Будівельні інформаційні щити

Будівельні інформаційні щити, паспорт об'єкта будівництва - Виготовлення зовнішньої реклами


Паспорт об'єкта - спеціальний інформаційний стенд для будмайданчиків із зображенням об'єкта будівництва, назвою будівництва, генпідрядника та іншої необхідної інформацією. Ці щити використовуються на будмайданчиках і по огороджувальному периметру території ремонтних робіт.

Як правило, інформаційні стенди для будівництва повинні стояти при в'їзді на будмайданчик, а також при виїзді з неї. Оформлення будівельного майданчика подібним чином є обов'язковим згідно з вимогами різних відомств і інспекцій.

Інформація, яку повинен містити щит будівельного об'єкта?

  1. Паспорт об'єкта будівництва містить найменування об'єкта, що будується, його адресу; вказання ​​замовника, інвесторів, підрядної організації; номер ліцензії, номери телефонів для зв'язку; вказання ​​посади та ПІБ виробників будівельних робіт, а також керівників перерахованих організацій. Ці дані необхідні для контролюючих органів;
  2. Схема маршрутів об'їзду, а також проїзду по будівельному майданчику. Ці дані необхідні для ДАЇ і водіїв;
  3. Зображення фасаду майбутньої будівлі для потенційних клієнтів.

При виготовленні інформаційних щитів використовується ПВХ-пластик, оцинкована сталь, стільниковий полікарбонат стійкий до погодних впливів. Нанесення інформації на щити проводиться за технологією аплікації плівкою або широкоформатного друку на плівці. Додаткова ламінація допоможе уникнути легких механічних пошкоджень (опція). Для зміцнення конструкції застосовується рама (металлокаркас) з квадратних труб перетином 20 х20 і 20 х40 мм. Термін виготовлення будівельних щитів становить, як правило 3-5 робочих днів з моменту оплати і затвердження макета.

Розцінки на послугу: Будівельні інформаційні щити

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію