Фірмові конверти

Фірмові конверти - Офсетний друк


Фірмовий конверт як інструмент маркетингу використовується останнім часом усе активніше. Він насправді вирішує одне істотне завдання: перебираючи пошту, адресат може відразу виділити зі стопи конвертів той, що відзначений логотипом або має відповідний зовнішній вигляд.

А виходить, істотно підвищується ймовірність того, що відправлений Вами конверт буде прочитаний, причому в першу чергу. Будь-яка пошта, що відправляється від імені Вашої компанії у фірмовому конверті, стає пізнаваною ще до моменту розкриття листа.

Поштовий конверт - це не просто "футляр" для вашого листа або листівки. Фірмовий конверт виконує представницьку функцію, розповідаючи про свого адресата, про його статус і імідж уже з перших момент знайомства: одержувач листа ще не заглянув усередину конверта, а в нього вже складається враження про людину або компанію, що відправила його.

Конверт із власним логотипом - дуже гарний рекламно-маркетинговий атрибут. Але як його виготовити? Спеціально замовити конверт на фабриці або нанести зображення на готовий конверт? Для кожного вибору конверта є оптимальне рішення.

Зрозуміло, що самі по собі конверти, у чистому, що називається, вигляді, мало кому цікаві. Вам, як замовникові, важливо що і як буде на конверті зображено. І отут встає питання друку конверта або друку на конверті. Можна друкувати по готовому конверті або спочатку нанести необхідну інформацію на папір, а потім з нього зробити конверт. Кожний варіант має свої переваги й недоліки, тому в даної випадку ми розглянемо доцільність використання того або іншого способу друку конверта, залежно від поставлених цілей.

Для виготовлення конвертів використовується рулонний папір, що заправляється в спеціальну конвертову лінію. Там на папір наноситься вся необхідна інформація (поштова, логотипи, зображення та ін.) і відразу ж автоматично формуються конверти, тобто з паперового полотна вирубуються заготівлі певної форми, після чого на них спеціальним способом наноситься клей, і заготівлі фальцюються й склеюються. У такий спосіб з конвертової лінії за один прогін виходить повністю готовий конверт із необхідним зображенням.

Однак у цьому випадку нас цікавить не стільки технологія виробництва конвертів, скільки процес нанесення на них потрібного зображення.

Друк на конвертах офсетним способом

Якщо ж потрібні конверти із зображенням у більш-менш товарній кількості (від тисячі до декількох десятків тисяч), то краще скористатися нашими послугами. Властиво, зараз значна частина конвертів з персональною інформацією друкується саме офсетним способом, що дозволяє відмінно відтворювати як найпростіші штрихові, так і повноколірні зображення. Слід зазначити, що більшість друкарень пропонують тільки друкпо готових конвертах, а самі конверти не роблять. Наша компанія пропонує як різні види друку так і різні способи виготовлення фірмових конвертах.

Є ще один спосіб виготовлення конвертів, що практикується в тих випадках, коли потрібні конверти з дуже якісним напівтоновим зображенням або з матеріалів, які в рулонах не поставляються (наприклад, з "дизайнерського" паперу, все частіше використовується для цих цілей ). Для цього спочатку на звичайній офсетній машині на аркуші наноситься вся необхідна інформація, а потім конверт вирубують і збирають. Що стосується оформлення, то при такому способі виробництва творчість обмежується тільки формою конверта, що погоджується заздалегідь, а барвистість, вид і розташування зображення ролі не грають.

Колірність конверта визначається кількістю фарб, що використовуються при друці. Можливі варіанти: 1+0 - друк зовнішньої сторони в одну фарбу, 2+0 (3+0 ) - відповідно, друк у дві або три фарби з точним сполученням або без нього, а також 4+0 — повноколірний друк. Ще один варіант - 4+4, тобто полноколірний друк на зовнішній і внутрішній сторонах конверта, хоча усередині, як правило, обмежуються однією фарбою.

Ще один спосіб, який використовують для друку по готових конвертах - трафаретний друк. Він актуальний в тих випадках, коли потрібно вирішити якісь нестандартні завдання: надрукувати білилом по крафту або по кольоровому папері, нанести товстий шар фарби (наприклад, металізованої), використовувати вибіркове лакування і т.д. Отже, трафаретну печатку можна використовувати для невеликих тиражів конвертів, але при цьому вона дозволяє одержати цікаві дизайнерські рішення.

Спеціальні завдання

Конверти для здійснення адресних поштових розсилань (dіrect maіl) мають особливе значення, адже ваша рекламна пропозиція приходить до потенційного споживача саме в конверті. По зовнішньому вигляді конверта він становить перше враження про пропонований товар або послугу.

Тому для того, щоб підвищити привабливість і ефективність вашої пропозиції важливо впакувати рекламні матеріали в найбільш підходящий для даного розсилання конверт і правильно його оформити.

Різноманітні види конвертів дозволять вам сформувати оптимальний набір рекламних пропозицій.

Практично всі види конвертів можуть бути виготовлені з різних матеріалів, а також розрізняються по способах заклеювання.

Проробляючи свій фірмовий стиль у деталях Ви піклуєтеся про успіх компанії на найвищому рівні. І ми в Рекламній компанії "ЛЕОСВІТ" з радістю допомагаємо Вам у цьому!

Дизайн конверта вибиратеся залежно від його типу.

Конверти по типах діляться на:

 1. Фірмові конверти - (з кореспонденцією);
  Дизайн: выбирається корпоративний, з усіма обов'язковими елементами фірмового стилю;
  Рекламна мета: прояв солідності фірми, повага до партнерів і клієнтів, більш високий статус довіри до інформації й закріплення у свідомості споживачів фірмового образу вашої компанії.
 2. Вітальні конверти;
  Дизайн: святково- вітальний, яскраві фотографії, малюнки, колажі по тематиці події;
  Рекламна мета: нагадати про себе, виразити своє відношення до події та до людини.
 3. Рекламні конверти (з рекламними пропозиціями);
  Дизайн: Графічний образ пов'язаний з фірмовим стилем + грамотно сформульоване рекламне повідомлення
  Рекламна мета: просування торговельної марки або продаж групи її товарів.
На замітку: дослідження сприйняття конверта одержувачем
 1. За результатами дослідження, проведеного компанією Майер-Куверт, 70-80% людина, що одержала лист спочатку дивиться на ім'я одержувача, а не відправника. Тому, головне в дизайні конверта - точно знати, хто одержувач листа. Що це за людина. Про що він думає, мріє. Тільки тоді конверт буде відкритий одержувачем взагалі. Тільки тоді золотий ключик потрапить у потрібні дверцята.
 2. Потім наші очі фіксують картинки, заголовки й блоки тексту (саме в цій послідовності) недалеко від адреси.
 3. Далі погляд сковзає до марки або оцінок пошти й ми перевертаємо конверт.
 4. На задній стороні наші очі фіксують картинки й заголовки, якщо такі є.
 5. Потім погляд рухається догори й око точно стежать за процесом відкривання конверта - за рухом руки.
Малюнки й фотографії "ловлять" погляд отримувача перші 8 секунд знайомства з кореспонденцією.
Послідовність їх розглядання наступна:
 • більші малюнки мають перевага над малими
 • кольорові картинки над чорно-білими
 • теплі фарби над холодними
 • яскраві кольори над пастельними
 • круглі картинки над квадратними
 • картинки з людьми над зображеннями речей
 • багато людей над зображенням однієї людини
 • діти над дорослими
 • портрет над фотографією
 • рух над статистичним малюнком.
  Отже:
 1. Якщо спочатку наш погляд падає на адресу одержувача, то особливу увага варто приділити правильній адресі. Якщо одержувач уже тут натрапить на помилки - неправильне ім'я або невірна адреса, шлях до сміттєвого кошика може стати дуже коротким. Навіть дуже гарному конверту буде складно перебороти вже викликану ворожість.
 2. Картинки, заголовки й тексти треба розташовуватив безпосередній близькості до вікна адресації, тобто, біля, під або над вікном. Оскільки спочатку наші очі фіксують картинки,а потім все інше, цей эфект "послідовності" можна використовувати, щоб свідомо керувати й направляти погляд одержувача й таким чином оприділять послідовність сприйняття інформації.

Текст на конверті

Отут діє стандартне правило рекламних гасел: Якщо Ви не зуміли нічого продати за допомогою гасла, Ви викинули на вітер 80% рекламного бюджету. За допомогою тексту Ви можете заінтригувати одержувача, змусити заглянути в конверт: "Обов'язково загляньте усередину!", "Ви чекає приз!" і т.д.

Крім дизайну ми також розробляємо эффекивные слоганы для рекламних компаній.

Конверт для відповіді

Всім відомо, що конверт для відповіді, вкладений додатково до рекламних матеріалів, може істотно підвищити відсоток відкликань на Ваше повідомлення. Це може бути звичайний конвертик, менший по розмірі, чим конверт, у якому робиться розсилання. Але це може бути й спеціальний конвертик з відривним купоном - Купон тримається на перфорації. Клієнтові треба відірвати купон, заповнити його, вставити в конверт і відправити Вам.

Внутрішній друк

Дуже часто конверт має синій або сірий внутрішній друк, за допомогою чого підвищується цінність конверта, особливо при використанні тонкого паперу. Але внутрішню печатку також можна креативно використовувати для реклами. Особливо, якщо Ви використовуєте конверт із вікном і є можливість побачити цю печатку.

Палітра різних варіантів дизайну друку "за вікном" надзвичайно більша. Це може бути просто логотип або слоган фірми, подання програми фірми, коротка пропозиція. Але одне варто пам'ятати завжди: друк за вікном - це те ж, що й бікіні: чим його менше, тим краще.

Тиснення

За допомогою тиснення будь-яке зображення можна зробити рельєфним, більше пластичним, додати йому глибини. Особливо добре як мотив для тиснення годяться коштовні предмети, наприклад монетки, медалі, поштові марки, прикраси, тарілки та фігурки. Також ініціали, герби, фірмові знаки, підписи.

У дизайні такого конверта тиснення повинне домінувати. Всі елементи дизайну повинні направляти погляди на тиснення, і в жодному разі не відвертати від нього увага. Найкраще эксклюзивність стає помітної, якщо дизайн конверта стриманий і не досить яскравий. У принципі тиснення можна зробити на будь-якому папері, але чим краща якість паперу, тим кращим виходить тиснення. Щоб підкреслити ексклюзивний характер конверта з тисненням, рекомендується дорогий по якості папір. Тиснення має ще одну перевагу - конверт із тисненням не просто розглядають, його хочеться пощупати, взяти в руки. Відповідно Вашій рекламі приділять більше уваги.

Нумерація

За допомогою нумерації Вашу кореспонденцію також можна зробити неповторної. Эксклюзивність можна підкреслити за допомогою певних текстових вказівок. Наприклад: "Пронумероване повідомлення - тільки для вибраних осіб". Наступні зображення показують Вам фрагменти таких конвертів. Неможливо залишити без уваги таке повідомлення.

Види та формати конвертів

Види конвертів.

Розміри конвертів та пакетів

С6 - 114x162 мм
С5 - 162x229 мм
С4 - 229x324 мм
DL - 110x220 мм
С65 - 114x229мм
В6 - 125x176 мм
В5 - 176x250 мм
В4 - 250x353 мм
Е6 - 140x200 мм
Е4 - 280x400 мм

Вид заклеювання

МК - мокроклеючий
СК - самоклеючий
СКЛ - самоклеючий з силiконовою стрiчкою
КМП - конверти для машинного упакування
Стандартне вiкно має розмiр 45*90 мм, розмiщення - 20 мм знизу та 20 мм справа.

Розцінки на послугу: Фірмові конверти

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

 • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
 • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
 • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
 • Ви здійснюєте попередню оплату
 • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
 • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію