Реклама на сайті Дивись.info

Розміщення реклами на сайті Дивись.info - Маркетинг та реклама в Інтернеті


Інформаційна агенція “Дивись.info” – це ЗМІ західних регіонів України та столиці.

Агенція пропонує незалежну, правдиву, своєчасну інформацію, незаангажовану аналітику, якісний мультимедійний контент, а також інтерв’ю із рейтинговими впливовими спікерами.

Ми відфільтровуємо непотрібну інформацію, перевіряємо так звані “плітки”, проводимо власні розслідування та показуємо усе так, як є насправді.

Цільова аудиторія - статусна та впливова (сфера управління, бізнесу та політики)

Читачі обирають ІА “Дивись.info” через принциповість та фаховість.

Кількісні показники нашого ресурсу щомісяця зростають. Наприклад, у листопаді 2016 року, лічильники зафіксували 400 000 сеансів.

Основна аудиторія – люди віком від 35 років (65%), чоловіки (понад 54%). Редакція продукує до 100 інформаційних матеріалів на добу. Водночас, кількісні показники сайту щомісяця зростають на 20-30%. Facebook-сторінка Дивись.info налічує близько 14 000 підписників. Ядро читачів складають львів’яни (55%) та кияни (15%). Важливо, що більшість читачів (понад 75%) переглядають сайт з ПК.

Пропозиції рекламного та PR відділів агенції «Дивись.info»

Інформаційне анонсування:

  • Анонсування подій
  • Розміщення прес-релізів про подію із описом, коментарями та вихідними даними (з посиланням на контактну особу чи інформаційний ресурс)

Інформаційні повідомлення та статті:

  • Написання та розміщення новин про події; - Написання та розміщення новин на актуальну тему із експертними думками;
  • Розміщення пост-релізів та участь журналістів безпосередньо у заходах; - Написання аналітичних, розслідуваних, оглядових матеріалів та інтерв’ю
Мультимедійні послуги: - Графічна та візуальна подача інформаційних приводів, створення графічних схем, ілюстрацій, графіків - Фоторепортажі та відеорепортажі Розміщення рекламних банерів на сайті та фонове брендування сайту під компанію чи Торгову Марку (є ефективною та яскравою рекламою, яка привертає увагу великої кількості користувачів. Сторінка сайту змінюється відповідно до фірмового стилю рекламодавця, тому таку рекламу не можна не помітити) На взаємовигідних умовах пропонуємо медіапідтримку: анонси подій, інформаційне висвітлення життя компанії, фото / відеорепортажі заходів, коментарі та інтерв'ю представників компанії. Нативна реклама (розробляємо проект під запит замовника) - прогресивна форма рекламування. Вона є унікальною, корисною та не викликає негативної реакції у цільової аудиторії.

Розцінки на послугу: Реклама на сайті Дивись.info

Отримайте прайс-лист на наші послуги вже зараз!


Як ми працюємо?

  • Ви залишаєте нам запит на сайті, телефоном, е-милом...
  • Наш менеджер телефонує Вам, уточняє деталі запиту
  • Ми розраховуємо вартість, підписуємо угоду
  • Ви здійснюєте попередню оплату
  • Ми розробляємо мадіаплан, кошторис, затверджуємо дизайн, тощо...
  • Ми здаємо якісну роботу або відвантажуємо продукцію