Банери

Виготовлення банерів - Виготовлення зовнішньої реклами


Одним із найбільш популярних варіантів зовнішньої реклами вважаються банери (або “банерні сітки”, “транспаранти”, “розтяжки”). Вони повністю виправдовують свою доцільність у внутрішньому та зовнішньому використанні: допомагають не тільки привернути увагу до потрібного продукту (акції, заходу, проблеми тощо), але й забезпечувати позитивний імідж бренду, покращувати його впізнаваність, забезпечують комунікацію через вказані номери, адреси тощо.

Банер — графічне зображення рекламного характеру. Найчастіше використовуються з метою залучення потенційних покупців чи користувачів послуг, але можуть бути також корисними для розміщення соціальної реклами.

У зовнішній рекламі під словом “банер” найчастіше розуміють прямокутної форми тканинне полотно з рекламним чи інформаційним змістом.

Важливі переваги банерної реклами:

 1. тривалий термін експлуатації — якісно виконані банери можуть експлуатуватись від 6-ти місяців до 7-ми років (залежно від матеріалу);
 2. максимальне охоплення аудиторії — потрібний “меседж” потрапляє до представників різних вікових груп, соціальних верств, представників найрізноманітніших професій, і, фактично усіх, хто проходить (проїжджає) повз розміщений банер;
 3. можливість вибору величини полотна;
 4. можливість вибору географічного місця розміщення банеру (наприклад, в певному спальному районі міста чи в місцях скупчення потенційних клієнтів — стоянки, навчальні заклади, спортивні секції тощо);
 5. починає працювати відразу після розміщення;
 6. поєднання текстової інформації з ілюстраціями, що дає можливість продемонструвати продукцію, її дію, або просто викликати необхідні емоції, асоціації;
 7. мобільність — один і той самий банер можна використовувати по кілька разів, переміщувати у потрібне місце;
 8. швидкість виготовлення;
 9. демонстрація потрібного продукту чи послуги у великому форматі;
 10. банери, встановлені всередині приміщення чи безпосередньо на самій будівлі, дозволяють замаскувати недоліки поверхні.
Особливості виконання

Для виконання зовнішньої реклами найчастіше використовується широкомасштабний друк сольвентним та екосольветним чорнилом. Стандартний принтер, котрий виконує їх, має ширину 5, 3,2 чи 1,6 метри. Якість друку в такому разі залежить від самого обладнання, що використовується, чорнил та матеріалу. Роль останнього під час виготовлення банерів виконують:

 • банерна тканина (полотно, frontlit, blackout, backlit) — міцний вініловий матеріал, котрий армується поліестеровою ниткою; вона часто використовується на арках, щитах, кріпиться на будівлях, може використовуватись у ролі тимчасової вивіски;
 • банерна сітка — як зрозуміло із самої назви, виріб цього типу містить оптимального розміру дірки, котрі забезпечують легкість конструкції; найчастіше застосовується для друку великих зображень, а також для оформлення вітрин торгових точок.
Технології виготовлення

Для виконання банерів сьогодні використовуються два основні способи.

 1. Ламінування. Найстаріший метод виконання банерів, базується на принципі “бутерброда”. Один на один накладається кілька шарів вінілової тканини, між ними встановлюється армована сітка. Конструкція проходить через гарячі вали, в результаті чого відбувається спаювання.
 2. Лиття. Порівняно новий варіант виготовлення банерів. Армована сітка в такому варіанті заливається гарячим вініловим наповненням (ПВХ). Дальше виріб проходить спеціальну обробку, котра забезпечує йому гладкість та твердість. Такий варіант найбільш стійкий та довговічний, свій досконалий початковий вигляд він зберігає протягом кількох років.

Часті питання

Якісна та вдало монтована банерна тканина використовується в середньому 2-3 роки, вироби високої якості — до 7-ми років.

Для реклами, котру потрібно змінювати порівняно часто, доречніше використовувати ламіновану банерну тканину 440 мг/см2. Така вирізняється хорошою міцністю та бюджетною ціною.

За бажанням клієнта можна виконати нестандартного чи великого розміру банер. В такому випадку відбувається зварювання, склеювання його окремих елементів.

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися докладніше.

В Leosvit Marketing можна замовити банери для двостороннього розміщення реклами. Іншими варіантами матеріалу рекламної продукції є:

 • Blacklit — використовується для світлових реклам
 • Frontlit — доречний для використання у конструкціях з фронтальним підсвічуванням.

Залишились запитання?

Ви можете вже зараз задати їх нашому менеджеру!

Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію