Виготовлення зовнішньої реклами

Зовнішня реклама виготовлення, наружная реклама


Зовнішня реклама - один з основних засобів реклами, носії якого розміщуються поза приміщеннями. Зовнішня реклама розрахована на пішоходів, шоферів, пасажирів громадського транспорту, і т.д.

Зовнішня реклама - графічна, текстова , або інша інформація рекламного характеру, яка розміщується на спеціальних тимчасових і / або стаціонарних конструкціях, розташованих на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць і доріг або на них самих.

Іноді до зовнішньої реклами відносяться також рекламні повідомлення, розміщені усередині магазинів / супермаркетів - конструкції POS (point of sale), TPD, екрани та ін але частіше їх виділяють в окремий вид внутрішньої реклами (indoor-реклама).

Зовнішня реклама (часто позначається терміном outdoor-реклама або OOH (out of home) є видом ATL-реклами.

Види зовнішньої реклами

Проходячи повз велику кількість різноманітних вивісок, шитів, штендерів ми навіть не помічаємо наскільки вони важливі у іміджі компанії. По суті, зовнішня реклама компанії - це її обличчя, імідж, перший і найважливіший представник з усіх носіїв фірмового стилю компанії. Зовнішня реклама є тим важливим необхідним компонентом, що буде підтримувати імідж компанії, - вашу рекламу зможуть впізнавати і виділяти серед інших інших. Виготовлення зовнішньої реклами завжди грунтується на індивідуальному підході до будь-якого клієнта. Рекламні конструкції є частиною нашої щоденної життя, складно уявити собі місто без усього цього різноманіття рекламних носіїв. Якою має бути якісна вивіска або світловий короб? Ефектним повідомленням, що працює пропагандою!

Виготовлення наліпок на вітрини магазину Citycom
Виготовлення наліпок на вітрини магазину Citycom

Світлова реклама є формою комунікації, що переводить якість товарів та послуг мовою необхідності і потреб покупця. Вона використовує специфічні художні, технічні і психологічні способи для формування попиту і продажів, а також носить презентаційний характер.

Сьогодні розміщення реклами виконується графічно або у вигляді текстів, для цього використовують різні щити, світлові короби, банери, таблички, вивіски, конструкції розташовані на відкритому повітрі. Вона може виходити у вигляді рекламних панелей, сіті-форматів, різних вивісок, брандмауерів, друку на будівельній сітці, рекламних щитів, білбордів.

Друк та монтаж банера на будинок
Друк та монтаж банера на будинок

Сучасна зовнішня реклама може виступати як самостійний засіб реклами, а може доповнювати рекламу, яка вже розміщена на інших носіях. Переваги її полягають у нагадування споживачеві про даний бренд, товар, послугу, доносячи необхідну інформацію. Бажано виконувати таку рекламу зрозуміло коротко, яскраво, і розміщати таку рекламу в жвавому місці, де є велика прохідність, для того, щоб якомога більше людей змогли її побачити. Наші фахівці допоможуть створити для вашої компанії той вигляд, який буде кидатися в очі, запам'ятовуватися, при цьому буде витримуватися стилістика і образ.

Вивіски, об'ємні букви або будь-які інші вироби, як правило, виконується в яскравих, помітних кольорах, але в той же час не ріжучих очей. Доведено психологами, що людина може візуально запам'ятати не більше 7 слів, тому шрифт, використовуваний на рекламному носії повинен легко читатися на відстані досягає 50 метрів, також важливо врахувати місце розміщення конструкцій, порахувати як буде виглядати реклама з боку, в ту чи іншу погоду. Наша компанія вже протягом кількох років професійно виконує виробництво зовнішньої реклами різних видів. Ми можемо з упевненістю заявити, що девізом нашої роботи є слова «Прийнятна ціна, висока якість, реальні терміни».

Ефективні засоби на сьогоднішній день за результатами журналу «Outdoor» - рекламні щити. Розміри їх складають 6x3 м. Рекламні щити, які встановлені в жвавих місцях і перехрестях головних вулиць привернуть увагу не тільки пішоходів, але і проїжджають повз машин. Ми рекомендуємо для більшого ефекту встановити відразу декілька щитів у різних місцях. Конструкції у вигляді суперсайтів, сіті-формату, також досить ефективна, таку рекламу можна розмістити на жвавих трасах. Дахові установки є престижним видом реклами. Звичайно, не кожна компанія може собі дозволити таке задоволення, проте якщо є всі необхідні дозволи, вона стане прекрасною візитною карткою, яка показує її показність, ексклюзивність і спроможність. Дуже ефектним видом зовнішньої реклами є вироби з неону, без них важко уявити сучасне місто.

Виготовлення та монтаж рекламного щита Наукова - Кульпарківська
Виготовлення та монтаж рекламного щита Наукова - Кульпарківська

Яка зовнішня реклама потрібна Вам?

Якщо ви зовсім не уявляєте, яку вивіску хотіли б побачити над власною компанією, то дизайнер допоможе вам зробити вибір, надавши вашій увазі кілька ескізів зовнішньої реклами, виготовленням якої ми в подальшому займемося. Це може бути світлова реклама, яка буде прикрашати собою не тільки приміщення вашої компанії, але й вулицю міста. Вона добре помітна в темряві і буде працювати цілодобово, привертаючи увагу минаючих повз людей. Якщо ж вас не приваблює такий вид вивіски, то можна розглянути варіант виготовлення зовнішньої банерної реклами на вініловій плівці.

Будь-який розмір на ваш вибір, міцність і довговічність, стійкість до температурних і атмосферних впливів - ось основні характеристики цього виду реклами. Широка гама кольорів і відтінків допоможе нанести на плівку не тільки назву підприємства, але і будь-яке зображення, яке в готовому вигляді буде мати чіткість і яскравість фотографії. При необхідності, в темний час доби банерну рекламу можна буде підсвічувати по всій довжині за допомогою невеликих зовнішніх світильників.

Виготовлення вивіски зовнішньої реклами - це кропітке заняття, в якому бере участь не тільки дизайнер, але й ви самі. Вивіска зовнішньої реклами повинна, по-перше, відбивати те, чим займається ваша компанія, по-друге, носити в своїй основі те, що ви пропонуєте клієнту. Виготовлення вивісок зовнішньої реклами - це ваша ідея плюс задумка оформлення дизайнера. Тобто робота з виготовлення вивісок зовнішньої реклами складається з декількох етапів: ви визначаєте, що конкретно хочете побачити на вивісці зовнішньої реклами, а фахівець займається її виготовленням і оформленням. Вивіска зовнішньої реклами може бути різна за своїм оформлення - у ній можуть застосовуватися всі види технічних робіт - неонове підсвічування або жалюзі. Крім того, вона може бути виконана і в формі звичайних розтяжок. У будь-якому випадку, робота фахівців з вивісок зовнішньої реклами залежить тільки від ваших побажань.

Якщо ви вирішили замовити виготовлення зовнішньої реклами - ми готові запропонувати вам величезну кількість варіантів залучення потенційних клієнтів. Після спілкування з дизайнером ми виберемо оптимальний варіант виготовлення зовнішньої реклами: світлові короби, банери, звичайні вивіски, об'ємні букви і т.д. Замовляючи у нас дизайн та розміщення світлової зовнішньої реклами, презентація ваших послуг стане по-справжньому яскравою і такою, що запам'ятовується.

Щоб залишити замовлення на виготовлення і виробництво зовнішньої реклами, вам всього лише потрібно зателефонувати або надіслати листа електронною поштою. Неонові вивіски, виготовлення зовнішньої реклами у вигляді світлових коробів або широкоформатних вивісок - все це ви можете знайти у нас за доступною ціною і з гарантією високої якості.

Розцінки на послугу: Виготовлення зовнішньої реклами

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію