Об'ємні букви

Об'ємні букви, виготовлення об'ємних букв - Виготовлення зовнішньої реклами


Об'ємні букви — один із найпоширеніших різновидів зовнішньої реклами. Зустріти такі можна фактично на кожному кроці. В ролі вивіски їх використовують ресторани, аптеки, магазини, розважальні та торгові центри, салони краси та стільникового зв'язку, туристичні агенства.

Завдяки 3Д ефекту такі помічаються здалека та з будь-яких ракурсів. Якщо ж забезпечити елементи додатковим освітленням, вони ефектно виглядатимуть і в день, і в ночі.

Великий вибір доступних матеріалів, технологій та способів підсвітки дають змогу виконати фактично будь-який варіант рекламних конструкцій із використанням об'ємних літер.

Розмістити такий рекламний носій можна як на самому фасаді будинку, так і на певній металевій основі чи на даху будівлі.

Можна назвати, щонайменше, 7 варіантів виконання об'ємних літер.

 1. Несвітлові. Здебільшого, виконуються з ПВХ чи акрилу. Підсвітка в цьому разі (як зрозуміло із самої назви) відсутня. Літери можуть розміщуватись як самостійні елементи, або встановлюватись на металеву раму, чи підкладку.
 2. Світлові клеєні. Основним матеріалом виступає акрилове скло чи ПВХ. Освічується в цьому варіанті тільки лицева частина. Бічна залишається без світла.
 3. Із світловим бортом. Увесь елемент, здебільшого, виконується із світлонепроникного матеріалу, і тільки задня його стінка з ПВХ чи акрилу. Таке виконання забезпечує ефект ореолу, літера світиться більш м'ягко.
 4. З контуражним підсвічуванням. Елемент виконується способом склеювання лицевої та зворотньої сторони. Пластик, акрил чи ПВХ обробляються таким чином, щоб зовсім не пропускати світла. Літери кріпляться на більшій відстані від стіни, завдяки чому світло ніжно розсіюється навколо елементів конструкції. Такий ефект отримав назву “контураж”.
 5. Повне освітлювання. Літера вдало освітлюється з усіх боків. Виготовлення цієї конструкції потребує найбільше коштів та часу.
 6. З RGB. Такий варіант дає можливість власнику самостійно змінювати варіант підсвітлювання, налаштовуючи відповідним чином контролер конструкції.
 7. Ретро-букви з лампочками. Можуть виконуватись із найрізноманітнішого матеріалу: дерева, металу, пластику, акрилу тощо. Особливістю цього варіанту є використання лампочок холодного чи теплого освітлення.

Ми пропонуємо:

виконання об'ємних літер будь-якого розміру, шрифту та різновиду. Наші дизайнери радо допоможуть із вибором логотипу, кольору, підкажуть із технічним рішенням, враховуючи специфіку компанії, її місця знаходження та особистих побажань замовника.

Гарантуємо монтаж конструкцій будь-якої складності, зокрема й дахових.

Термін виконання: від 3-х до 10-ти робочих днів з моменту замовлення.

Оплата: передбачається передплата у розмірі 70% від вартості товару/послуги. Після виконання роботи оплачується друга частина — 30%.

Оформлення замовлення: для того щоб замовити будь-яких різновид об'ємних літер, потрібно зателефонувати спеціалістам компанії “Leosvit Marketing”, або залишити запит на сайті і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом найближчого часу.

Розцінки на послугу: Об'ємні букви

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Ідеально підійде для ...

Дана пропозиція, на нашу думку, підійде для наступних категорій:

ФінансиРоздрібАвтомобіліНерухомістьМедицинаВиробництвоПослугиСпортНавчанняРозваги

Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію