-які фасадні роботи, ставши відмінною альтернативою традиційним будівельним та облицювальним матеріалам.

Застосування композитних панелей

Для чого потрібні композитні панелі? Вони дозволяють створити систему вентильованих фасадів для захисту і теплоізоляції будівлі, дозволять виробити декоративні фасадні роботи (наприклад, облицювання фасадів) і т.д. Відмінні технічні характеристики композитних панелей дозволять надійно захистити будівлю на довгі-довгі роки від холоду або атмосферних опадів, дозволяючи кімнатах зберігати комфортний мікроклімат.

 

Наші переваги

 • 8 років досвіду
 • Власна матеріально-технічна база
 • Гарантія - 7 років
 • Креативні дизайнерські рішення
 • Висока якість матеріалів і роботи

 

Розцінки на послугу: Оздоблення фасадів композитними панелями

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію