Козирки та дашки рекламні

Козирки рекламні - Виготовлення зовнішньої реклами


Козирки та дашки - це жорсткі захисні конструкції над входом в будівлю. Козирки можуть бути різних форм і конструкцій, з системою зливу опадів і без неї. Козирок є відмінним рекламним носієм. На ньому можуть розташовуватись вивіски різних типів, з підсвічуванням або без. Нижня частина козирка може оснащуватися лампами, для освітлення ганку в темний час доби.

Компанія Leosvit Marketing надає послуги з проектування цих виробів. Дизайн вхідної групи розробляється з урахуванням Вашого смаку і Ваших побажань. Будівництво вхідної групи заподіє Вам мінімум незручностей.

Рекламно-виробнича компанія Leosvit Marketing виготовить для Вас будь-яку конструкцію, виходячи з Ваших побажань і роду Вашої діяльності. Виготовлення здійснюється з самих високоякісних сучасних матеріалів. Пропонуються різноманітні сталеві, алюмінієві вхідні групи. Скління їх виконується із загартованого ламінованого скла або триплекса, може мати підігрів і тонування. Підкреслимо, що при виготовленні козирків і маркіз компанія Leosvit Marketing здійснює повний цикл робіт з проектування, виготовлення, монтажу та дизайну.

Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію