Світлові касетони

Світлові касетони, короби, лайтбокси - Виготовлення зовнішньої реклами


Лайтбокси- це один з найпоширеніших видів, як зовнішньої, так і інтер'єрної реклами. Він являє собою рекламний носій, товщиною від 20 мм яскравим рівномірним підсвічуванням.

Яскрава світлова реклама на вулиці привертає до себе підвищену увагу і краще запам'ятовується. Світлові панелі - лайтбокси ефектно виглядають в оформленні інтер'єрів торгових залів, що сприяє залученню клієнтів. Завдяки різноманітності розмірів рекламних світлових панелей, способів їх кріплення і комбінацій з різними декоративними конструкціями, Ваша реклама завжди буде помітна і цікава.

Виготовлення світлових коробів (лайтбоксів)

Світлові лайтбокси виробляються на основі сталевих труб або спеціалізованих профілів, із застосуванням оргскла, акрилу, полікарбонату або банерної тканини. Дані рекламні конструкції висвітлюються люмінесцентними лампами або двітлодіодами, що розташовуються всередині. Комерційна інформація наноситься, як правило, на лицьову частину рекламної вивіски. Світловий лайтбокс може бути різних форм і розмірів.

На сьогоднішній момент лайтбокси, які використовуються банками, кафе і ресторанами, магазинами і торговими залами, повинні відповідати високим вимогам до їх дизайну і зовнішньому вигляду. У першу чергу вони повинні гармонійно вписуватися в інтер'єр магазину і формувати позитивні відчуття від реклами. У такому випадку лайтбокси з профілю Click просто незамінні. Вони виготовляються з анодованого алюмінію, їх зовнішня частина прикривається засувками багетного виду і володіє високою роздільною здатністю друку. Також лайтбокси Click дозволяють замінювати зображення всього за 10 хвилин.

Організація і проведення різноманітних рекламних акцій і кампаній як само собою зрозуміле увазі і експлуатацію світлових коробів, адже саме лайтбокси дозволяють найефективніше привернути увагу клієнтської бази. Як один з видів зовнішньої реклами, світлові короби чудово підходять для великих і солідних фірм і компаній.

Наше виробництво світлових коробів включає в себе велику різноманітність різних технологій. Це дає можливість максимально збільшити функціональність такого рекламного інструменту. Наведемо наступний приклад: великі лайтбокси дуже ефективно використовуються як інформаційні носії на вулицях і вивіски на фасадах будівель, в той час як менші за розмірами і тонкі світлові короби зазвичай стають витонченої деталлю ексклюзивного дизайнерського інтер'єру приміщення. Світлодіодні світлові короби, в свою чергу, чудово підійдуть під час сезонних розпродажів і різноманітних акцій магазинів в якості оформлення вітрин.

Лайтбокси дуже продуктивні інструменти в розкручуванні Вашого бренду. Зараз активно розвивається і швидко набирає обертів така сфера ринку реклами, як рекламне оформлення фасадів будівель . Але навіть зараз ми можемо помітити і відзначити собі той факт, що світлові короби перестають бути тільки профілем зі склом. Вони плавно стають в процесі свого розвитку високотехнологічними і самобутніми конструкціями, які чудово здатні привертати до себе увагу перехожих. Такий вид зовнішньої реклами, як світлові короби, неймовірно ефектно виглядає в нічний час. Необхідно зауважити наступне: лайтбокси все частіше й успішніше використовуються в своїй роботі як світлове меню вже просто величезною кількістю ресторанів і кафе. За допомогою світлових коробів солідні фірми і компанії можуть підкреслити свій статус і реноме і сформувати позитивне ставлення до свого бренду.

Переваги світлових панелей (лайтбоксів):

 • лайтбокс тонкий (всього від 20 мм) і легкий;
 • простий і елегантний дизайн;
 • має яскраве рівномірне підсвічування рекламного поля;
 • акрилове скло, що входить в структуру світлової панелі лайтбокс, захищене від УФ випромінювання, має властивість не жовтіти з часом;
 • легка зміна зображень;
 • світлова панель зроблена за сучасними технологіями, які забезпечують високу якість і зносостійкість виробу;
 • завдяки низькому споживанню електроенергії світлові панелі економлять кошти, що витрачаються на неї, і не мають негативного впливу на навколишнє середовище.

Види світлових коробів

Світлові короби - один з найпопулярніших видів зовнішньої реклами, в першу чергу через відносно невисокій вартості та надійності в роботі. Вони ефектно підкреслять підкреслять достоїнства Вашої рекламної вивіски, як в темний, так і світлий час доби.

Масивні світлові короби з успіхом застосовуються для оформлення фасадів архітектурних об'єктів, як вивісок і вуличних рекламних щитів. Компактні рекламні вивіски стануть чудовим елементом дизайнерського оформлення вітрини або інтер'єру.

Лайтбокс стандартний

  Опис Лайтбокс стандартний для вуличного оформлення
  Товщина профілю 130, 180мм
  Рама Алюмінієвий профіль (з ребрами жорсткості) укріплений алюмінієвою трубою
  Лицьова панель Молочний полікарбонат (6мм) з накаткою на светорассєєвающая плівці
  Джерело світла Люмінесцентні лампи, електронні пускові пристрої

Лайтбокс з композитних матеріалів

  Опис Вивіска з композитних матеріалів
  Товщина профілю Товщина профілю: 130-200мм. (за бажанням замовника)
  Рама Сталевий каркас, композитний матеріал
  Джерело світла Люмінесцентні лампи, електронні пускові пристрої

Лайтбокс з Клік-профілю

  Опис Лайтбокс з легкої заміною лицьовій панелі.
  Товщина профілю 130мм (Односторонній), 200мм (Двосторонній).
  Рама Алюмінієвий профіль, замикається кришка.
  Лицьова панель Молочний полікарбонат (4мм) з накаткою на светорассєєвающая плівці.
  Джерело світла Люмінесцентні лампи, електронні пускові пристрої.

Розцінки на послугу: Світлові касетони

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Часті питання

 1. Які основні переваги світлових касетонів?
  • Яскраві.
  • Світлові касетони дуже добре проглядаються, особливо в темну пору доби.
  • Довговічні.
 2. Який строк експлуатації мають ваші рекламні вивіски?

   Строк експлуатації наших рекламних вивісок складає більше 15 років.
   Більшість компаній дають гарантію на світлові касетони 1,5 - 3 роки. Ми надаємо гарантію на них - 8 років.

 3. Які світлові касетони кращі - лампові чи світлодіодні?

  Ми радимо своїм замовникам саме світлодіодну підсвітку, адже вона має ряд переваг, у порівнянні з ламповою підсвіткою:

  • Довший термін служби. У нормальних умовах лампи служать 10 тис.годин, а світлодіоди 50 тис.годин.
  • Вище стійкість до змін напруги. Перепади напруги гарантовано спалюють лампи. Світлодіодам вони менш страшні. Може вийти з ладу блок живлення, на який поширюється гарантія. На дросель гарантію не дає жоден постачальник.
  • Можливість інтерактиву. Лампи можуть тільки світити. Світлодіоди за допомогою додаткового контролера можуть блимати, міняти яскравість або колір (якщо встановлена ​​RGB-стрічка).
  • Енергоефективність. Споживання енергії нижче в 1,5-2 рази при використанні світлодіодних стрічок і до 5 разів при використанні світлодіодних модулів.

Залишились запитання?

Ви можете вже зараз задати їх нашому менеджеру!

Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію